Reklama

Kontrakce vůbec necítím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faris
Stálice 64 příspěvků 04.01.18 15:06
Kontrakce vubec necitim

Ahoj holky, tak jsme dneska ve ctyri rano vyrazili do porodnice, protoze mi praskla voda. Uz je to 12 hodin a stale nic.. dali mi nejaky prasek na rozjezd. Ale nalez je pry „na prd“, nejspis tedy dostanu druhy prasek..a proste se uvidi. Na monitoru mi rekli, ze mam i kontrakce. Ty jsem ovsem zatim absolutne nezaregistrovala, zkratka je necitim. Mel to nekdo podobne? Vsichni jsou tu hrozne mili, ale nikdo mi nedokaze primo rict, co se deje nebo teda spis nedeje. Pry muzu porodit klidne az pozitri! :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.01.18 15:08

Zkušenosti s tím nemám ale jdu ti popřát hodně štěstí ať máš brzo miminko u sebe drž se :kytka: :srdce:

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 04.01.18 15:12

Zkusenosti z kontrakcema teda nemam, prtozoze ja mela teda sileny i kdyz mi prvne praskla voda, ale v porodnici rikali ze do 24 hodin od prasknuti vody musi miminko ven :nevim: po 12 hod jsem dostala antibiotika i vyvolavacky, oxytocin a podobne a stejne to asi po 20hodinach skoncilo akutnim cisarem ( ale to bylo protoze byl prcek spatne natocenej a neprosel by :roll: )

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 04.01.18 15:18

Já ano…Ale až u třetího porodu :lol: a ten byl ještě rok po druhém..Neměla jsem skoro žádný kontrakce a to ty dva porody před tím byly dost výživný :mrgreen:…Malou jsem opravdu porodila bez bolesti a to jsem bolístko :lol:…Zase se aler na prd tlačí, když nemáš kontrakce :D…Ale zvládly jsme to :lol:…Ono to přijde, neboj :hug:

CurryLeave
Povídálka 44 příspěvků 04.01.18 15:40

Já čekala na rozjezd porodu od čtvrtka ráno (prasklá voda) do neděle ráno. Ale nakonec se to rozjelo. Není pravda, že miminko musí do 24 hodin ven.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 04.01.18 15:49

Já jsem otevírací kontrakce necítila ani u jednoho ze 2 dětí. První bolest jsem začala pociťovat až 2 hodiny před samotným porozením dítěte, kdy už jsem byla otevřená na 10 cm. Nenech se prosím vystresovat nějakým nálezem na prd. Pokud se mimču daří dobře, vyčkávala bych. Čím víc se do toho bude šťourat, tím větší je pravděpodobnost, že se to začne „sr. át“. Ať máš mimčo brzy u sebe :kytka:

Faris
Stálice 64 příspěvků 04.01.18 16:19

Kdyz ja furt nevim, jak moc do toho muzu kecat. Ja se chci proste vyhnout oxytocinu a porodit normalne.. muzu pro to neco jeste ted udelat?

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 04.01.18 16:49

@Faris No záleží, jak jsi na tom s energií, snažila bych se dost postávat, procházet se, při druhém porodu mi dělalo dobře kroutit pánví…Kecat do toho můžeš, ale já bych se spíše snažila dobře informovat od PA, jak se zhruba postupuje v takových případech, jak dlouho se dá čekat, co by ti (kromě chemie) mohlo pomoct… a přednesla svoji představu - že bys ráda porodila normálně, přirozeně, bez oxytocinu. Já jsem zastáncem klidného vyčkávání a monitorování situace, ale je mi jasné, že v porodnici toho klidu už moc není…Držím palce!

Fiducia
Generální žvanilka 23849 příspěvků 04.01.18 16:54

@Faris hodně chodit, sprcha, to pomáhá k otevírání, dítěti sestupovat… Držím pěsti :palec:
Jinak k vyvolávání, dostáváš asi prostaglandin v tabletách, je to tak? Můžeš dostat 2 denně, víc ne. Můžeš porodit „hned“, to záleží na nálezu.
Mám za sebou tří vyvolávání, můžu ti povyprávět, jestli chceš ;) :lol:

Faris
Stálice 64 příspěvků 04.01.18 17:11

@Fiducia jestli mas cas, tak povidej:)) ja ho mam totiz asi jeste dost.. :D :D

Faris
Stálice 64 příspěvků 04.01.18 17:13

@kacaba379 me by to vyckavani ani nevadilo. Ja jenom nechci, aby se pak muselo prikrocit treba k cisari, kdyz nechce ven. Ma me prijit zkontrolovat doktor, tak se zeptam primo jeho, co se mnou planuji.

Faris
Stálice 64 příspěvků 04.01.18 17:14

@CurryLeave aha.. ja ziju s tim, ze max 24 hod a ven!

Fiducia
Generální žvanilka 23849 příspěvků 04.01.18 17:59

@Faris mě to je jasný :mrgreen: Takhle jsem rodila (zatím) poslední, měla jsem potíže, tak musela ven 36+3, tělo nepřipravené, nastoupila jsem do porodnice, dostala tabletu, odpoledne druhou, a nic :mrgreen: No, mám doma starší dítě, takže jsem si nestěžovala :oops: Dobře jsem se na ten porod vyspala, ráno na vizitě doktor:no, to vypadá pořád stejně 8o :mrgreen: Tabletu mi dali asi v jedenáct, na oběd jsem už nešla, a ve 3 přišlo mimino :srdce: Bolesti jsem měla takový, že mi porodní asistentka nevěřila, že rodím :lol: Říkám, že už to není příjemný, a pa: to nic není, když se takhle smějete. To bylo někdy dvě hodinky před porodem 8)
A neměla jsem nic, kromě těch tablet. Ani mi nezavedli kanylu. Rodila jsem v Příbrami a chválím :potlesk:

chs.jasmin
Kelišová 7447 příspěvků 04.01.18 18:30
@Faris píše:
Ahoj holky, tak jsme dneska ve ctyri rano vyrazili do porodnice, protoze mi praskla voda. Uz je to 12 hodin a stale nic.. dali mi nejaky prasek na rozjezd. Ale nalez je pry „na prd“, nejspis tedy dostanu druhy prasek..a proste se uvidi. Na monitoru mi rekli, ze mam i kontrakce. Ty jsem ovsem zatim absolutne nezaregistrovala, zkratka je necitim. Mel to nekdo podobne? Vsichni jsou tu hrozne mili, ale nikdo mi nedokaze primo rict, co se deje nebo teda spis nedeje. Pry muzu porodit klidne az pozitri! :(

Ahoj,

už je miminko venku? Praskla voda, nebo jen prosakuje? Mě třeba u první prosakovala a kontrakce jen pošimrávaly, pak mi po 6hodinách dopraskla a to už byly ty pravé vypuzovací bolesti a vše šlo jak po másle.

Jinak tedy klasika nahřívání, projdi se..

:kytka: :mavam:

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 04.01.18 18:34

@Faris
To zavidim :D me praskla voda, hned kontrakce po 5min, bolestive ale nesitelne, do hodiny nesnesitelne peklo a za dalsi hodinu mala na svete :-)
Drzim palce!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >