Přítel mi lže proč ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.11.21 23:05

Přítel mi lže proč ?

Dobrý večer mám takovou otázku.. Přítel mi často lže, nadává, křičí na mne bez důvodně pořád mi nevěří, i když mu říkám pravdu třeba včera jsi na mne vymyslel, že jsem s nějakým klukem, že má i fotku jméno zna vše přitom jsem byla cely den se sestřenici v nemocnici poslala jsem mu i papíry fotky ty nemocnice vše řekl, že už jede, ať jdu ven, a když jsem ho čekala jeho sestra napsala, že je celý den doma Pořád si na mne něco vymýšlí, ale nevím, proč myslím si, že má jinou nebo nemá důvod mně nechat, tak si vymýšlí nebo nevíte, proč by to dělal? Když mu říkám, ať mi pošle tu fotku, tak řekne, že nemusím to vidět atd strašně lže, myslíte, že mne nemiluje, proto si vymýšlí? Když jsme byli spolu tak mi začal mačkat ruce řekl, že mi nejraději napálil, i když nevím, proč poslední dobou jeho chování ke mně není vůbec hezký
Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1639
10.11.21 23:07

Delas si legraci, ze ano? Kdyby se takhle choval ke me, byl by to expritel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.21 23:09

Protože chorobná žárlivost? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 23:17

Zapomněla jsem zmínit, že mi dal konec

• Citovat
  • Nahlásit
4084
10.11.21 23:19

Co myslíte? - Že jste dva magoři. Nechápu proč s ním jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 23:23

@Serpentini miluju ho je to můj první tak je to pro mně dost těžké :/

• Citovat
  • Nahlásit
982
11.11.21 00:02
@Anonymní píše:

Dal ti konec? Tak jste se rozešli, tak už je to jedno ne? O co ještě jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 00:35

Něco podobného jsem také zažila s ex, byl to ale strašný manipulátor, takže já blbá si taky myslela jak ho šíleně miluju a přitom všichni kolem mě viděli jak mě psychicky takovými řečmi a nadávkami týral. Sama jsem pak skončila absolutně bez sebevědomí, netěšila jsem se ani domů, nesměla se stýkat ani s kamarády, protože si jinak vymýšlel podobné příběhy, chtěl mě prostě mít 24h denně doma přibitou jako služku. Což samozřejmě nešlo protože jsem studovala VŠ a chodila do práce a on mě neměl 100% pod kontrolou. Naštěstí ve chvíli mého úspěchu, který on nepodpořil se ve mě něco zlomilo a odešla jsem a nepolevila. Zkoušel mě udržet výhružkami všeho druhu, přitom sám milionkrát rozchodem vyhrožoval, abych byla poslušná a vždy se připlazila i když chybu udělal on.

Buď ráda, že to skončilo a hlavně se nevracej, protože tohle se bude jen stupňovat až ti nakonec začne ubližovat i fyzicky. Utíkej pryč a nenech se zase zmanipulovat, aby ses vrátila.

• Citovat
  • Nahlásit
369
11.11.21 00:52

Určitě je to pro tebe těžké, ale tohle je jeden, určitě z mnoha, alarmů, abys od něj rychle odešla!!! lepší to rozhodně nebude ať ti naslibuje cokoliv, když budeš náhodou ten rozchod brát vážně. Jen zkouší kam až jsi ochotná ustupovat a co jsi ochotná mu tolerovat, udělá z tebe jen nesebevědomou chudinku, která kolem něj bude chodit po špičkách a udělá první poslední, jen aby na tebe už nenadával, nekřičel, nevymýšlel si příběhy. Co když někdy budeš bez něj na nějaké akci s kamarádkami, kde budou i nějací kluci, nebo budeš mít v práci nějakého kolegu? Když už ti nevěří teď a to jsi byla s rodinou v nemocnici, kde si to mohl ověřit, tak kdy jindy by ti měl věřit víc? Sama říkáš, že to není ojedinělé, že si vymýšlí často, nadává, křičí… takového partnera přeci vedle sebe nechceš :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7370
11.11.21 05:08
@Anonymní píše:

Máš štěstí. :mrgreen: Ale řekla bych, že tě sice nechce, ale pokoj ti nedá. Už se k němu nikdy nevracej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
11.11.21 05:42

Hlavně se k němu nevracet, je to idiot a buď ráda, že to ukončil.

Příspěvek upraven 11.11.21 v 06:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18721
11.11.21 06:07

Dělá to proto že to je mizernejch chlap. A ty si pleteš lásku se závislostí.

https://obchod.portal.cz/…isle-vztahy/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 06:08

@alun-ka O to, že si myslím že ten rozchod byl úplně zbytečný

• Citovat
  • Nahlásit
2548
11.11.21 06:14
@Anonymní píše:
@alun-ka O to, že si myslím že ten rozchod byl úplně zbytečný

Ne nebyl. Je to magor a de.il, navíc Tě nemiluje ani nemá rád a rozchod je to nejlepší co Tě v souvislosti s tímhle dementem mohlo potkat :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.21 06:39

Je škoda, že se s tebou rozešel. Měla jsi se s ním rozejít ty, a dávno.
Buď ráda, a hlavně se k němu nevracej.
A jestli Ti připadá, že ten rozchod byl zbytečný, možná bych na tvém místě zvážila si s někým popovídat. Tohle přeci není normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat