Problém s dobírkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DontMindMeh
Nováček 1 příspěvek 10.11.18 14:05
Problém s dobírkou

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit, zda někdo nemá podobné zkušenosti jako já. Asi před měsícem jsem si od jedné paní objednávala věci na dobírku, věci mi přišli poštou asi před 14 dny, tak jsem pošťačce zaplatila požadovanou částku a balík si převzala. Paní ale peníze stále nepřišli, a když volala na poštu, řekli jí, že napsala špatnou adresu a peníze se tudíž vrátili mě, přitom mi žádné peníze zpět nepřišli, takže je nemám ani já a ani paní… Neví někdo jak postupovat dále? :?

Reakce:

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 10.11.18 14:09

@DontMindMeh No, ona by měla mít přece schovaný podací lístek, kam se píšou obě adresy.Tak ať ti to ofotí a zkontrolujte to . Jinak ty to nijak neovlivníš.

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 10.11.18 14:11

Jestli je to jak píšeš, chyba je na straně pošty a odesílatel musí podat reklamaci, kterou s ní vyplní u přepážky.

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 10.11.18 14:15

je to problém pošty a paní, která balík odesílala. Ty na tom nic řešit nemusíš a jestli pošta tvrdí, že peníze vrátili tobě, tak na to snad musí mít doklad s tvým podpisem. Přijde mi to, že odesílatelka kecá.

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 10.11.18 14:19

@ivašot. TAky mně to tak přijde. Ona sama ve svém vlastním zájmu měla schvoat podací lístek a podle toho to kontrolovat.

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 10.11.18 14:22

Ano, adresát je v tomhle případě bez jakýchkoli problémů či povinností vůči odesílateli.

pocker
Povídálka 39 příspěvků 10.11.18 14:29

Řešila bych to u přepážky.

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 10.11.18 14:43
@pocker píše: Řešila bych to u přepážky.

Paní, pokud není odesílatelka, nic nevyřeší.

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 10.11.18 14:49
@P4ja píše:
Paní, pokud není odesílatelka, nic nevyřeší.

a navíc ani nemá důvod nic řešit, ona žadnou chybu neudělala

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 10.11.18 14:50
@ivašot. píše:
a navíc ani nemá důvod nic řešit, ona žadnou chybu neudělala

JJ, asi tak. Řekla bych, že to zkouší, jestli by jí peníze neposlala ještě jednou.

-Evka-
Závislačka 3697 příspěvků 10.11.18 16:29
@DontMindMeh píše:
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit, zda někdo nemá podobné zkušenosti jako já. Asi před měsícem jsem si od jedné paní objednávala věci na dobírku, věci mi přišli poštou asi před 14 dny, tak jsem pošťačce zaplatila požadovanou částku a balík si převzala. Paní ale peníze stále nepřišli, a když volala na poštu, řekli jí, že napsala špatnou adresu a peníze se tudíž vrátili mě, přitom mi žádné peníze zpět nepřišli, takže je nemám ani já a ani paní… Neví někdo jak postupovat dále? :?

Myslím si, že je to hloupost. Pokud se mám v balíku nějak poničila složenka (peníze jsme si nechali posílat na účet), tak nám z pošty poslali složenku na jméno a peníze jsme si vybrali hotově na poště.

Monchichik
Kelišová 5171 příspěvků 10.11.18 16:38

No tak nějak se mi to nezdá ;) . Paní napsala špatnou adresu ? Jako že sama neví, kde bydlí? Napsala bych jí, že je to věc mezi ní a poštou, já že jsem zaplatila a víc mě nezajímá. A pokud má pošta papír, že jsem peníze převzala a můj podpis, ať ho směle předvede. Paní pravděpodobně kecá a snaží se z tebe vyrazit peníze ještě jednou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >