Přítel u porodu a neschopenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 05.01.18 20:55
Přítel u porodu a neschopenka

Ahoj, mám před porodem který chceme prožít oba s přítelem. Bohužel se mému příteli stal v práci úraz po kterém je na neschopence a má napsané vycházky dopoledne a v podvečer. Zajímá mě jestli když mě to chytne tak jestli přítel může odjet se mnou a být u porodu i přes to že zrovna nebude mít vycházku a nebo jestli musí zůstat doma?..Dělají v tomhle ohledu nějaké vyjímky nebo jak je to?.. Děkuji za vaše rady a zkušenosti. :think:

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 05.01.18 20:59

Musi dodrzovat cas vychazek.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61900 příspěvků 3 inzeráty 05.01.18 21:04

@Pavel.Tayler Ne, oficiálně žádné vyjímky nejsou… i když tohle by možná ukecal, kdyby vzal na vysvětlování fotky dítka 8)

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.01.18 21:07
lucika.k

Bohužel musí dodrovat vycházky…

Coconutt
Povídálka 49 příspěvků 05.01.18 21:08

Domluvte s jeho osetrujicim lekarem, jestli by v pripade potreby, kdyby prisla kontrola, byl schopen dat v tomto pripade razitko, ze byl zrovna osetrovan u nej. Pokud by jsi rodila v noci, tak bych to neresila.

chs.jasmin
Kelišová 6979 příspěvků 05.01.18 21:14

@Pavel.Tayler Jaký má uraz? Kdyby náhodou v tu dobu kontrolovali, domluvila bych se s doktory na ambulanci, že byl na převazu, nebo něco takového. Určitě to pochopí. jinak jak píšou holky, musí dodržovat. Pokud by to bylo v ordinační doby, tak bych se domluvila spíše s obvodní, že měl prohlídku, jinak nějakou tu ambulanci. ;) Určitě at si porod nenechá ujít, je to krásný a zároven velká opora pro ženu.

Janli
Závislačka 4980 příspěvků 05.01.18 21:14

Já myslím, že pokud doloží, že byl u porodu, tak by přimhouřili oči, pokud by je rovnou nezavřeli.

Bábrdl
Generální žvanilka 20519 příspěvků 05.01.18 21:31
@chs.jasmin píše:
@Pavel.Tayler Jaký má uraz? Kdyby náhodou v tu dobu kontrolovali, domluvila bych se s doktory na ambulanci, že byl na převazu, nebo něco takového. Určitě to pochopí. jinak jak píšou holky, musí dodržovat. Pokud by to bylo v ordinační doby, tak bych se domluvila spíše s obvodní, že měl prohlídku, jinak nějakou tu ambulanci. ;) Určitě at si porod nenechá ujít, je to krásný a zároven velká opora pro ženu.

Oni už to dneska často dělají tak, že hodí lístek, ale nepíšou přesný čas.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama