Přítelova sestra

Anonymní
15.12.14 14:30

Přítelova sestra

Nevím jak začít, snad situaci popíši srozumitelně. S přítelem jsme rok a půl, má dvě sestry. Jedna normální holka, druhá hroznej blázen.. Nenávidí mě dlouho, vlastně ani nevím proč. Nejdřív ji napadlo kontaktovat mého ex a zjistit o mě, co se dá. Samozřejmě ji nalhal co se dalo, pal to pretlumocila doma a mému příteli. On však ví, že to jsou lži. Když se ji tedy takto nepodařilo nás rozestvat, sehnala si kamarádku a již půl roku se snaží ji s mým přítelem seznámit. A to tak, že třeba přinese k nám domu (s přítelem bydlíme) buchty co její kamarádka upekla pro něj, mě např. nedá nic- ani bych si nevzala. Nebo že si zajdou všichni tři na večeři- já zustanu doma ovšem. Teď naposledy to bylo že její kamarádka upekla dort pro druhou sestru, tak prý jo za to přítel musí darovat vánoční stromek. No, to už na mě bylo moc, takže sem se pohadala ne s ní, ale s ním! Nikde spolu nebyly, říká, že by nikdy ani nešel, že žije semnou a ma mě rád, že jinou nechce. Proč to tesestře nevysvětlí, nebo co mám s ním dělat? Ona má ještě tu drzost sem chodit, já nemam absolutně chut se s ni o něčem bavit, řekla jsem příteli, že pokud prijde, pujdu do ložnice dokud neodejde. Nechci se s ním hádat, ale už mě to hrozně štve a nevím co a jak. Až příště přijde asi se neudržím a pohadam se s ní, takhle to dál nejde přeci a to mi říká, že ona je normální tak mi to tak nepřijde nebo sem blázen já?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14078
15.12.14 14:36

Vyrazila bych s ni dvere a pritel by letel v tesnem zavesu, pokud by nebyl schopen razne ji vysvetlit, jak se ma chovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
15.12.14 14:40

On by si měl zpacifikovat sestru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9819
15.12.14 14:40

Proč jí to nevysvětlí? Protože mu to nedochází a nevidí to tak dramaticky jako ty. Udělej si doma pořádek, dej jeho sestře jasně najevo, co si o tom myslíš a nehádej se s přítelem, tímto jí jenom nahráváš. To je to, o co jí jde. A prosím Tě, až se u vás objeví, hlavně se neschovávej do ložnice – stáhneš se a dáš jí prostor se u vás doma roztahovat. Je to tvoje domácnost, tak proč bys měla ty odcházet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.12.14 14:46

Sestra nie je blazon, sestra len nechce aby bracho chodil s Tebou. To je cele. A v momente ked situacia dospeje do bodu sestra alebo Ty… kto pojde z kola von?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10423
15.12.14 14:49

Ty trucuješ stejně dětinsky jako se chová jeho sestra. Donesla by mu buchty, řekla bych „To je super, miláčku, že máš pracovité ctitelky, zrovna jsem měla na něco chuť!“ a zakousla bych se do buchty, sedla si příteli na klín, ať sestra vidí, kdo má místo po jeho boku. Vyklízet pole je blbost, naopak se nenech vytlačit a začni si z jejích snah dělat srandu, když budeš nad věcí a s přítelem o tombudete vtipkovat, přestane ji to bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.12.14 14:50

No v prve rade bych ji to asi vysvetlila at se prestane chovat jako pubertacka (pojud ovsem pubertacka neni) a v druhem pripade bych si ji nepustila do bytu a nebo bych nechodila do loznice ale rovnou pryc z bytu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.12.14 14:50
@marrlinka píše:
On by si měl zpacifikovat sestru :nevim:

Preco by mal pacifikovat sestru? Ze mu nosi buchty? No fuj, to je od nej ale skarede.

Toto je ciste zenska vojna o chlapa, jeho sa to ‚netyka‘.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20518
15.12.14 14:54

Chlapa do toho netahej. respektive on v tom nevidí takový problém jako ty. On má rád svou sestru, proboha, je to jeho sestra. A stejně má rád tebe. Copak to lze vyrazit svou sestru z vašeho bytu, jen proto, že ty si jí tam nepřeješ? V tom totiž cítím tvoje sobectví.

No jo no. Musíš to tak brát. Chceš-li s někým žít a někoho soi vzít, prostě si bereš i jeho rodinu. A tak ber přítele i s jeho rodinou - nebo neber.

A když už, tak si to vyjasni přímo s ní. :nevim: Máš-li potřebu, tak jí vyškrábej oči, ať ti neleze do bytu, nebo se pokus v klidu nastavit mantinely, co je pro tebe nepřijatelné… současně ale počítej s tím, že jak si to nastavíš s ní, t. j. pokud si vyrvete vlasy pak už pokaždé, kdykoli se kdekoli potkáte, a že občasné vaše setkání prostě v rámci rodiny budou nevyhnutelné, stav se na hlavu jak chceš… ale netahej do toho svého přítele, nenuť ho, ať se rozhodne mezi váma. Na to právo fakt nemáš.

Ber to tak jak to je - nebo nechej bejt. Nebo - jaký si to uděláš, takový to máš. To ještě spíš.

PS. tenhle příběh zní úplně stejně, jako kdybys za slovo sestra dosadila tchýně. :nevim: A přečti si tady něco o tchýních, je toho dosta dost. A leckde bys opět ty dvě slova mohla v klidu prohodit. Prostě to je tak, když chlap má v životě víc žen a prostě nemůže zvolit jen jednu, protože prostě dost nechápe, proč ty dvě se nedokážou dohodnout a vůbec, dejte mi obě svatej pokoj… :nevim: :think: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2076
15.12.14 14:54

Já bych sestře dala pod stromeček svatební oznámení nebo fotku z ultrazvuku (jenom jako)…aby měla pěkné svátky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6808
15.12.14 14:56

Nahráváš sestře na smeč. Hádáš se s přítelem, chceš se schovávat do ložnice… jak malé děcko.
Příteli vysvětli, co Ti vadí (sestře nesedíš, ta se tudíž snaží vás rozeštvat, sbírá a šíří o Tobě drby a nastrkuje mu kamarádku) - tedy ať se nediví, že z ní neskáčeš blahem. A že očekáváš, že sestru a kamarádku usměrní… a hlavně nedělej scény.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
valkil
15.12.14 14:57

Měla by jsi se s tou kamarádkou sestry zkamarádit, napeče vám, mohla by i uklízet, ne?
Nesmíš to vidět tak černě. Buď příteli věříš a nemáš se čeho bát, a nebo nevěříš, a to je pak konečná.
Buď na ně naopak milá, dělěj to, co ony nečekají, že uděláš!
Třeba kafe s projímadlem…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2649
15.12.14 15:05

Souhlasím s holkama :mrgreen: buchtu bych s chutí sežrala a na jeho sestru bych byla milá a hodná :P 8) a její kamarádku bych kontaktovala a šla s ní na kafe :palec: že jí chceš poznat když vám pořád peče ty buchty :twisted: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
15.12.14 15:08

Jak pisou holky, nehadej se s pritelem ani sestrou, to by byla voda na jeji mlyn. Musis se naucit ji s gracii setrit. Prinese buchty? Normalne bych si taky vzala a doplnila komentarem, ze priste by mohla treba upict kure. Nebo pustit par komentaru na adresu kamardky, ze to musi byt teda chudinka, ze pres kamaradku uhani jejiho zadanyho bratra atp. Urcite neodchazet trucovat vedle, kde se akorat budes uzirat a ona se tim bude bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69306
15.12.14 15:13

No hlavně vezmi rozum do hrsti, uklidni nervy a začni bojovat ne jako hysterický blb, ale jako chytrá ženská. Chlapa do toho vůbec netahej, nebuď blázen, ten vůbec neví, která bije. Bojuj s ní, rafinovaně jako chytřejší z vás. Před chlapem žádné scény a výlevy typu jdu do pokoje. Naopak, přijde sestra, ani se od něj nehni. S úsměvem na tváři jí přivítej, poděkuj za buchty. 5ekni jí, že moc děkuješ, ať té druhé vyřídí, že peče luxusně, že vám může péct častěji. Žádný mně nenabídne. Prostě s úsměvem ve stylu ty jsi poklad, děkujeme za buchty. Když ona řekne, že je to pro bráchu a ne pro tebe, zase s úsměvem říct, že chlap se s tebou rád podělí. Chce na večeři? Fajn, řekni parádní nápad, taky se mi chce ven, jdeme. když ona řekne, že ty ne, bezelstně zamrkej nevinnýma očičkama a zeptej se, proč ty ne, že jste se mohli pobavit, otoč se na chlapa se slovy, že taky můžu, viď miláčku. Chytře děvče, chytře to chce, žádný tahání do toho chlapa, máš nad ní navrch, využij toho. Chlap ať získá pocit, žety jsi ta milá, co se snaží a stále a stáe sestře toleruje její hnusné chování. A nenechávej je o samotě, švitoř, konverzuj, poletuj, usmívej se. Tak nad ní vyhraješ. Ne napučenou pusou a hádáním se doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama