Pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Calwen
Nováček 2 příspěvky 28.12.08 21:20
Pro děti

Zatím své vlastní děti nemám, ale mám 23 dětí ve tříde MŠ. Momentálně se snažíme vyhrát dětské hřiště, protože naše je v hrozném stavu. Nevím jestli se to zde může a možná mi tato zpráva bude vymazána, ale musím to zkusit, protože hřiště opravdu potřebujeme a nemáme finance.

http://soutez.junglegym.cz/ pomozte nám vyhrát dětské hřiště každý den se může hlasovat jednou pokud můžete dejte o tomto vědět i ostatním známým zatím nemáme tolik hlasů jak bychom chtěli.

Je to obrázek Filipa Janka MŠ Syrovice

Moc moc děkuji.

Reakce:
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 28.12.08 22:09

chlapečka tohoto jména jsem tam bohužel nenašla…

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 28.12.08 22:11

jen jsem špatně hledala už má můj hlas za tak krásný obrázek si ho zaslouží

mischni
Kelišová 5100 příspěvků 28.12.08 22:18

má ho tam. Hodně štěstí.

žížala
Kelišová 6921 příspěvků 28.12.08 22:31

Tak ode mne už je tam taky. A psalo mi to, že znovu hlasovat se dá po 120 minutách. Hodně štěstí.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 28.12.08 22:38

Tak ode mne taky a hodne stesti

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 28.12.08 23:21

Opravdu je nutné zkoušet vyhrát hřiště podvodem? Opravdu ho jiná školka nepotřebuje víc?

Já fakt tyhle prosby o hlasy nemám ráda. Jak k tomu přijdou ti, kteří hrají poctivě?

L.

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19202 příspěvků 28.12.08 23:45

Lesi
Ona je otázka,kolik poctivých se ještě najde. :?

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 29.12.08 00:36
jirabobes píše:
Lesi

Jasně, stejnou odpověď jsem čekala. Nu, a co začít od sebe? Když začne většina, bude svět lepší, ne?

L.

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19202 příspěvků 29.12.08 09:20
Lesina píše:
jirabobes píše:
Lesi

Jasně, stejnou odpověď jsem čekala. Nu, a co začít od sebe? Když začne většina, bude svět lepší, ne?

L.

Od sebe nemusím.Já k těm málo poctivým patřím. :wink: Jen mě to vždycky napadne. Raději se neúčastním soutěží,kde se musí nasbírat co největší počet čehokoli.Protože je mi jasné,že nemám šanci. :? Taky bych ráda vyhrála,že jo. :wink: Kdo ne? :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.09 22:22
skvělý stránky

Ahoj Lidičky, našla jsem suprový stránky, který by se vám mohly hodit www.rostaci.cz. Jsou tam zajímavý články pro nás maminy a pro děti taky. Mějte se!

Emmička 21mesicu
Nováček 1 příspěvek 30.10.18 17:05

Krasny vecer vsem..Chtela bych vas timto prispevkem moooc pozadat o hlas me dceri Emmicce.Moc se snazime vyhrat ale hlasu je porad malo☹️pomozte prosim dekujeme
 https://www.emimino.cz/…mmicka-2612/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >