Příznaky trombózy

Anonymní
27.3.21 20:02

Příznaky trombozy

Tak dneska mě z ničeho nic odpoledne začala bolet pravá noha, zhruba od půlky lýtka až k chodidlu. Je to tupá bolest, takže nedokážu říct, odkud to jde, ale jako bych v noze měla tlak, i když žíly vystouplé nemám, ani zatím žádné zbarvení. Je to dost nepříjemné, příjde mi, jako by to bolelo více a více. Jediné, čím by to mohlo být způsobené je antikoncepce, jinak skoro každý den cvičím kolem 40 minut. Včera jsem necvičila, tak to určitě nebude bolet z námahy, dnes to začalo vážně z ničeho nic. Pokud to do zítra nepřestane, půjdu k doktorce, ale co myslíte, může jít o trombozu? :think: :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3824
27.3.21 20:29

Namazala bych to na noc něčím - ideálně liotol, případně ibalgin, voltaren.. ráno uvidíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
27.3.21 20:30

Máš nohu nateklou? Horkou? Nejsem odborník, ale já měla u trombózy jiné příznaky i průběh. Určitě to nebyla bolest z ničeho nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6025
27.3.21 20:45

Me to bolelo, hlavne pri doslapnuti. Presne jsem dokazala prstem ukazat, kde. Ale zabarveni jsem nemela ani otok jsem nemela.
Sla jsem tenkrat na pohotovost o vikendu, byli moc mili a nebrali to na lehkou vahu.
Pokud to boli, sla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
28.3.21 00:59

Já mám relativně čerstvou trombózu. Nic mě nebolelo, neměla jsem otok, červenou nebo jinak barevnou nohu. Jen pocit tlaku v lýtku a občasné návaly horka do noha. Měla jsem, nebo spíš stále ještě mám, ucpané žíly bérce a žílu nad kolenem. Trombóza se nemusí projevit tak, jak se píše všude na netu. Klinicky se to těžce poznává, dělá to problém i lékařům. Pokud máš pochybnost, jeď se nechat vyšetřit. Klíčový je cévní doppler a odběr d-dimeru. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat