Přítel mě uhodil

371
20.11.15 12:01

Přítel mě uhodil

Dobry den,

Jdu se asi jen vyzpovidat a mozna pro radu co delat. Bydlime s pritelem v byte v cinzaku a o vchod vedle bydli moji rodice. Vcera jsme se nejak nepohodli on pro me uplne nepochopitelne vybouchl a uhodil me. Docela hodne, tekla mi krev. Pak mi rekl ze jsem hystericka a odesel pryc. Asi po hodine mi volala moje mamka, ze je u nich a kouka se a tatou na televizi a co se stalo(pritel tam totiz bezne sam nechodi). Mamce jsem o tom nic nerekla.

Co si myslite o jeho chovani? Predtim to nikdy neudelal.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

20.11.15 12:03

Říct to rodičům, jít na kontrolu k doktorovi a přítelovi dát najevo, že stane-li se to ještě jednou, může se sbalit věci.
Zachoval se hnusně, muž nesmí nikdy na ženu vztáhnout ruku. Jak reaguje s odstupem?

• Nahlásit
Republic
20.11.15 12:11

No myslim si, ze by ti mel blikat velmi silne alarm…Tohle se muze vyvijet velmi spatne..Jak dlouho se znate a videla ses s nim od te doby?

• Nahlásit
56957
20.11.15 12:12
@Madam-Owl píše:
Dobry den,

Jdu se asi jen vyzpovidat a mozna pro radu co delat. Bydlime s pritelem v byte v cinzaku a o vchod vedle bydli moji rodice. Vcera jsme se nejak nepohodli on pro me uplne nepochopitelne vybouchl a uhodil me. Docela hodne, tekla mi krev. Pak mi rekl ze jsem hystericka a odesel pryc. Asi po hodine mi volala moje mamka, ze je u nich a kouka se a tatou na televizi a co se stalo(pritel tam totiz bezne sam nechodi). Mamce jsem o tom nic nerekla.

Co si myslite o jeho chovani? Predtim to nikdy neudelal.

nebudu Ti mazat med kolem huby.. je to kretén, saky paky a pryč. Udělal to jednou, neudělal to naposledy. A bude se to stupňovat. Normálně to řekni rodičům. Za mě šmejd, kolo bych o něj neopřela - pokud je byt Tvůj, vyšupla bych mu věci za dveře a ave :poblion:

• Nahlásit
K K
594
20.11.15 12:12

@ zakladatelka

A co chces slyset? Ze jsi ho nemela provokovat a mas to hodit za hlavu???

Pokud ke zraneni nedoslo nahodou, ale opravdu ti „jednu natah“, tak bych se moc nerozmejslel, sel k doktorovi a s pritelem se okamzite rozesel. Taky to rekni rodicum a ev. nahlas na policii.

Prece musi bejt urcity hranice, jejichz prekroceni musi znamenat automatickej konec vztahu. Pokud to u tebe neni napadeni s naslednym krvacenim, tak co by to melo proboha byt?

Bohuzel, jak to tak byva, si zase agresor nasel hodnou partnerku, ktera misto aby na nej okamzite zavolala Policii a podala trestni oznameni, taks se nesmele pta, co si myslime o tom, ze ji zmlatil do krve. Zastav to okamzite - bohuzel se toto muze jen zhorsovat a taky te muze zranit tak, ze budes mit trvaly nasledky.

Příspěvek upraven 20.11.15 v 12:15

• Nahlásit
Republic
20.11.15 12:13

O cem byla hadka?

• Nahlásit
1806
20.11.15 12:15

Držím se hesla udělal to jednou, udělá to i po druhý.. Výkyv nálady ho neomlouvá, šla bych pryč..

• Nahlásit
14253
20.11.15 12:16

Nedokážu si představit, co by mi musela partnerka provést, abych ji uhodil. Zabila jsi mu matku? Tohle bys neměla přecházet a asi ani dávat druhou šanci.

• Nahlásit
20807
20.11.15 12:18

Jak tě uhodil, že ti tekla krev? 8o

Jestli jsi mu nezabila dítě nebo tak něco, tak je tohle chování neomluvitelné, řekni to rodičům - UKAŽ jim, co ti udělal a vyhoďte ho.

• Nahlásit
14653
20.11.15 12:19

On tě uhodil tak, že ti tekla krev, poté tě označil za hysterku a jde se dívat ke tvým rodičům na televizi?! 8o Tak to je silná káva. Už bych ho nechtěla v životě ani vidět. Měla by si zajít k lékaři, možná i na policii. Mamince jsi měla říci, co se stalo a pokud byl doma táta, předpokládám, že by už věděl, co má udělat. 8)

• Nahlásit
2349
20.11.15 12:20

@Madam-Owl Kolik mu je? Jak dlouho jste spolu? Co jsi dělala Ty před uhozením? Omluvil se? Chce s tím něco dělat?

Pokud on sám to nevidí jako velký problém a nechce se sebou nic dělat, tak radím vzít nohy na ramena. S takovým Tě jinak bude čekat jen trápení.

Hodně štěstí!

• Nahlásit
Republic
20.11.15 12:21

@zoidberg Hele ja znam muzskeho, ktery zenu uhodil a bylo to jednorazova zalezitost v silne hadce v mladi a od te doby se nezopakovalo. Znam je oba velmi dobre a znam ten pribeh z obou stran… Nadruhou stranu je hafo pripadu, kdy tohle je zacatek domaciho nasili. Podle me je dobry znameni, ze pritel nazaver skoncil u jejich rodicu…

• Nahlásit
428
20.11.15 12:23

Ne, pokud chlap dokáže vztáhnout ruku na ženskou, není to pravý chlap. Takovýho bych nechtěla a má rada zní - co nejrychleji (a nejopatrněji - ať nepřijdeš zase k úhonu) se ho zbavit. Chlap, který uhodí ženskou, nestojí za nic.

• Nahlásit
1939
20.11.15 12:24

Ten šmejd by od včerejška nebyl mým přítelem a nikdy bych mu druhou šanci nedala. Pozor na to! A hlavně to řekni vašim a ukaž jim, co ti udělal. Má fakt drzost, asi šel k vašim, kdybys náhodou šla „žalovat“, aby byl u toho a mohl se z toho vykroutit.

• Nahlásit
17669
20.11.15 12:25
@KayaRepublic píše:
@zoidberg Hele ja znam muzskeho, ktery zenu uhodil a bylo to jednorazova zalezitost v silne hadce v mladi a od te doby se nezopakovalo. Znam je oba velmi dobre a znam ten pribeh z obou stran… Nadruhou stranu je hafo pripadu, kdy tohle je zacatek domaciho nasili. Podle me je dobry znameni, ze pritel nazaver skoncil u jejich rodicu…

Dobrý znamení? To jen svědčí o jeho hroší kůži.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama