Přítel skrblík

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.10.21 21:56

Přítel skrblík

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jestli Vám přijde běžné, že partner za partnerku neplatí, když jí někam pozve nebo nemá ani snahu to zaplatit a raději při placení poodejde stranou… Jsme spolu chvíli a nechci to zahazovat kvůli hloupostem, ale mám pocit, že na začátku vztahu se mají oba snažit, aby to bylo perfektní. Sex je strašnej, to tu ani nemá cenu rozebírat, ale pracujeme na tom, protože jak už jsem psala, nechci končit vztah jen proto, že to není perfektní. Vztah se musí vybudovat, jen bych nechtěla být dal s někým, kdo mi ani nenabídne, že mi něco koupí (jídlo například) a udělal by mi tím radost. Já mu koupila hodně jídla a i pití a uvařila jsem mu i jídlo a to bylo vážně jen pro něj, ne pro nás pro oba. Nechci tu machrovat, jen bych potřebovala radu, jestli některá z vás žije s někým takovým a jestli se to dá překousnout, protože já nikdy chamtivýho chlapa neměla, buď jsme to rozdělili napůl nebo se střídali v placení. Víte, když jdu ven s přáteli, tak ti se nikdy nezabrdí u placení a sami mě rádi pozvou a příště zase já je. Není to o penězích, ale o tom gestu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24039
28.10.21 21:58
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jestli Vám přijde běžné, že partner za partnerku neplatí, když jí někam pozve nebo nemá ani snahu to zaplatit a raději při placení poodejde stranou… Jsme spolu chvíli a nechci to zahazovat kvůli hloupostem, ale mám pocit, že na začátku vztahu se mají oba snažit, aby to bylo perfektní. Sex je strašnej, to tu ani nemá cenu rozebírat, ale pracujeme na tom, protože jak už jsem psala, nechci končit vztah jen proto, že to není perfektní. Vztah se musí vybudovat, jen bych nechtěla být dal s někým, kdo mi ani nenabídne, že mi něco koupí (jídlo například) a udělal by mi tím radost. Já mu koupila hodně jídla a i pití a uvařila jsem mu i jídlo a to bylo vážně jen pro něj, ne pro nás pro oba. Nechci tu machrovat, jen bych potřebovala radu, jestli některá z vás žije s někým takovým a jestli se to dá překousnout, protože já nikdy chamtivýho chlapa neměla, buď jsme to rozdělili napůl nebo se střídali v placení. Víte, když jdu ven s přáteli, tak ti se nikdy nezabrdí u placení a sami mě rádi pozvou a příště zase já je. Není to o penězích, ale o tom gestu.

Ne, nezažila a nemá to cenu. V čem je ten chlap tak výborný? Je skrblík, v sexu vám to už teď neklape.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2408
28.10.21 21:58
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jestli Vám přijde běžné, že partner za partnerku neplatí, když jí někam pozve nebo nemá ani snahu to zaplatit a raději při placení poodejde stranou… Jsme spolu chvíli a nechci to zahazovat kvůli hloupostem, ale mám pocit, že na začátku vztahu se mají oba snažit, aby to bylo perfektní. Sex je strašnej, to tu ani nemá cenu rozebírat, ale pracujeme na tom, protože jak už jsem psala, nechci končit vztah jen proto, že to není perfektní. Vztah se musí vybudovat, jen bych nechtěla být dal s někým, kdo mi ani nenabídne, že mi něco koupí (jídlo například) a udělal by mi tím radost. Já mu koupila hodně jídla a i pití a uvařila jsem mu i jídlo a to bylo vážně jen pro něj, ne pro nás pro oba. Nechci tu machrovat, jen bych potřebovala radu, jestli některá z vás žije s někým takovým a jestli se to dá překousnout, protože já nikdy chamtivýho chlapa neměla, buď jsme to rozdělili napůl nebo se střídali v placení. Víte, když jdu ven s přáteli, tak ti se nikdy nezabrdí u placení a sami mě rádi pozvou a příště zase já je. Není to o penězích, ale o tom gestu.

Sex je strašnej, při placení jde radši stranou… tvl. kde tyhle typy furt berete, a hlavně PROČ? :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33701
28.10.21 22:00
@Anonymní píše:

Naštěstí jsem takovou lakotu nezažila.

V kombinaci se strašným sexem, jak píšeš, bych doporučila to tady zabalit a poohlédnout se jinde… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23771
28.10.21 22:01

Sex je strašnej. A jako bonus lakomec. Co na tom chceš zachraňovat? Čím dřív se ho zbavíš, tím líp. Lepší to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
28.10.21 22:01

To chce mimíska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9948
28.10.21 22:03

Sex na houno, skrblík, ten musí mít nejméně barák na Vinohradech a deset let mrtvou matku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2558
28.10.21 22:03

Budováním myslíš to, že se zaměříš místo na sebe na převýchovu jedince, který možná ani není vhodný do páru.
Vykašli se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
28.10.21 22:04

A proč chceš takovej vztah udržet když to vlastně od začátku nefunguje? Já zkušenost s takovým chlapem nemám. Skrblíka bych nesnesla a strašnej sex taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
28.10.21 22:05
@ontarova.stara píše:
Sex na houno, skrblík, ten musí mít nejméně barák na Vinohradech a deset let mrtvou matku.

Náhodou, tchýně jsou někdy super! :) Já už mamku nemám a tchýně mě bere pomalu víc jako svojí, než mého milého. :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4029
28.10.21 22:05
@Anonymní píše:
raději při placení poodejde stranou…

Se nechce nakazit tvou rozhazovačností neasi :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
28.10.21 22:06

Zakladatelko, člověka nezměníš … budou chvilky, kdy budeš šťastná, ale 90% času budeš nešťastná … i samotné ti bude lépe. Můj přítel je strašně opatrný na korunky. Ale večeře, kina apod. za mě platil :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
28.10.21 22:09

Je tady diskuze „zážitky s lakomci“ nebo tak nějak, tak si počti :D
Celkem si umím představit, že kdo si hrabe na sebe v penězích, bude si hrabat na sebe i v ostatních věcech, třeba sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
28.10.21 22:09

A co chces budovat? A proc?
Sex strasnej, lakomec k tomu, no to je partie jak z pohadky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
28.10.21 22:10

Tak si představ, co by bylo, kdybys byla na mateřský a byla na něm finančně závislá. Ošklivá představa, viď? Tak radši hned utíkej :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat