Reklama

Přítel mě nechápe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Královna matek
Povídálka 20 příspěvků 14.03.18 10:17
Přítel mě nechápe

Čau holky! Píšu opět ohledně celé kauzy „S mojí dcerou flirtuje její strýc“. Na tuto diskuzi přišlo mnoho hatů, ale i dobrých rad. Opravdu mi některé z vašich rad pomohli…takže DÍK! Pokoušela jsem na to upozornit přítele, ale dost neuspěšně. Ten to bral na lehkou váhu a mě to od něj dost mrzí. Nakonec vše spadlo na mě, řekl že mě varoval před vášnivou povahou svého bratra a že jsem ho tam neměla tedy zvát. Přemýšlím jestli náš vztah přítel bere jako „povyražení“ nebo to se mnou ( a mými dětmi) myslí opravdu vážně. Co myslíte? Napadlo mě to protože dost z vás psalo, že tento vztah je ukvapený a já jsem jen oblblá láskou…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 14.03.18 10:21

To se jen z tohodle nejspíš usoudit nedá. Ale jestli tě před ním varoval, tak víc asi udělat nemohl, pokud jsi ho zvala ty?

Dana066
Kecalka 350 příspěvků 14.03.18 10:22

Rozešla bych se s ním. Nejdřív celou věc bere na lehkou váhu, a pak Tě obviní, že ti to říkal. Neumí se omluvit, že to bral na lehkou váhu. Myslím, že se k problémům neumí postavit čelem.

Královna matek
Povídálka 20 příspěvků 14.03.18 10:28

@Emimin7 Vlastně jediné co mi o něm řekl bylo, že je velký vtipálek! Z toho jsem moc nemohla tušit, že je to úchyl!

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 14.03.18 10:29
@Královna matek píše:
@Emimin7 Vlastně jediné co mi o něm řekl bylo, že je velký vtipálek! Z toho jsem moc nemohla tušit, že je to úchyl!

To není zrovna moc. Mohl tě varovat důrazněji. :think: Každopádně tohle snad nemá nic společného s vaším samotným vztahem.

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 14.03.18 10:31
@Královna matek píše:
@Emimin7 Vlastně jediné co mi o něm řekl bylo, že je velký vtipálek! Z toho jsem moc nemohla tušit, že je to úchyl!

Proč úchyl? Ona je plnoletá a on není žádnej důchodce :nevim:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 14.03.18 10:34

Kdyby byl co k čemu, dá bráchovi JASNĚ najevo, kde nesmí svoje choutky ukázat.

Mart81
Závislačka 2813 příspěvků 14.03.18 10:35

Váš přítel pravděpodobně nikdy nebude otec vašich dětí - rozhodně ne té nejstarší 18 leté. Ona předpokládám otce má - ať už je jakýkoli. Nemá tedy také důvod brát 18 letou ženu po čtyřech měsících vztahu s vámi jako svou dceru. A tím pádem nemá důvod brát svého bratra jako jejího strýce (a nejspíš to tak nevidí ani nikdo jiný).

Měl by brát do jisté míry ohled na vaše city a pokud je vám možný vztah jeho bratra a vaší dcery (byť třeba jen dočasný románek) silně proti mysli, mohl by k vám být loajální a zkusit zasáhnout třeba s tím, že si promluví se svým bratrem, aby se mu necpal do rodiny a do vztahu - pokud se vůbec něco odehrálo, což nepíšete.

Na druhou stranu. Pokud vás nejprve varoval a vy jste to zlehčovala. A pak rovnou začala plašit a obviňovat, je pochopitelné, že sklouzl do obranného módu.

Terisos
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 14.03.18 10:43

Jak jim to teď zakážete, ještě víc je to nažhaví…

arinecka
Závislačka 4677 příspěvků 14.03.18 10:44

@Královna matek No, bratr tvého přítele není strýc tvé dcery, ona je plnoletá a on není stoletý stařík. Co to má ale společného s vaším vztahem? :think:

pst007
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 14.03.18 10:45

Proč úchyl? A hlavní je snad domluva s dcderou, ne? Pokud je jí 18, má vlastní rozum, pokud je dobře vychovaná a má normální hodnotový systím, v čem je problém, vždyť ji ten chlap nepronásleduje ani nijak nenutí.

Mart81
Závislačka 2813 příspěvků 14.03.18 10:51

Pokud vás neposlechne dcera po 18 letech vaší výchovy, těžko čekat, že vás automaticky poslechne dospělý muž po 4 měsících vztahu.

Že vám nerozumí, není nic divného. Řada lidí zde vám nerozumí, proč bratra svého přítele označujete za strýce své dcery. A proč by muž, který má 32 let měl být úchyl, když flirtuje se ženou, která má 18. Že je to poněkud nevhodné, to souhlasím. Ale úchylné? Proč? To, že vy po čtyřech měsících vidíte ve svém příteli muže svých snů, ještě neznamená, že to tak budou brát i vaše rodiny. Jste na počátku vztahu, teprve se poznáváte.

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 45 inzerátů 14.03.18 10:53
@Královna matek píše:

V minulé diskusi jsi psala, že ti řekl, že bratr rád koketuje a je sukničkář. Chápu, že se ti nelíbí, když tvojí dceři blbne hlavu starší muž, který si chce jen užít, ale co sis představovala, že přítel udělá? Byla jsi ty za švagrem a řekla mu, ať tvoji dceru nechá být? Já žádnou vinu u tvého přítele nevidím, ale nebyla jsem u toho, pokud uvažuješ o rozchodu, asi toho bude ve vašem vztahu špatně víc.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 14.03.18 11:01

Tohle jsi psala v minulé diskuzi:
Nedávno přivedl na večeři svého dvaatřicetiletého bratra. Přítel mě již dávno varoval, že je to takový koketa a sukničkář. Vše jsem brala s nadhledem a úsměvem na líčkách. Po nějaké době jsem ale zjistila, že terčem všech jeho nemístných lichotek nebudu já ale má 18ti letá dcerka Teruš.
Takže tě přítel varoval. Nicméně nevím, co bys chtěla dělat? Dcera je plnoletá. „Strýčkovi“ je 32 let, proč by měl být úchyl? Jo a není to její „strýček“, s přítelem jsi teprve 4 měsíce, žádná rodina nejste. :nevim:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 14.03.18 11:05

Holce je 18, chlapovi, který NENÍ její strýc, je 32. Řešíš kraviny a ještě kvůli tomu buzeruješ chlapa :roll:.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >