Pro zdejší muže - krká a prdí

Anonymní
19.9.19 21:36

Pro zdejší muže - krká a prdí

Chlapi vezdejší, mám dotaz. Mám přítele pár měsíců, nějakou dobu byl sám, není hloupý (má VŠ), ale přede mnou bez zábran prdí i krká a ani se nepozastaví nad tím, že by to bylo něco nepatřičného. Jak mu to říct? Anebo neříct? Jakou formu byste byli schopní normulně zkousnout a akceptovat? A hlavně - co na to říkáte, že je takový řekněme nezdrženlivý i přede mnou coby ženou a doufám že i přítelkyní.

Ženy, pmlouvám se, že nejste osloveny, ale věřím, že byste z toho byly pohoršeny tak jako já. Možná - setkaly jste se s tím a jak jste to řešily?

Zatím jsme hodně sami, ale bojím se, že to bude dělat ve společnosti.

díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5756
19.9.19 21:40

Já tedy nevím, můj manžel přede mnou taky prdí a krká, ne tedy nahlas, ale normálně. A absolutně mě to nepohoršuje. To po něm mám chtít, aby to v sobě půl dne držel a nebo pořád někam odbihal? Něco jiného je samozřejmě ve společnosti, ale před partnerem? Viděl mě nemocnou, s rozřezaným břichem, držel v ruce obě děti celé od mojí krve po sekci, proč bych se nad tím měla pohoršovat? Jsou to normální tělesné projevy, ven to prostě musí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 21:41
@Anonymní píše:
Chlapi vezdejší, mám dotaz. Mám přítele pár měsíců, nějakou dobu byl sám, není hloupý (má VŠ), ale přede mnou bez zábran prdí i krká a ani se nepozastaví nad tím, že by to bylo něco nepatřičného. Jak mu to říct? Anebo neříct? Jakou formu byste byli schopní normulně zkousnout a akceptovat? A hlavně - co na to říkáte, že je takový řekněme nezdrženlivý i přede mnou coby ženou a doufám že i přítelkyní.

Ženy, pmlouvám se, že nejste osloveny, ale věřím, že byste z toho byly pohoršeny tak jako já. Možná - setkaly jste se s tím a jak jste to řešily?

Zatím jsme hodně sami, ale bojím se, že to bude dělat ve společnosti.

díky

Mám takového doma a neřeším to, nevadí mi to. Není prase, takže si krkne normálně (ne jako hospodský prase po 10ti pivech) a omluví se. kRKNOUT SI MUSÍ a aby odcházel vedle, to fakt nevyžaduji. Stejně taky když si prdne. Ve spolecnosti to fakt nedělá.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.9.19 21:42
@Aduš8 píše:
Já tedy nevím, můj manžel přede mnou taky prdí a krká, ne tedy nahlas, ale normálně. A absolutně mě to nepohoršuje. To po něm mám chtít, aby to v sobě půl dne držel a nebo pořád někam odbihal? Něco jiného je samozřejmě ve společnosti, ale před partnerem? Viděl mě nemocnou, s rozřezaným břichem, držel v ruce obě děti celé od mojí krve po sekci, proč bych se nad tím měla pohoršovat? Jsou to normální tělesné projevy, ven to prostě musí

mám stejný názor :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
26397
19.9.19 21:43

Tak to je naopak dobrý znamení ze te bere už jako rodinu ne? :mrgreen: myslím ze na veřejnosti to dělat nebude, to bych se nebala. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 21:43

Někam jdeme a on jde přede mnou a prdne si. Nebo jde vedle a říhne si. Všechno nahlas, nekrotí se. Mně to teda vadí. Uvítala bych, kdyby si třeba poodešel nebo prostě tak nějak.

• Nahlásit
  • Citovat
785
19.9.19 21:45

Jako jo, je to lidské. A každému to někdy ujede.
Ale s. rát někomu pravidelně pod nos, to mi teda normální nepřijde :nevim:

Příspěvek upraven 19.09.19 v 21:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5756
@Anonymní píše:
Někam jdeme a on jde přede mnou a prdne si. Nebo jde vedle a říhne si. Všechno nahlas, nekrotí se. Mně to teda vadí. Uvítala bych, kdyby si třeba poodešel nebo prostě tak nějak.

Tak pokud to dělá na veřejnosti a hlavně nahlas, to je věc jiná. To nesnáším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240

Stravitelná forma:

Prdnutí: Omlouvám se.
Krknutí: Pardon, to jídlo bylo vynikající.

Prostě obyčejné slušné vychování. Někdy to prostě vyjde ven, ale je potřeba to omluvit.

Připomnělo mi to můj poslední prd.

Já: Prd. Pardon.
Ona:…
Já: Slyšela si to?
Ona: Ano.
Já: To byl chlapský prd.
Ona: To že byl chlapský prd? Nic moc teda.
Já: Jsem citlivý kluk.

Jinak samozřejmě platí co jsem řekl výše. Prosté slušné vychování. Omluva nebolí.

Příspěvek upraven 19.09.19 v 21:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2551
19.9.19 21:46

Můj manžel to snad dělá od začátku chození. Prase není, ve společnosti to nedělá. Já se před ním tedy držím, on ne. Je to prostě chlap, ti v tomhle nejsou tak stydlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5756
19.9.19 21:47

@reny14 mně to vydrželo do prvního těhotenství. Od té doby už si s tím hlavu nedělám. Tenkrát a i v druhém bych musela na záchodě nebo za dveřmi trávit většinu dne :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 21:47
@Anonymní píše:
Někam jdeme a on jde přede mnou a prdne si. Nebo jde vedle a říhne si. Všechno nahlas, nekrotí se. Mně to teda vadí. Uvítala bych, kdyby si třeba poodešel nebo prostě tak nějak.

no tak mu to řekni. Komunikace je ve vztahu dost zásadní

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.9.19 21:51
@Anonymní píše:
no tak mu to řekni. Komunikace je ve vztahu dost zásadní

To právě přemýšlím, jak. proto jsem sem napsala. všechno bere jako výtku.

• Nahlásit
  • Citovat
2240
19.9.19 21:55
@Anonymní píše:
To právě přemýšlím, jak. proto jsem sem napsala. všechno bere jako výtku.

NO A? Výtka to je. Jestli to bere jako urážku tak ať ti s prominutím políbí p…l.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 21:55
@Anonymní píše:
To právě přemýšlím, jak. proto jsem sem napsala. všechno bere jako výtku.

tak ona to výtka je, ne že ne. I když citlivě podaná. Prostě říct hele, to a to mi vadí, nezvyknu si na to, nemohl bys třeba poodejít? Pokud se urazí, tak b ych si asi dávala pozor na to, co z něj vyleze.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama