Příznaky těhotenství???

2
3.10.06 13:10

Příznaky těhotenství???

Ahoj holčiny,
potřebuji od vás radu, protože já jsem asi úplně pitomá :oops: . Na konci srpna jsem přestala brát HA. Menstruaci jsem obvykle dostala dva dny po dobrání platíčka. Ale tentokrát jsem MS dostala až 8. září a měla jsem ji do 11. září - prostě se mršce asi nechtělo. Jenže já teď nevím, kdy bych měla očekávat další MS. Když jsem brala HA, tak jsem MS měla pravidelnou, ale teď nevím :oops: :oops: :oops: . Navíc mě posledních pár dní dost bolí prsa a dostala jsem nepříjemný výtok. Nikdy jsem tyhle problémy neměla, tak nevím, co by to mohlo být :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2483
3.10.06 13:13

ahoj Peto,
co se tyka MS a antikoncepce, tak to je vec proradna, protoze skoro vetsinou po vysazeni byva hodne nepravidelna, zase na druhou stranu jak popisujes bolest v prsou a vytok - to by mohlo byt tehu!!!!! Zkus testik :wink:

Drzim palecky
Terra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
3.10.06 13:17

Ahoj,

nevím jestli by to mohlo být těhotenství.

Když jsi měla menstruaci 8.9. tak když budeme brát že máš 28denní cyklus, protože to při HA je, ale teď když jí nebereš tak nevíš, ale prostě když to tak budeme brát, tak by jsi další menstruaci měla dostat +-6.10.
Pokud jí nedostaneš, tak můžeš testnout a uvidíš.

Já taky čekám jestli budu těhotná nebo ne. MS jsem měla 14.9. tak mám ještě čas, ale byla bych ráda kdyby to vyšlo. HA jsem přestala brát v červenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
3.10.06 13:31

Ahoj, neni nic jednodussiho, než zkusit test:-)
Ale neupinej se na to zbytecne, me se pro vysazeni HA ustalil cyklus na 35 dnech…
Jinak priznaky tehotenstvi jsem mela nasledujici:

• uplne nejdriv to poznal pritel, pry jsem nejaka jina 8O
  • pri myti me palil intimni gel
  • mela jsem citlive bradavky
  • divne me pichalo v podbrisku
  • test ukazal // jeste pred terminem MS
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lau
248
3.10.06 13:37

Já jsem po vysazení HA měla cyklus pěkně rozhozený - od 21 do 35 dní. Ale protože před jejím užívání to bylo ještě divočejší (20 - 60 dní), tak jsem se ani moc nedivila.

A protože mimčo jsme chtěli, tak jsem se pozorovala víc než obvykle, takže jsem ztropila planý poplach, že už to asi vyšlo, protože jsem na sobě nějaké příznaky pozorovala. Potom se ukázalo, že to byly jen následky stresu v práci a mimčo se konalo až další měsíc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14429
3.10.06 15:49

Já vy:,–(ila HA v květnu.cyklus mi po vysazení trval 33 dní.Samozřejmě co bych byla za snažilku kdybych neměla příznaky těhu že??Navíc měřila jsem si bazální teplotu a zjistila že mi v den ovu začínají bolet bradavky,takže jsem to těhu už přestala přikládat.Teď posl.cyklus to nebylo jiné až na to že já přestala sledovat příznaky a najednou nebyly žádné a výsledek?Zítra začínám 6tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
3.10.06 16:10

Nepravidelná MS po vysazení je celkem normální, a ty ostatní věci to může být taky z toho. Ale zkus test a uvidíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.14 16:46

Těhotná?:)

Dobrý den, chci se prosím vás zeptat.
Brala jsem prášky, ale několikrát jsem zapomněla a tak jsem si prášek vzala vždy až druhý den, po více než 12ti hodinách. Potom jsem bohužel odjela pryč, a antikoncepci jsem si zapomněla doma, takže jsem ji nebrala celkem 5 dní, a právě ten pátý den mi dorazila nečekaná MS. Mezitím jsem samozřejmě měla pohlavní styk, tak se chci zeptat, jestli je možnost těhotenství, když jsem si dělala test, a ten vyšel negativní? Normální MS mám dostat za týden. Kdy si tedy mohu případně udělat další test? Nechci být znovu zklamaná. :( A myslíte si, že mohu být těhotná, když mě bolí v podbříšku, sem tam mi je na zvracení, mám zvýšenou chuť k jídlu a jsem strašně unavená? Děkuji moc za odpovědi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
20628
12.5.14 16:50

„Mezitím jsem samozřejmě měla pohlavní styk…“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bože…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8791
12.5.14 16:50

A neřešila jsi to náhodou už včera v jiné diskusi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31692
12.5.14 16:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se prosím vás zeptat.
Brala jsem prášky, ale několikrát jsem zapomněla a tak jsem si prášek vzala vždy až druhý den, po více než 12ti hodinách. Potom jsem bohužel odjela pryč, a antikoncepci jsem si zapomněla doma, takže jsem ji nebrala celkem 5 dní, a právě ten pátý den mi dorazila nečekaná MS. Mezitím jsem samozřejmě měla pohlavní styk, tak se chci zeptat, jestli je možnost těhotenství, když jsem si dělala test, a ten vyšel negativní? Normální MS mám dostat za týden. Kdy si tedy mohu případně udělat další test? Nechci být znovu zklamaná. :( A myslíte si, že mohu být těhotná, když mě bolí v podbříšku, sem tam mi je na zvracení, mám zvýšenou chuť k jídlu a jsem strašně unavená? Děkuji moc za odpovědi. :)

vůbec jsem to nepochopila, kdy to zapomenutí bylo, jak je to dlouho?? a to jsem nepochopila, z čeho nechceš být znovu zklamaná, z negativního testu? tak proč bereš antiko? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.14 16:56

Je to už 14 dní zhruba, co jsem zapomněla a neberu je už týden. Mohu být těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
12
12.5.14 16:57

A z čeho budeš zklamaná když podle toho, že bereš prášky dítě nechceš? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
12.5.14 17:01

Tohle je zakladatelky už třetí diskuze, kde to řeší. Jako ale pořád to nechápeš, žádná „normální“ MS není, tu nedostaneš za týden, tu jsi dostala už teď, protože jsi si to rozházela tím nebraním antiko. A hlavně včera jsi psala, že jsi ty prášky ukončila dřív, protože chcete dítě. Jinak nechápu - mělas dobrat plato a potom to nechat přírodě. Ty dva týdny by to taky už počkalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5854
12.5.14 17:01
@Anonymní píše:
Je to už 14 dní zhruba, co jsem zapomněla a neberu je už týden. Mohu být těhotná?

To je provokace ze? Uz třetí diskuze s tím samým! :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama