Přítel nežárlí, vůbec

14.6.15 10:31

pritel nezarli

Ahoj holky! V prvé řadě chci říct že jsem ráda že doma nemám extremniho zarlivce :) ale špetka by neuškodila… Někdy :) můj přítel nezarli, někdy mám pocit že je mu to snad jedno, když jsem se ho ptala tak říkal že nikdy nezarlil že slepě duveruje, že měl vždycky hodný holky, zas su ráda že mi důvěřuje to jo, ale když já trochu zazarlim tak vidím jak mu to dělá dobře. Je stir a mám kamaráda stírá a říkal mi, tak já kdybych zarlil tak to taky nedám najevo.(věřím trochu na znamení) A to si myslím že je tak u něj, prorotoze vždycky když řeknu ze někam jdu a řeknu že s kamosem tak hned to je zas ten tvůj teplej kámoš ne a začne se smát, třeba nedávno jsem mu řekla že jdu na jednu akci s kamarádem a celkem vážně se zeptal s kterým, a byl ze začátku takovej zarazenej, a pak asi viděl jak mi udělalo dobře jak se tvářil tak to hned otočil ve srandu a řekl se smíchem ze jedinej kdo chodí na takovou akci jsou holky a buzici, a to je ve více situací kdy tohle dělá. Sakrys jak mě s tím štve. :) on je proste ten typ, co spíš s chlapama na pivo resit fotbal, jednou jsem ho vzala mezi kamarádky a nechala podusit, musel s trpět typický holcici rozhovory, myslím že měl dost :D jen jsem se chtěla zeptat jestli máte podobnou zkušenost s „nezarlivcem“. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

694
14.6.15 10:35

Ha ha haaa, tak to samy se mi snazil vnutit ten muj. že nežárlí, prý „už je to za ním“, už se poučil, má věk na to aby věřil bla bla bla… no ve zkratce. stačilo si vyrazit na pivko s bejvalym a hnedka byl oheň na střeše :mrgreen: tolik k nežárlení :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20074
14.6.15 10:39

Můj muž také nežárlí - proč by měl? Věří mi a nemá důvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 10:40

Tak ja treba take nezarlim. Manzela miluju a duveruji mu a emoce „zarleni“ mi prijde zla, negativni, vubec nechapu, jak muzete mit dobry pocit z toho, ze ji v nekom vzbudite - ted to nemyslim zle jako utok nebo nejake odsuzovani, ale kdyz se zamyslite, kdyz samy zarlite, citite se pritom dobre? Podle me ne, je to strach z mozne ztraty partnera, nejistota. Pokud pritele milujete, nemelo by vas tesit, ze v nem vyvolate takove emoce, naopak byste mely ocenit, ze je tak v pohode a vyrovnany, ze mu nevadi, kdyz jdete nekam s jinym muzem - on vam veri a miluje vas, to je ta nejkradnejsi reakce, ktere byste si mely vazit. Konec meho rozjimani na toto tema :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 10:41

@quinty já mám ale někdy pocit že by snadani totohle nepomohlo :) ale nevím nezkousela jsem, a hlavně jsem mu ze začátku navykladala jak můj minulý vztah byl nuda apod. ze to nebylo ono a tak, to jsem udělal velkouuuu chybu :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5698
14.6.15 10:41

@perlinka zajímavý, můj taky nežárlí (nebo se v tomto směru spíš dokonale ovládá) a taky je štír. Že by na těch znameních fakt něco bylo? :think: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21631
14.6.15 10:43

Tak ex byl štír a žárlil naprosto a na všechno co mělo kalhoty a nebylo z rodiny.
Současný přítel nežárlí, dokud nemá důvod. A pokud má, bere to jako signál něco změnit, řešit proč, ne jen slepě žárlit a dělat scény. Nepředpokládá, nepředjímá, věří mi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1118
14.6.15 10:56

Můj ex je rak a žárlil neskutečné. Nemohla jsem nikam ani s kamarádkami, natož s kamarády. Jakmile jsem mu hodinu nenapsala bylo zle, nemohla jsem si ani s nikým psát (kamarádky uz omrzelo se porad ptat jestli nekam pujdu a na psaní mi zbylí kluci)… No a současný přítel je taky rak. Nezarli, chodit muzu kam chci, naopak mu vadi kdyz by jsme si měli cely den psát. :mrgreen: k tomu nezraleni mi rekl tolik „ja te znám a věřím ti a proto nemam důvod zarlit“ :) a je fakt ze ani ja na nej temer nezarlim, u ex jsem byla za „zarlivku a stíhačku“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11750
14.6.15 11:10

@perlinka muj manzel nezarli, ale rozhodne taky neurazi moje kamarady vyroky o buzicich… co jinyho nez zarleni to je, kdyz ma tvuj pritel potrebu rikat takovy veci? Nedospelost nebo nejaky zvlastni smysl pro humor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21631
14.6.15 11:11

Myslím že o znameních to není, spíše o povaze, osobnosti. Jsem taky rak a odjakživa žárlím jen velmi omezeně. Pokud jde o zdravý vztah, tak do něj žárlivé scény, kontrolování a omezování nepatří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
14.6.15 11:21

Můj muž taky nežárlí :nevim: nenapadlo mě to řešit, jsem ráda, že mě pak neprudí - kde, s kým, co a jak? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
939
14.6.15 11:22

Buď ráda, že nežárlí. V 19 jsem chodila se spolužákem a to byl psychopat hadr. Zaplaťpánbůh, že můj muž je normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
14.6.15 12:46
@Kaculatko píše:
@perlinka muj manzel nezarli, ale rozhodne taky neurazi moje kamarady vyroky o buzicich… co jinyho nez zarleni to je, kdyz ma tvuj pritel potrebu rikat takovy veci? Nedospelost nebo nejaky zvlastni smysl pro humor?

Souhlasím s tebou. Ty jeho výroky o homosexuálech nejsou úplně normální.
Má nějaký problém. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 12:55

@Aamanda podle mě to ti studie potlacuji, je to dominantní znamení, a k to vidím na tom mým, jak je hrdej v určitých situacích no a mě kamarádce jednou říkal že chlapy musí být občas „zlý“ ze to holky přitahuje, takže takhle uvazuje ten můj! Já mu dám! 8) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 12:59

@Melliska.M no můj přítel je opak zarlivce, taky si chodím kam chci a s kym chci, zatím spolu ndbydlime tak možná je to tím že to pořádně nevidí, na psaní taky není :) a říkal mi to už na začátku…To mi nevadi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama