Reklama

Prý nic nedělám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 07:45
Prý nic nedělám

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli jsem jediná nebo to máte doma taky. Proběhla u nás hádka -klasika. Chlap mě osočil, že po něm neuklízim bordel co si nosí k posteli. Dovolila jsem si říct, že to uklízet nebudu protože nejsem jeho služka. No a přišel jeho výbuch emocí :roll: začal na mě tlamovat stylem takže ty tady jako budeš delat ho***o?! Jsem taková že si nenechám nic líbit takže jsme byli okamžitě v sobě :zed: Jsem doma na neschopence na rizikovém těhotenství. Ale doma není bordel každý den něco pofackuju uvařím prostě klasika. Nelepíme se k podlaze :think: Přitom on sám příjde z práce a ulehá na gauč ale já nic nedělám :pocitac: nakonec se budu muset ještě omluvit za svoje chování, protože bude uraženej. Vůbec nevim co mu přeletělo pres nos todle si ke mě nikdy nedovolil :nevim: Stalo se vám to někdy taky? Že by chlap prostě takhle vybouchl myslim kvůli,,nic nedělání"?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 13.03.18 07:49
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat jestli jsem jediná nebo to máte doma taky. Proběhla u nás hádka -klasika. Chlap mě osočil, že po něm neuklízim bordel co si nosí k posteli. Dovolila jsem si říct, že to uklízet nebudu protože nejsem jeho služka. No a přišel jeho výbuch emocí :roll: začal na mě tlamovat stylem takže ty tady jako budeš delat ho***o?! Jsem taková že si nenechám nic líbit takže jsme byli okamžitě v sobě :zed: Jsem doma na neschopence na rizikovém těhotenství. Ale doma není bordel každý den něco pofackuju uvařím prostě klasika. Nelepíme se k podlaze :think: Přitom on sám příjde z práce a ulehá na gauč ale já nic nedělám :pocitac: nakonec se budu muset ještě omluvit za svoje chování, protože bude uraženej. Vůbec nevim co mu přeletělo pres nos todle si ke mě nikdy nedovolil :nevim: Stalo se vám to někdy taky? Že by chlap prostě takhle vybouchl myslim kvůli,,nic nedělání"?

Tak pár dní dělej doma to H-o-v.. Uvidíš, jak se mu to bude líbit. Ani nevař.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9626 příspěvků 13.03.18 07:51

Nestalo. Tu omluvu jako myslíš vazne? Možná měl jen den blbec a stres či cokoli, ale jestli chce hrát uraženeho, tak prosím. Tedy pokud jsi ho v afektu neprastila nočním stolkem. A btw protože jsem jaká jsem, tak bych po takovém vylevu skutečně přestala doma dělat i to málo. Aby jako viděl, jak to vypadá, když se skutečně nedělá nic.

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 13.03.18 07:52

Nestalo, to spíš vybuchnu já, že on nic nedělá :lol:
Ale máme dvě děti, maličké, takže stačí, abych mu řekla, že se na den seberu a nechám mu všechno na povel a večer se chci vrátit ke šťastným a spokojeným dětem, k teplé večeři a do uklizeného bytu a hned je jak milius…

Nemůže být nervozní z toho, že jsi na neschopence? Že máte méně peněz?

pikola
Neúnavná pisatelka 18954 příspěvků 13.03.18 07:53

Jsi jeho žena, ne jeho matka. Tohle by jste si měli ujasnit urychleně před dítětem, nebo se pak z toho zblazníš, pokud on má pocit, že jeho funkce je teď chodit jen do práce a doma nemusí dělat vůbec nic, protože ty máš přece „dovolenou“

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 13.03.18 07:55

@Kobliha51 přesně tak. A vzhledem k tomu, že jsi zakladatelko těhotná a máš mít klidový režim, byl by tento jeho výstup pro mě hodně ostře blikající kontrolka a zdvižený prst. Takto se Muž ke své ženě nesmí chovat nikdy. Hrubián ať si svoje trencle třeba sežere. Ale galantnímu láskyplnému muži je ráda vyperu a vyžehlím.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 13.03.18 07:55

No určitě to není normální reakce - je to jeho bordel, to muj muz je hrozny bordelar- uklízím já jsem doma ale aby na mě takhle rval? To byh ho poslala do prdele, on ví co pro něj dělam… Ještě me napadá to ti rika porad? Nemůže mít třeba nějaké problémy v práci? Že ho pak naštve cokoli…

terinka4444
Hvězda diskuse 66570 příspěvků 13.03.18 07:55

Jako že se mu omluvíš, aby neměl napučenou tlamu? No tak ani omylem, a od teď bych mu ukázala, jak to vypadá, když dělám ho.vno já. A taky bych mu te řekla, až by přišel, zkus mít na mě napučenou tlamu, zkus ještě jednou po mně řvát, že doma ho.vno dělám, zkus ještě jednou nějaký pindy, abych po tobě uklízela tvůj bordel, zatím co ty se válíš na gauči a já ti ukážu, jak to vypadá, když doma nic nedělám. Tohle si jako nenech, teď ještě pohoda, v podstatě nemáš co na domácnosti nezvládat ( přesto tedy bych neuklízela manželovo bordel ani omyůem), až se narodí mrně, tak se to dost změní.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 2969 příspěvků 13.03.18 07:56

Ne, můj muž se ke mě chová slušně, teď když jsem těhotná (bez komplikací) tak mi říká ať se klidně na některé věci v domácnosti vybodnu a radši jdu odpočívat, že to pak uděláme spolu. Při prvním těhotenství dělal většinu domácích prací kde byla potřeba chemie nebo větší síla, ale to jsem chodila do práce a on nestudoval dálkově VŠ. Teď aspoň neremcá, že jsem to umytí záchodu měla nechat na něj.

Ale pokud se chlap urazí, tak bych ho nechala ať se zase odrazí sám, předpokládám že na rizikovém nejste pro srandu králíkům, ale protože váš stav vyžaduje klidový režim a to lítání kolem domácnosti opravdu nesplňuje.

Černá vdova
Echt Kelišová 8515 příspěvků 13.03.18 07:58
@Kobliha51 píše:
Tak pár dní dělej doma to H-o-v.. Uvidíš, jak se mu to bude líbit. Ani nevař.

Na to je dobrý ten článek, někde na internetu, jak přijde chlap domů a tam boží dopuštění. Žena spokojeně čte knihu. Chlap se já, co to jako znamená. O ano mu laxně odpoví, jestli si pamatuje, jak o ní říkal, že doma nic nedělá… tak že to přestala dělat. ;)
Jen nevím, jestli to pro partnera zakladatelky bude mít dostatečně poučný závěr.

Příspěvek upraven 13.03.18 v 08:00

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15245 příspěvků 13.03.18 07:58

A duvod toho rizikoveho tehotenstvi je jaky? To totiz muze byt podstatne v tom vasem sporu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 07:58

@Rive o penězích to určitě není máme každý své do těch jeho mi nic není

Černá vdova
Echt Kelišová 8515 příspěvků 13.03.18 07:59

Tak tady: :P

Otec se vracel z práce a viděl, jak jeho tři děti sedí před domem, stále jsou v pyžamech a hrají si v blátě mezi prázdnými krabičkami od Číňana, které jsou rozházené po celé zahradě. Dveře od manželčina auta byly otevřené, stejně jako dveře do domu, a nikde ani stopa po psovi. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek. Lampa byla převrácená, běhoun skrčený pod zdí. Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize na kanálu s kreslenými pohádkami a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku. V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, zbytky snídaně rozházené po stole, lednice otevřená, psí žrádlo vysypané na podlaze, rozbitá sklenička ležela pod stolem a u zadních dveří byla uplácaná hromádka písku. Muž rychle vyběhl schody, stoupaje na další hračky a šlapaje po oblečení. Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná nebo se jí něco vážného stalo. Viděl, jak dveřmi od koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo a další rozházené hračky. Kilometry toaletního papíru se mezi tím vším vinuly a zrcadlo i stěny byly pomalovány zubní pastou. Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala, jak se celý den měl. Nedůvěřivě se na ni podíval a zeptal se:

- Co se tu dnes stalo?
Usmála se znovu a odpověděla:

• Pamatuješ si, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mě, co jsem celý den dělala?
  • Ano, odpověděl muž nejistě.
  • Tak dnes… jsem nedělala nic!

Lekninka91
Extra třída :D 10212 příspěvků 13.03.18 08:00

To by si zkusil jednou :lol: :lol: :lol:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 13.03.18 08:00
@Anonymní píše:
@Rive o penězích to určitě není máme každý své do těch jeho mi nic není

Takže spolubydlící? Hm… Náklady platíte taky napůl a živíš se sama?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama