Přítelova bývalá

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
4.7.22 22:00

Přítelova bývalá

Ahoj maminky..
Chci se zeptat, mám přítele dva roky a má desetiletého syna, bývalá on něho odešla asi před třemi lety.maji střídavou péči. Se synem nemám žádný problém ani on se mnou, vše je v pořádku. Problém má raného bývalá, snaží se nám řídit život, máte to některá taky tak? Příteli do ničeho nekecám, ani mu nic nezakazují co se syna týče, jen nevím jestli je normální že nam do všeho kecá, nebo nám chce jen znepříjemnit život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1582
4.7.22 22:17

Tak záleží, co konkrétně dělá? Normální to je z toho hlediska, že je zhrzená, ale jinak to jako není normální že to lidi dělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
4.7.22 23:03

Záleží o co jde…

O mě tvrdili, že jsem zhrzená, ale spíše jsem jen chtěla, aby děti měly základní standart jako doma např. odplenkování dítěte (takže nedávat plenu přes den), projít aktuální učivo s dětma, dodržovat „večerku“ jako mají doma…
Ale můj ex má děti dva dny v měsíci, což mi přijde správné, aby dodržoval zajetý režim dětí :nevim:
Vážnější téma, do kterého jsem kecala především u soudu, bylo odvážení dětí do jeho domova (cca 600km) právě na ty dva dny v měsíci. To se mi fakt nelíbilo a nelíbí dodnes, ale kecat si můžu jak chci na jaké téma chci :lol: jako rodič má na to právo, takže mlčím.

Takže ty ex kecaj svým ex do života, když maj v péči společné dítě/děti, protože mají fungovat jako rodiče…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
5.7.22 00:50

A do čeho vám kecá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.7.22 09:07

Tak například, kam máme jet na výlet a kdy, co máme s malim dělat, teď má problém s tím že jezdím občas k rodičům ktery mám z ruky ( 50km) a vidím je málo, jenže já si benzín platím sama a mám svoje auto, to mě trochu svým způsobem točí..roli hrajou peníze který si celkem tvrdě vydělávám, chodím každou sobotu na přesčas a fakt toho času na ty rodiče moc nemám. Co se týče peněz dostává 5 tisíc měsíčně plus boty, brýle, tábory a cokoli o co si řekne, přítel přispívá půlku..má problém se vším co si koupíme, dělá scény..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
5.7.22 09:15

@Simimia Ty pracuješ, to je tvoje výplata, tak co ona řeší kam jezdíš? Že kecá do děcka, ok, ale ty dítě nemáš, vyděláváš si sám, nemáš jedinou povinnost své peníze vrážet do dítěte. Tomu vůbec nerozumím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.7.22 09:20

Já nemám problém s tím něco malimu koupit nebo tak něco, když mám peníze tak dám ráda, ale přijde mi její chování přehnaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat