Přivýdělek prostřednictvím affiliate sítí

Anonymní
10.11.20 14:53

Přivýdělek prostřednictvím affiliate sítí

Zdravím, máte někdo zkušenost s přivyděláváním si prostřednictvím affiliate sítí? Narazila jsem na to a zajímalo by mě jestli tu je někdo komu to vynáší nebo jestli se na to mám hned vykašlat a ani to nezkoušet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
903
10.11.20 15:01

Ano, mám osobní zkušenost. Ale těch affiliate bys musela mít tak 15, aby ti to vynášelo.
U jednoho nebo pár produktů se to moc nevyplatí. Navíc musíš mít peníze i do počáteční reklamy, abys nasbírala klienty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
10.11.20 15:59

Žádné peníze nejsou zadarmo a ani tohle není vůbec snadné. Funguje to, peníze můžeš vydělat, ale opravdu přinést nějaké firmě nové klienty nebo je dotlačit k nákupu nějakého produktu, to vůbec, ale vůbec není žádná sranda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6056
10.11.20 16:22

A hl. pak musíš kvalitně nenápadně rozšiřovat na mimi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 14:39
@Ivan PPZ píše:
A hl. pak musíš kvalitně nenápadně rozšiřovat na mimi

Co prosim?

• Citovat
  • Nahlásit
120
13.11.20 20:39

Ano, mám zkušenost. Jde si tím přivydělat, ale není to hned a zabere to spoustu času než máš první zisk. Musíš počítat, že ne každý projekt bude úspěšný. Z 10 projektů fungují obvykle tak 1-2 projekty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 20:55
@emouen píše:
Ano, mám zkušenost. Jde si tím přivydělat, ale není to hned a zabere to spoustu času než máš první zisk. Musíš počítat, že ne každý projekt bude úspěšný. Z 10 projektů fungují obvykle tak 1-2 projekty.

Tak jsem se do toho pustila a za 3 dny mám přes 400,– :D tak to není úplně zlé :)

• Citovat
  • Nahlásit
120
13.11.20 21:03
@Anonymní píše:
Tak jsem se do toho pustila a za 3 dny mám přes 400,– :D tak to není úplně zlé :)

Tak to je hezký :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama