Přítel mi nevěří a chce odejít

Anonymní
29.12.20 21:11

Přítel mi nevěří a chce odejit

Ahoj potřebuji poradit protože už nevim kudy kam a v životě by mě nenapadlo ze tu budu psat ale chci znát i někoho jiného nazor.

S přítelem jsme byli teď necelé dva roky. Na začátku prosince mi padla do okna fakt pěkná peněženka na internetu a chtěla sem ji pořídit příteli pod stromeček. Akorát jsem nevěděla jak to má uspořádání v peněžence abych nevzala nejakou špatnou. Tak sem vzala jeho peněženku a mrkla se dovnitr. To byla největší chyba co se mohla stát, podívala sem se dobry ale něco měl schované malé a tvrdé tak sem se podívala a měl tam tyčinku na snupani nosem(fet) :,( vím ze nebere ale dostala sem šok. Dva dny sem to v sobě dusila, a pak se ho zeptala co to znamená a proč to má u sebe a jestly nebere. Odpověď jeho byla proč mi ležel do peněženky. Je to moje soukromí a bez dovolení se tam nemáš co přehrabovat. A já mu řekla důvod ze proste sem mu chtěla pořídit novou ale sem prej drzá. Tak mi to hlava nebere. Rozcilil se a urazil na tolik ze semnou přestal komunikovat a sem jak odhozeny pes v koutě. Diky němu sem v nervech a nic mě nebaví. Furt je na mobilu hraje hry dlouho do noci a nebaví se. Když už přijdu domu jde pryc. A to marodi a vycházky má od dvou do sesti. Ale je pryc i dlouho do noci. Nesmíme spolu cca 14dni a mě to chybi. Mě proste chybi pohlazeni pusa jen tak hezké něco říct. Pro nej bych udelala všechno ale on ne je jak zabejceny. Umí semnou dost manipulovat. Exritele sem uměla zkrotit a vše ale tady mi to nejde. Jsem furt sama a zahnana v koutě a neumim vylézt. Jdu do práce a z práce domu. Nevim asi moc opecovavam nebo nevim. Chová se úplně jinak takhle ho neznam. Myslím si ze někoho má ale řekl ze ne. Tak já nevim asi se pujdu léčit nebo fakt nevim a proto chci znát i jiný názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3413
29.12.20 21:14

On fetuje a ty se chceš jít léčit? I když, pokud chceš zůstat s takovým individuem, tak bys o tom možná měla uvažovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1795
29.12.20 21:15

No tak buďte ráda a rychle pryč, jako chápu, že peněženka je jeho osobní věc, ale jestli jste se mu omluvila a ještě řekla ten důvod a on to nechápal, tak to je typ člověka, co se bude nasírat vždycky za každou prkotinu a Vy budete žít celej život v nervech, takže bych si na Vašem místě sbalila a šla zas o dům dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
29.12.20 21:15

Vy jste zadnou chybu neudelala a kdyz prece, tak jste ji srozumitelne vysvetlila jako omyl. Jeho reakce není v pořádku. Chápu, že Vám chybí, ale nelpěte na něm a nenechte sebou manipulovat. Vysvetlovat ma co i on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9731
29.12.20 21:16

Seber se a jdi od něj. Svým chováním se ti snaží dokázat, jak jsi zlá a on ta oběť. Ale tohle dělají většinou ti, kteří lžou a mají vo skrývat. Nevěřím, že má někdo tyčinku na šňupání jen tak v peněžence, když nic nebere. I ty jeho vycházky by na to ukazovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1795
29.12.20 21:16
@akavi píše:
On fetuje a ty se chceš jít léčit? I když, pokud chceš zůstat s takovým individuem, tak bys o tom možná měla uvažovat.

No a ještě ten fet, to je pravda, největší důvod k tomu odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12661
29.12.20 21:18

Mi přijdeš - i vyjadřováním - dost drsná teda.
Lézt někomu do peněženky, to je síla. Kdyby mi tam vlezl manžel a komentoval, co tam mám, tak bych řvala teda… já v jeho peněžence nebyla nikdy. Říká ti něco soukromí??? A nesváděj to na koupi nové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23502
29.12.20 21:19

Takze je nasiraci, citovy vyderac, fetuje a nezodpovedne nedodrzuje lecebny rezim.

Muzu se zeptat, proc s nim chces byt? Tohle neni partner pro zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
29.12.20 21:22
@Zoe1 píše:
No tak buďte ráda a rychle pryč, jako chápu, že peněženka je jeho osobní věc, ale jestli jste se mu omluvila a ještě řekla ten důvod a on to nechápal, tak to je typ člověka, co se bude nasírat vždycky za každou prkotinu a Vy budete žít celej život v nervech, takže bych si na Vašem místě sbalila a šla zas o dům dál.

Souhlasím! Měla jsem něco podobného před půl rokem. A takové chovaní nikdy nic dobrého nevěstí. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3741
29.12.20 21:22

Podle mne bys mela urcite navstivit psychologa. Chápu, ze je pro tebe atraktivní nechat se sebou manipulovat. Nekdo si rad pripada jak rohož…ale věř, že s dětma ti to už atraktivní pripadat nebude a budeš trpce litovat. On má teď jakousi pomyslnou vztahovou nadvládu, ty jsi v submisivní pozici, ale uvědom si, ŽE ŽIJEŠ VEDLE FEŤÁKA, kterej se navíc chová jako hovado. Chybí už jen aby tě něčím nakazil nebo se zadlužil v budoucnu. Zdrhej mílovymi kroky, toť má rada, ale ty to asi nedáš a budeš to muset vzít přes psychologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3833
29.12.20 21:29

Takové ciraty se soukromým dělají vždy ti, co mají co skrývat. Běž od něj, potkáš určitě někoho normálního. Tohle fakt nepotřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52577
29.12.20 21:30

Fet nevadí? Tak to si ještě užiješ :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4100
29.12.20 21:30
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuji poradit protože už nevim kudy kam a v životě by mě nenapadlo ze tu budu psat ale chci znát i někoho jiného nazor.S přítelem jsme byli teď necelé dva roky. Na začátku prosince mi padla do okna fakt pěkná peněženka na internetu a chtěla sem ji pořídit příteli pod stromeček. Akorát jsem nevěděla jak to má uspořádání v peněžence abych nevzala nejakou špatnou. Tak sem vzala jeho peněženku a mrkla se dovnitr. To byla největší chyba co se mohla stát, podívala sem se dobry ale něco měl schované malé a tvrdé tak sem se podívala a měl tam tyčinku na snupani nosem(fet) :,( vím ze nebere ale dostala sem šok. Dva dny sem to v sobě dusila, a pak se ho zeptala co to znamená a proč to má u sebe a jestly nebere. Odpověď jeho byla proč mi ležel do peněženky. Je to moje soukromí a bez dovolení se tam nemáš co přehrabovat. A já mu řekla důvod ze proste sem mu chtěla pořídit novou ale sem prej drzá. Tak mi to hlava nebere. Rozcilil se a urazil na tolik ze semnou přestal komunikovat a sem jak odhozeny pes v koutě. Diky němu sem v nervech a nic mě nebaví. Furt je na mobilu hraje hry dlouho do noci a nebaví se. Když už přijdu domu jde pryc. A to marodi a vycházky má od dvou do sesti. Ale je pryc i dlouho do noci. Nesmíme spolu cca 14dni a mě to chybi. Mě proste chybi pohlazeni pusa jen tak hezké něco říct. Pro nej bych udelala všechno ale on ne je jak zabejceny. Umí semnou dost manipulovat. Exritele sem uměla zkrotit a vše ale tady mi to nejde. Jsem furt sama a zahnana v koutě a neumim vylézt. Jdu do práce a z práce domu. Nevim asi moc opecovavam nebo nevim. Chová se úplně jinak takhle ho neznam. Myslím si ze někoho má ale řekl ze ne. Tak já nevim asi se pujdu léčit nebo fakt nevim a proto chci znát i jiný názor.

Proboha proc chces byt s narkacem? 8o 8o 8o to veris ze ma snupaci tycku jen tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
29.12.20 21:39

Přítel je blbec. Kašli na něj :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
29.12.20 22:04

Nejvíc hákliví na soukromí jsou ti, co mají co skrývat. A hezky to obrátit, že špatná jsi ty, mňamka. Zdrhala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat