Reklama

Přítel u porodu a neschopenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 05.01.18 20:55
Přítel u porodu a neschopenka

Ahoj, mám před porodem který chceme prožít oba s přítelem. Bohužel se mému příteli stal v práci úraz po kterém je na neschopence a má napsané vycházky dopoledne a v podvečer. Zajímá mě jestli když mě to chytne tak jestli přítel může odjet se mnou a být u porodu i přes to že zrovna nebude mít vycházku a nebo jestli musí zůstat doma?..Dělají v tomhle ohledu nějaké vyjímky nebo jak je to?.. Děkuji za vaše rady a zkušenosti. :think:

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2438 příspěvků 05.01.18 20:59

Musi dodrzovat cas vychazek.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62882 příspěvků 3 inzeráty 05.01.18 21:04

@Pavel.Tayler Ne, oficiálně žádné vyjímky nejsou… i když tohle by možná ukecal, kdyby vzal na vysvětlování fotky dítka 8)

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.01.18 21:07
lucika.k

Bohužel musí dodrovat vycházky…

Coconutt
Stálice 52 příspěvků 05.01.18 21:08

Domluvte s jeho osetrujicim lekarem, jestli by v pripade potreby, kdyby prisla kontrola, byl schopen dat v tomto pripade razitko, ze byl zrovna osetrovan u nej. Pokud by jsi rodila v noci, tak bych to neresila.

chs.jasmin
Kelišová 7401 příspěvků 05.01.18 21:14

@Pavel.Tayler Jaký má uraz? Kdyby náhodou v tu dobu kontrolovali, domluvila bych se s doktory na ambulanci, že byl na převazu, nebo něco takového. Určitě to pochopí. jinak jak píšou holky, musí dodržovat. Pokud by to bylo v ordinační doby, tak bych se domluvila spíše s obvodní, že měl prohlídku, jinak nějakou tu ambulanci. ;) Určitě at si porod nenechá ujít, je to krásný a zároven velká opora pro ženu.

Janli
Kelišová 5622 příspěvků 9 inzerátů 05.01.18 21:14

Já myslím, že pokud doloží, že byl u porodu, tak by přimhouřili oči, pokud by je rovnou nezavřeli.

Bábrdl
Generální žvanilka 21115 příspěvků 05.01.18 21:31
@chs.jasmin píše:
@Pavel.Tayler Jaký má uraz? Kdyby náhodou v tu dobu kontrolovali, domluvila bych se s doktory na ambulanci, že byl na převazu, nebo něco takového. Určitě to pochopí. jinak jak píšou holky, musí dodržovat. Pokud by to bylo v ordinační doby, tak bych se domluvila spíše s obvodní, že měl prohlídku, jinak nějakou tu ambulanci. ;) Určitě at si porod nenechá ujít, je to krásný a zároven velká opora pro ženu.

Oni už to dneska často dělají tak, že hodí lístek, ale nepíšou přesný čas.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Mě a smazat? Směje se Rytmusovi Dara Rolins! A co mu dál vzkázala?

Zpěvačka Dara Rolins (45) se nestačí divit. S člověkem klidně můžete strávit... číst dále >

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >