Přítel a jeho stavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.03.18 17:08
přítel a jeho stavy

Ahojte je mi to hodne neprijemne ale musim to sem napsat aspon anonymne…Mam přítele 4 roky a cekam s nim miminko…Dneska jsem na nej byla docela nastvana protze kdyz jsem po nem neco chtela tak to proste neslo nemel cas atd..Pak vypadalo ze vse zas ok kdyz v tom si sel namazat housku a ja si dala ohrit polevku…Ohrala jsem si ji a nechala na kuchynske lince, kdyz v tom mi rikal ze chce tak, polevku abych mu ji ohrala…Rekla jsem mu ze ma zdarve ruce a ad si ji ohreje..Jenze ja blba sla a zacla vyndavat talirek davala do nej nudle kdyz v tom on vstal od stolu vzal si moji polivku a chtel ji jist. :(.nechtela jsem ses nim hadat tak jsem chtela ze odejdu do loznice kdyz v tom na me zacal mluvit a ja ho ignorovala…a pak prislo to vybuch tak jak jsem ho nikdy nezazila a zacal me skrtit…Tlacil me rukama ke dnu a zacal rvat hrozne rvat…Nevedela jsem co mam delat pustil me a a se cela klepala jak kdyby to snad ani nebyl on…Porad kricel a ja se snazila ho neposlouchat slzy mi tekly po tvari a cela jsem se klepala co jeste udela… :( :( :( nakonec jsem utekla do loznice, zamkla se tam a brecela v tom on zase zacal rvat ad ho pustim dovnitr nebo ze dvere vykopne a porad tak az je vykopl… :( :(.Zacal se mi omlouvat rikat mi jak me miluje atd..asi po ctvrt hodine jsem mu rekla ze je to ok a jedem k tchyni (musel pomoct neco opravit) celou cestu v aute mi rikal jak me miluje ale ja uz mu to nejak neverila…Co mam delat mam od nej odejit a zustat sama z mimcem nebo co? :( :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 13.03.18 17:13

Odejít hned!!! Bože :pocitac: Fakt to nepodceňuj tohle není normální a není to žádná náhoda!

odlaska
Kecalka 278 příspěvků 13.03.18 17:14

Odejít!
Dřív, než přijde další škrcení, mlácení a týrání a dřív, než tomu budee muset přihlížet dítě!!!

A pokud možno požádat o pomoc Linku bezpečí pro týrané ženy, jak zařídit, aby pak dítě nemuselo chodit k otci.. Držím palce

Martina712
Kecalka 131 příspěvků 13.03.18 17:14

Lepsi sama s mimcem, nez vis co.. pokud je tohohle schopny, tak bych od nej primo utikala! Zkus s nim promluvit, ale podle me je nemocny a zustat s nim znamena ohrozit na zivote sebe i dite.

Anonymní  13.03.18 17:15

Jenze kdyz prej odejdu tak dite pripadne jemu ze si zaplati pravnika atd :( hodne se bojim

Anonymní  13.03.18 17:17

Nechci tady byt za tu nemoznou hysterku co vse tak moc proziva :(

Bábrdl
Generální žvanilka 20315 příspěvků 13.03.18 17:17
@Anonymní píše:
Ahojte je mi to hodne neprijemne ale musim to sem napsat aspon anonymne…Mam přítele 4 roky a cekam s nim miminko…Dneska jsem na nej byla docela nastvana protze kdyz jsem po nem neco chtela tak to proste neslo nemel cas atd..Pak vypadalo ze vse zas ok kdyz v tom si sel namazat housku a ja si dala ohrit polevku…Ohrala jsem si ji a nechala na kuchynske lince, kdyz v tom mi rikal ze chce tak, polevku abych mu ji ohrala…Rekla jsem mu ze ma zdarve ruce a ad si ji ohreje..Jenze ja blba sla a zacla vyndavat talirek davala do nej nudle kdyz v tom on vstal od stolu vzal si moji polivku a chtel ji jist. :(.nechtela jsem ses nim hadat tak jsem chtela ze odejdu do loznice kdyz v tom na me zacal mluvit a ja ho ignorovala…a pak prislo to vybuch tak jak jsem ho nikdy nezazila a zacal me skrtit…Tlacil me rukama ke dnu a zacal rvat hrozne rvat…Nevedela jsem co mam delat pustil me a a se cela klepala jak kdyby to snad ani nebyl on…Porad kricel a ja se snazila ho neposlouchat slzy mi tekly po tvari a cela jsem se klepala co jeste udela… :( :( :( nakonec jsem utekla do loznice, zamkla se tam a brecela v tom on zase zacal rvat ad ho pustim dovnitr nebo ze dvere vykopne a porad tak az je vykopl… :( :(.Zacal se mi omlouvat rikat mi jak me miluje atd..asi po ctvrt hodine jsem mu rekla ze je to ok a jedem k tchyni (musel pomoct neco opravit) celou cestu v aute mi rikal jak me miluje ale ja uz mu to nejak neverila…Co mam delat mam od nej odejit a zustat sama z mimcem nebo co? :( :(

8o
To je první přítel, který se k tobě zachoval takhle? Nebo už se ti to stalo?
Už jsi někdy byla svědkem takového chování? (třeba otce vůči mámě, nebo nějakého otčíma vůči mámě?)

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 13.03.18 17:18

Teda tohle je strašné :-( Já bych s ním doma nebyla a už vůbec nikam nejela. sebrala bych se a okamžitě šla pryč. A zvaž podání trestního oznámení na policii pro napadení.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15896 příspěvků 13.03.18 17:18
@Anonymní píše:
Ahojte je mi to hodne neprijemne ale musim to sem napsat aspon anonymne…Mam přítele 4 roky a cekam s nim miminko…Dneska jsem na nej byla docela nastvana protze kdyz jsem po nem neco chtela tak to proste neslo nemel cas atd..Pak vypadalo ze vse zas ok kdyz v tom si sel namazat housku a ja si dala ohrit polevku…Ohrala jsem si ji a nechala na kuchynske lince, kdyz v tom mi rikal ze chce tak, polevku abych mu ji ohrala…Rekla jsem mu ze ma zdarve ruce a ad si ji ohreje..Jenze ja blba sla a zacla vyndavat talirek davala do nej nudle kdyz v tom on vstal od stolu vzal si moji polivku a chtel ji jist. :(.nechtela jsem ses nim hadat tak jsem chtela ze odejdu do loznice kdyz v tom na me zacal mluvit a ja ho ignorovala…a pak prislo to vybuch tak jak jsem ho nikdy nezazila a zacal me skrtit…Tlacil me rukama ke dnu a zacal rvat hrozne rvat…Nevedela jsem co mam delat pustil me a a se cela klepala jak kdyby to snad ani nebyl on…Porad kricel a ja se snazila ho neposlouchat slzy mi tekly po tvari a cela jsem se klepala co jeste udela… :( :( :( nakonec jsem utekla do loznice, zamkla se tam a brecela v tom on zase zacal rvat ad ho pustim dovnitr nebo ze dvere vykopne a porad tak az je vykopl… :( :(.Zacal se mi omlouvat rikat mi jak me miluje atd..asi po ctvrt hodine jsem mu rekla ze je to ok a jedem k tchyni (musel pomoct neco opravit) celou cestu v aute mi rikal jak me miluje ale ja uz mu to nejak neverila…Co mam delat mam od nej odejit a zustat sama z mimcem nebo co? :( :(

Proč si s ním někam vůbec jezdila? Po takovém výstupu ti to nevadilo? :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: Tak se ti to asi teda líbí a nestěžuj si teda.

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 13.03.18 17:19
@Anonymní píše:
Jenze kdyz prej odejdu tak dite pripadne jemu ze si zaplati pravnika atd :( hodne se bojim

to je ten největší nesmysl. Jen tě vydírá. žádný soudný soudce nepřiklepne dítě otci, když mu matka umí zajistit alespoň základní zázemí. Máš kam jít? k rodičům? okamžitě utíkej!

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 13.03.18 17:20
@Anonymní píše:
Jenze kdyz prej odejdu tak dite pripadne jemu ze si zaplati pravnika atd :( hodne se bojim

Tohle ti řekl kdy? To je naprostá hloupost. A věř mi že je tisíckrát jednodušší odejít teď než s dítětem. Prosímtě nevěř že jsi hysterka, tohle je šílené a neomluvitelné. Pokud s ním zůstaneš tak ohrožuješ svůj život i život svého dítěte.

Měla bys okamžitě naklusat k doktorovi aby sepsal zprávu a podat oznámení na policii. I když do péče mu dítě nesvěří tak by měl normálně právo na styk a snad nebudeš riskovat že ublíží dítěti!!!

lucenka
Vesmírná mluvilka 30682 příspěvků 13.03.18 17:21
@Anonymní píše:

padej k doktorovi, aŤ máš zprávu, co ti dělal. Pokud tě škrtil, tak budeš mít určitě modřiny.

A ihned se od něj odstěhovat a nestěhovat se sama, ale s někým.

LaPaloma
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 13.03.18 17:24
Nahlaš ho na policii, vyfoť modřiny.

Tohle není příčetný stav - může být i nemocný - třeba schizofrenik.

Až Tě bude příště škrtit, a já myslím, že bude, tak počítej, že máš zhruba 4-5 sekund na reakci než budeš omámená (když to dobře zmáčne a uzavře přívod krve do mozku).
Obrana je píchnout ho do očí, kopnout do obličeje, do krku. Nebo pěstí do ohryzku. Jeho ruce z krku nesundáš.

Anonymní  13.03.18 17:25

Jit pryč jit pryč bydlim v takove prde** kde jede autobus minimalne…nejblizsi vlak je 10km? bydlim 80 km od domova…Jeste ke vsemu mam rizikové tehotenstvi takze jsem na neschopence nikam nemohu

laducha
Generální žvanilka 21192 příspěvků 13.03.18 17:26
@Anonymní píše:Co mam delat mam od nej odejit a zustat sama z mimcem nebo co? :( :(

Ano, odejdi, tohle se nelepší, bude se to jen stupňovat. Mluvím z vlastní zkušenosti, já ještě čekala, co s ním udělá porod, ale nešlo to a ve 3 měsících malé jsme se rozešli.
Poprvé to udělal měsíc před porodem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama