Přítel - miminko - kamarádka

Anonymní
9.8.20 15:43

Přítel - miminko - kamarádka

Dobrý den. Prosím o názory :andel:
S přítelem šest let, teď desetidenní miminko, má nějakou kamarádku, kterou neznám, domlouvaji kafe den po porodu, je to normální? Přítel semnou nespi od cca konce pátého měsíce. Pak jsem přibrala (z 52 nakonec na 67) a řekl, že jsem nesexy, nepřitažlivá, takže ho sex neláká. Takze pár měsíců bez sexu. Teď jsem po císaři a šestinedělí dle doktora sex mít nemám. Navíc ta jizva, pořád tlustý břicho, nohy, prostě po deseti dnech po porodu pořád vypadám hrozně. Jak poznám, kdy po cisari můžu začít cvičit, abych nějak vypadala? Bojím se, že tahle kamarádka, nechápu, kdo to je a kde ji poznal, když jsme z Prahy a ona z Děčína, když s Děčínem nemá co společného, jak na ni přišel (zeptat se ho nemůžu, protože bych prokecla, že jsem mu vlezla do telefonu, za což se stydím, ale jelikož najednou s telefonem kouřit na chodbu na balkon, do vany, prostě pořád s sebou telefon a sex od půlky těhotenství nechce, protože ho nepritahuju…, dle zpráv mi přišlo, že s ním flirtuje a řeší s mým přítelem, jak někoho poznala, ale nefunguje a přítel ji píše, že to nemá cenu, když tohle tamto. Mám pocit, že mu chybí sex, že mě podvede. Nejhorší je, že ho ani teď po císaři nepritahuju a bojím se, že si najde jinou, třeba tuhle slečnu, kontakt nemáme, i když bych strašně ráda a chybí mi ta intimita. Jenže v šestinedělí nezhubnu, nebudu ho dal přitahovat… Teď abych čekala, kdy budou mít to „kafíčko“ a.. :( nevím, co dělat. Kdy můžu začít cvičit? Jak se s tímhle srovnat, že mám ty kila nahoře a že tu je ta holka? Nevěřím, že to bude jen kamarádka. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8065
9.8.20 15:55

Pokud tě nemiluje takovou jaká jsi, tak je to prostě idi.ot. :roll:
A říct mi chlap v těhotenství, kdy nosím jeho dítě, že jsem nesexy a nepřitažlivá, tak už by si se mnou nevrznul nikdy.
Nemám ráda tady ty povrchní pitomce.

Začni cvičit až ty se budeš cítit dobře. A nedělej to kvůli němu, ale kvůli sobě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4104
9.8.20 15:58

Především jak už je napsáno, nic nedej kvůli němu, ale kvůli sobě! Zřejmě o nějaké kafíčko nejde…Ale to ti je asi jasný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 16:00

@Šmoulice asi i ty hormony teď, nějak brecim a bojím se, že skončím sama s miminkem. Rodiče už nemám, je mi třicet, ale prostě osud tomu chtěl, že už rodiče nejsou, nemám případně kam jít. Strašně mě to trápí, jak to s tím sexem je… Za celých šest let jsem neměla dojem, že by mě podvedl, vůbec ne, teď vzhledem k tomu sexu od doby těhotenství, strach mám… Dnes brečím, nějak to na mě padlo.
To cvičení… Zajímalo by mě to i vzhledem k zdraví? Že se po císaři může začít cvičit až někdy kvůli rozestupu svalů břicha či co, ale to je kdy?

• Citovat
  • Nahlásit
4104
9.8.20 16:02
@Anonymní píše:
@Šmoulice asi i ty hormony teď, nějak brecim a bojím se, že skončím sama s miminkem. Rodiče už nemám, je mi třicet, ale prostě osud tomu chtěl, že už rodiče nejsou, nemám případně kam jít. Strašně mě to trápí, jak to s tím sexem je… Za celých šest let jsem neměla dojem, že by mě podvedl, vůbec ne, teď vzhledem k tomu sexu od doby těhotenství, strach mám… Dnes brečím, nějak to na mě padlo.
To cvičení… Zajímalo by mě to i vzhledem k zdraví? Že se po císaři může začít cvičit až někdy kvůli rozestupu svalů břicha či co, ale to je kdy?

Po císaři? Nejdřív za půl roku nejlépe… Ale uvědom si že cvičení váš vztah nesrovná, nenapravi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 16:03
@mackA159 píše:
Především jak už je napsáno, nic nedej kvůli němu, ale kvůli sobě! Zřejmě o nějaké kafíčko nejde…Ale to ti je asi jasný.

Je mi to jasný, proto dnes brečím… Zkusím se uklidnit a myslet na mimčo…

• Citovat
  • Nahlásit
8065
9.8.20 16:04
@Anonymní píše:
To cvičení… Zajímalo by mě to i vzhledem k zdraví? Že se po císaři může začít cvičit až někdy kvůli rozestupu svalů břicha či co, ale to je kdy?

A ty bys radši zůstala v nefunkčním vztahu? Než abys byla chvilku sama? Neříkám rozejít se hned, jen na základě tohoto. Ale pokud to dál nebude fungovat?
Jinak nevím, kdy můžeš cvičit po císaři. Asi bych to spíš probrala s doktorem. Ten zná tvůj zdravotní stav nejlépe ;)
Nebo se přidej do skupiny, kde jsou holky po císaři. Jsou tady i na fb :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 16:05

@mackA159 víš, myslím, že bych ho znovu přitahovala… O to mi jde. Miluju ho a chápu, že z 52 najednou 67 kilova holka ho nepritahuje. Ty kila jsou znát… A je to chlap, sex potřebuje… Tak nevím, co dělat. Přijdu si bezcenna a hnusná…

• Citovat
  • Nahlásit
4104
9.8.20 16:06
@Anonymní píše:
Je mi to jasný, proto dnes brečím… Zkusím se uklidnit a myslet na mimčo…

Nebrec a zeptej se ho narovinu. Nebo hodlás čekat co bude dál? Není normální tahat telefon všude. K dotazu kde našel tu slečnu z Děčína, zřejmě seznamka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4104
9.8.20 16:07
@Anonymní píše:
@mackA159 víš, myslím, že bych ho znovu přitahovala… O to mi jde. Miluju ho a chápu, že z 52 najednou 67 kilova holka ho nepritahuje. Ty kila jsou znát… A je to chlap, sex potřebuje… Tak nevím, co dělat. Přijdu si bezcenna a hnusná…

Až budeš stará a vrascita tak uděláš co? Když jsi nemocná tak taky nejsi asi přitažlivá, kvůli tomu si půjde vrznout jinam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 16:08

@Šmoulice s jakým doktorem? Po šestinedělí s gynekologem? Pardon zss tuhle otázku.
A ano, je pravda, že pokud by to nefungovalo, tak… Ani na to nechci myslet, já ho pořád miluju a chtěla bych pro dítě tátu… Já fb nemám…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 16:10

@mackA159 no když se zeptám, přiznám, že jsem vlezla do telefonu, taky to může být bývalá spolužačka, co teď bydlí v Děčíně, nevím. Bojím se zeptat, že to tak nebude a já poseru důvěru (tím vlezenim do telefonu)… Čekat, no, nechci, ale přiznat ten telefon taky nechci :?

• Citovat
  • Nahlásit
1644
9.8.20 16:11

No, měla bys spíš řešit vás vztah, než to, kdy můžeš začít cvičit, nemyslíš?:D Já byla prvně běhat 17 dní po SC, takže to opravdu jde i dříve, pokud je vše v pořádku, s omezením. Ale o tohle tu ted fakt nejde :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 16:13
@mackA159 píše:
Až budeš stará a vrascita tak uděláš co? Když jsi nemocná tak taky nejsi asi přitažlivá, kvůli tomu si půjde vrznout jinam?

Ja vím hmm :( nějak tu mám ani ne dvoutýdenní miminko a strach z nevěry… Abych se teď bála, že kdykoli nebude doma, tak bude…

• Citovat
  • Nahlásit
2066
9.8.20 16:13
@Anonymní píše:

Je mi to líto, chápu, že se bojíš zůstat sama a ještě s malým mimčem. Ale normálnímu chlapovi nevadí, že partnerka v těhotenství ztloustne, vůbec tu přitažlivost a vzhled neřeší. Pokud ti řekl, že jsi nesexy, když jsi čekala jeho dítě a ještě si v období porodu domlouvá rande, tak je to mega trotl a cvičení to bohužel nespraví. Není to tvým vzhledem, je to jeho blbým charakterem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama