Něha ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.03.18 23:56
Neha ve vztahu

Holky, co delate, mdyz vam chybí nějaké to pěkné pritulenicko od manzela/pritele? Musim rict ze ja tady ty veci potrebuji hodně, ale bohuzel to u nas funguje tak, ze sex z 90% jen když chce pritel, když chci já mam proste smulu. Pohlazeni a pomazleni mimo to, kdyz chce pritel zrovna sex taky moc dobre nefunguje a ja si pripadam uz fakt hrozne.
Jsem na materske majime 8mesicniho chlapečka, je hodne narocne a uplankanej, ale na partnera bych si udelala cas kdykoli, at jsem unavena sebevíc, sex a prituleni proste potrebuji. Partnera miluju, ale tohle posledni dobou nejak nedavam :(. Potrebuju se po tom celodennim starani o malyho nejak uvolnit, ale u nas to funguje jen dle potreb pritele :,(.

Jak by jste to resily?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 12177 příspěvků 12.03.18 23:59
@Anonymní píše:
Holky, co delate, mdyz vam chybí nějaké to pěkné pritulenicko od manzela/pritele? Musim rict ze ja tady ty veci potrebuji hodně, ale bohuzel to u nas funguje tak, ze sex z 90% jen když chce pritel, když chci já mam proste smulu. Pohlazeni a pomazleni mimo to, kdyz chce pritel zrovna sex taky moc dobre nefunguje a ja si pripadam uz fakt hrozne.
Jsem na materske majime 8mesicniho chlapečka, je hodne narocne a uplankanej, ale na partnera bych si udelala cas kdykoli, at jsem unavena sebevíc, sex a prituleni proste potrebuji. Partnera miluju, ale tohle posledni dobou nejak nedavam :(. Potrebuju se po tom celodennim starani o malyho nejak uvolnit, ale u nas to funguje jen dle potreb pritele :,(.Jak by jste to resily?

To je pěkný sobec teda.Tak mu to řekni tak, jak jsi to tady napsala.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 13.03.18 00:02
@Anonymní píše:
Jsem na materske majime 8mesicniho chlapečka, je hodne narocne a uplankanej, ale na partnera bych si udelala cas kdykoli, at jsem unavena sebevíc, sex a prituleni proste potrebuji. Partnera miluju, ale tohle posledni dobou nejak nedavam :(. Potrebuju se po tom celodennim starani o malyho nejak uvolnit, ale u nas to funguje jen dle potreb pritele :,(.Jak by jste to resily?

sobec… asi si s ním promluv co potřebuješ?

Anonymní  13.03.18 00:03

@nostress bohužel jsem rikala, nejsem ten typ, co si to nechává pro sebe a řeší všude jinde jen ne s partnerem… ale absolutně to nemelo zadny efekt, tak uz si vážně nevím rady… vim ze to neni to nejdůležitější, ale ja takove věci prostě potřebuji :? Zakl.

Uživatel je onlinePetruna21
Echt Kelišová 9238 příspěvků 13.03.18 00:36
@Anonymní píše:

Je dost sobecky :?.. Jako udělat si svou potřebu jen když chce on tak to bych mu taky řekla že nechci a nešla bych.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 13.03.18 01:33

Jdi od něj, buď sama s dítětem a bude ti chybět nejen mazlení, ale i sex a morální opora :D

Ne vážně, mě by jen zajímalo, jestli byl takový od začátku, a nebo tys měla růžové brýle. Protože pokud to druhé, a ty sis udělala dítě s chlapem, který je „nekontaktní“, tak řvát tu o sobcích není úplně košer. Prostě nutit do tělesného kontaktu někoho, kdo na něj moc není… je asi stejně příjemné, jako ho nemít pro někoho, kdo ho potřebuje. Víme.

Takže tohle ještě propíchni, a pak se tu možná něčeho někdo dobere. ;)

Stinkycheese
Povídálka 41 příspěvků 13.03.18 06:17
@Petruna21 píše:
Je dost sobecky :?.. Jako udělat si svou potřebu jen když chce on tak to bych mu taky řekla že nechci a nešla bych.

Já to tak mam s přítelkyní, že rozhoduje ona a mě standardně odmítá :D snažil sem se ji taky odmítnout, ale s plnými koulemi to moc nejde a čekat zase měsíc, než na to mít chuť a bude správná konstelace hvězd, se mi nechce :lol: doufám, že to jsou jen dozvuky HA, kterou před půl rokem přestala brát… Jinak si to asi brzo hodím :D :zed:

Uživatel je onlineVenetia
Vesmírná mluvilka 30793 příspěvků 13.03.18 06:31
@nostress píše:
To je pěkný sobec teda.Tak mu to řekni tak, jak jsi to tady napsala.

Jenze, když si o to musíš rikat, uz to není ono

Uživatel je onlineVenetia
Vesmírná mluvilka 30793 příspěvků 13.03.18 06:35
@Anonymní píše:
@nostress bohužel jsem rikala, nejsem ten typ, co si to nechává pro sebe a řeší všude jinde jen ne s partnerem… ale absolutně to nemelo zadny efekt, tak uz si vážně nevím rady… vim ze to neni to nejdůležitější, ale ja takove věci prostě potřebuji :? Zakl.

Já bych to považovala za nezájem, těžko z někoho pacit takové projevy, to musí chtít sám

Anonymní  13.03.18 07:41

Všude se říká, že pokud jeden chce moc a druhý málo, má se přizpůsobit ten, co chce míň…
Když ho budeš nutit, zhnusíš mu sex s tebou nebo ho donutíš a budeš vědět, že to není úplně dobrovolný…
Psychologové doporučují stanovit si jeden den, kdy se na to vlítne. Ten co je unavený si na to šetří síly a ten co chce víc se má na co těšit… :mrgreen:
To jsou vyčtené rady ohledně samotného sexu. Ale přítulení a něžnosti můžou a měly by být na pořadu dne. To moc energie a sil toho chlapa přece nestojí…
O to si říkám, když to nedostanu spontánně… Že potřebuju obejmout, líbat se, pomazlit… Žádné zaobalovani.
Prostě potřebuji/chci a hotovo. Že nemá chlap po náročném dni v práci a večerní pomoci s dětma náladu a energii na sex 3 týdně jak chci já, ale jen jednou týdně akceptuju. Po 13 letech beru kvalitní orgasmus a sex s ohledem na moje tužby a potřeby jednou týdně jako zcela akceptovatelný kompromis… :lol:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15390 příspěvků 13.03.18 07:46
@Anonymní píše:

Máš v podstatě funkci nafukovací panny. Smutné. Co říká, když mu to řekneš?

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 15009 příspěvků 13.03.18 08:55
@Kobliha51 píše:
Máš v podstatě funkci nafukovací panny. Smutné. Co říká, když mu to řekneš?

Presne tak. Vystizne.

Uživatel je onlinePetruna21
Echt Kelišová 9238 příspěvků 13.03.18 08:58
@Stinkycheese píše:
Já to tak mam s přítelkyní, že rozhoduje ona a mě standardně odmítá :D snažil sem se ji taky odmítnout, ale s plnými koulemi to moc nejde a čekat zase měsíc, než na to mít chuť a bude správná konstelace hvězd, se mi nechce :lol: doufám, že to jsou jen dozvuky HA, kterou před půl rokem přestala brát… Jinak si to asi brzo hodím :D :zed:

Naštěstí tohle řešit nemusíme :lol: normálně bych si ho vyhonila a vykašlala se na ni když nechce :lol: :pankac:

Stinkycheese
Povídálka 41 příspěvků 13.03.18 09:59

@Petruna21
Samohanu praktikuji denně :oops: :lol:, jinak by mě asi jeblo z toho, že vedle mě leží krásná holka s úžasnou postavou a nic… Tulení je sice fajn, ale občas bych uvítal i něco víc :D sex max 3× za měsíc mi v 27 přijde neskutečně málo :,( :lol:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15390 příspěvků 13.03.18 10:04
@Stinkycheese píše:
@Petruna21
Samohanu praktikuji denně :oops: :lol:, jinak by mě asi jeblo z toho, že vedle mě leží krásná holka s úžasnou postavou a nic… Tulení je sice fajn, ale občas bych uvítal i něco víc :D sex max 3× za měsíc mi v 27 přijde neskutečně málo :,( :lol:

Proč si nenajdeš jinou?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama