Přítel nepozře léky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.5.22 10:42

Přítel nepozře léky

Ahoj, na druhou stranu vím, že je to hrozně fajn, když do sebe necpe prášky při každé bolesti hlavy, ale můj přítel je ten opačný extrém. Má nadprůměrně zvýšenou kyselinu močovou, dostal na to milurit. Když se mi konečně podařilo do něj ten prášek dostat, tak se mu udělalo špatně. Bylo mu na zvracení a točila se mu hlava. Od té doby na ně ani nesáhl… Nedávno měl zácpu, s plnou pusou keců se mi podařilo do něj dostat laktulozu. Výsledek stejný, udělalo se mu z toho špatně, bylo mu na zvracení a na umřeni další tři hodiny. Nakonec to vyřešily čípky, ty mu díky bohu problém nedělaly.. Kdysi dávno jsme se oba léčili s kvasinkovou infekcí, doktor mu předepsal mast. Použil ji jednou.. Měl hubu plnou keců, že ho pálí a bolí žalud, ale houby pro to udělal… Občas mívá potíže s dýcháním. Ví to o něm celé okolí, ale že by si zašel na plicní to ne… Není mu ani třicet, je silný kuřák, je obézní, má sedavé zaměstnání a cpe do sebe samý blbosti. Sama tučná jídla a energy drinky… Probírala jsem to s ním několikrát, ale bez efektu. :roll: Ve společné domácnosti spolu ještě nejsme, abych mu mohla připravovat zdravější jídla.. Je nějaká možnost, že se to zlepší? Neznáte nějaký figle? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13338
16.5.22 10:45

Když nechce, tak nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16041
16.5.22 10:47

Je to dospělej chlap, na to fígle jako u dětí asi nejsou..komu není rady, tomu není pomoci.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83156
16.5.22 10:47

Rychle se vzit, at mas vdovsky duchod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14897
16.5.22 10:48
@Anonymní píše:
Ahoj, na druhou stranu vím, že je to hrozně fajn, když do sebe necpe prášky při každé bolesti hlavy, ale můj přítel je ten opačný extrém. Má nadprůměrně zvýšenou kyselinu močovou, dostal na to milurit. Když se mi konečně podařilo do něj ten prášek dostat, tak se mu udělalo špatně. Bylo mu na zvracení a točila se mu hlava. Od té doby na ně ani nesáhl… Nedávno měl zácpu, s plnou pusou keců se mi podařilo do něj dostat laktulozu. Výsledek stejný, udělalo se mu z toho špatně, bylo mu na zvracení a na umřeni další tři hodiny. Nakonec to vyřešily čípky, ty mu díky bohu problém nedělaly.. Kdysi dávno jsme se oba léčili s kvasinkovou infekcí, doktor mu předepsal mast. Použil ji jednou.. Měl hubu plnou keců, že ho pálí a bolí žalud, ale houby pro to udělal… Občas mívá potíže s dýcháním. Ví to o něm celé okolí, ale že by si zašel na plicní to ne… Není mu ani třicet, je silný kuřák, je obézní, má sedavé zaměstnání a cpe do sebe samý blbosti. Sama tučná jídla a energy drinky… Probírala jsem to s ním několikrát, ale bez efektu. :roll: Ve společné domácnosti spolu ještě nejsme, abych mu mohla připravovat zdravější jídla.. Je nějaká možnost, že se to zlepší? Neznáte nějaký figle? :nevim:

Je to dospělej chlap, nechce? Tak nechce. Nedělej mu mámu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25771
16.5.22 10:52

Není mu ani třicet, je silný kuřák, je obézní, má sedavé zaměstnání a cpe do sebe samý blbosti. Sama tučná jídla a energy drinky…

A proč s ním jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
16.5.22 10:53

Přítel snů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46687
16.5.22 10:54

Nestěhuj se k němu. Ledaže se ti líbí představa, jak obskakujes,, nemocného " chudáčka, který léky nesnáší a přitom umírá a nikdo mu nepomůže. On i normální nemocný chlap je dost na pěst, natož toto. Udělej pokus - až mu budeš příště cokoliv vařit, přidej mu do jídla jeden úplně obyčejný paralen. A uvidíš, nakolik je ta nesnášenlivost pravá a nakolik je prostě komediant. Já bych to udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46687
16.5.22 10:55

@divine woman A ještě navíc hysterka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
16.5.22 10:57

Když nechce, tak ho nedonutíš, což ostatně platí v životě téměř se vším. Ať si klidně tu svojí zácpu nechá, však ty s ním netlačíš ne? Zároveň bych mu řekla, že pokud nechce pomoct, tak tě jeho potíže nezajímají, na nějaké hekání nebo touhu po „opečovávání“ bych nereagovala.
Co ovšem můžeš ovlivnit je to, že s ním jsi. Nevím, co ti imponuje na mladém chlapovi, co je obézní, kouří, jí nezdravě, sedí většinu času u PC a ještě evidentně funí jen když má udělat tři rychlejší kroky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17974
16.5.22 11:01
:zed:

To musí být paráda… mít už od necelých třiceti takovou oporu do života a super chlapa do nepohody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 11:20

@inkakřivák paralen si vzal dobrovolně, když měl horečky 39 při kovidu.To si na žádné vedlejší účinky léků nestěžoval, jelikož ho skolil kovid sám o sobě.

• Citovat
  • Nahlásit
73299
16.5.22 11:26

Nezmeni se to a bude hur. Chlapi se nemeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46687
16.5.22 11:32
@Anonymní píše:
@inkakřivák paralen si vzal dobrovolně, když měl horečky 39 při kovidu.To si na žádné vedlejší účinky léků nestěžoval, jelikož ho skolil kovid sám o sobě.

Takže herec, to je jasný. Bič a pryč, varuju tě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
16.5.22 11:39

Sorry, ale takový chlap by mi neimponoval. S takovým životním stylem…🙈 🙈 S ním bych se nesestehovala ani omylem. Nebo mu chceš dělat doživotně pečující maminku? Bude naříkat, jak je mu blbě, ale pomoct si nenechá…když nemá rád léky, je ochotný si pomáhat aspoň bylinkami? Že by se teda léčil přírodně? Ne, co? Pochybuju…

Je to dospělý chlap, má svoji hlavu. Myslíš, že tě bude poslouchat? Že bude s tebou jíst ochotně zdravá jídla? Možná si dá, z donucení, ale jak bude sám, tak se zprasí něčím tučným, abys to neviděla 😁 a ty mu budeš domlouvat a on natruc bude dělat po svém a ještě tě bude mít za buzerujici matku…ne za milenku, manželku, ale za svoji matku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat