Problém s kapkami na prdíky

Anonymní
18.11.19 21:12

Problem s kapkamy na prdiky

Ahoj chci se podelit o zkusenost. Mam 3 mesicni dcerku, ktera nikdy netrpela na prdiky ani na koliku. Dali jsme ji na hlidani tchyni, ktera ji vzdycky pred krmenim dala Balonix, ikdyz to mala nepotrebovala. Tvrdila ze byla furt v klidu, neustale prdela a byla proste hodne miminko. Jenomze ona je vzdy i bez Balonixu, a tedkon mame problem ze uz 2 dny od toho hlidani breci, prijde mi jakoby se nemohla vykadit a neslysim ji ani prdet. Mohlo by to souviset s tim Balonixem? Tchyne rikala at ji ho davam neustale kazdy den pred kazdym krmenim, ale kdyz to nepotrebuje? Mate nekdo zkusenost? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3271
18.11.19 21:16

Ja nedoporucuji nic, pokud neni problem. Jako zpovykana prvorodicka jsem nasadila probioticke kapky biogaja a des. Po vysazeni opet ok. Chvilku bych pockala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
18.11.19 21:19

Těžko říct jestli je to těmi kapkami nebo tím čím ji ve vaší nepřítomnosti krmila. Tipovala bych spíš to druhé. Jinak dle mého názoru na prdiky nezabírají žádné a některé to spíše zhoršují…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
18.11.19 21:23

Zeptala bych se na to co holčička jedla. Hlavně tchyně nemá co dávat něco sama od sebe. 8o už bych dceru na hlídání nedala. Vůbec se nemají dávat žádné kapky bezdůvodně. Achjo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
18.11.19 21:28

Zkus si udělat kmínový čaj. Lžičku kmínu zalít horkou vodou a nechat chvíli a vypít… Holčička se krásně vyprdí pokud ji to nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
18.11.19 22:58
@mofiz píše:
Zkus si udělat kmínový čaj. Lžičku kmínu zalít horkou vodou a nechat chvíli a vypít… Holčička se krásně vyprdí pokud ji to nejde

Já se k tomuto přidám. Taktéž mi to radila doktorka, dcera po tom měla ještě větší bolení břicha. Za zkoušku to stojí, ale bohužel nefunguje u všech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat