Problém s menstruačním cyklem.

Anonymní
9.2.21 22:31

Problém s menstruačním cyklem.

Ahoj, nedávno jsem měla menstruaci, byla taková dost slabší než obvykle, ale trvala obvyklou dobu, cca 7 dnů. Nepřešla mě zcela bolest prsou, což není úplně obvyklé. Den po jejím skončení jsem měla sex (v sobotu ráno), po něm jsem slabě zakrvácela. Od té doby už jen špinění, cca tři dny to je. No a teď od večera zase slabě krvácím. Je fakt, že posledních několik dnů jsem se cítila pschicky velmi špatně. Na špinění do ovulace jsem zvyklá, to sem tam mám, ale slabé krvácení, to ne. No, na psychice mi to nepřidalo. Může to být ze stresu? Jsem teď tedy 11 den cyklu. Ovulační hlen nepozoruju, to špinění bylo spíš takové vodnaté.
Gynekolog má samozřejmě momentálně dovolenou.
Díky. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1111
9.2.21 23:31

Co je za problém? Tělo není stroj, tak byla slabá, ale trvala 7 dní. Nezlob se, ale co chceš řesit na gynekoligii? Ty se snažíš otěhotnět? Hodně se pozoruješ, trošku se uvolni. Jestli máš psychické problémy, jen z důvodu slabé menstruace, vyhledala bych odborníka. Nemyslím to nijak zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 07:03

@Jolka86 No tak vadí mi to krvácení mimo cyklus, to mi nepřijde úplně standardní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 07:05

No a stres se na mně podepsal samozřejmě z naprosto jiných důvodů a nebyl malý. Otěhotnět se opravdu nechystám. Mám už 2 větší děti.

• Citovat
  • Nahlásit
1111
10.2.21 07:15
@Anonymní píše:
@Jolka86 No tak vadí mi to krvácení mimo cyklus, to mi nepřijde úplně standardní.

Tak většina doktorů má zástup v době dovolené. Může to být cokoliv, rozhozené hormony, stres, každý jsme jiný člověk, já bych počkala, jestli se to další měsíc bude opakovat nebo to bylo jen určité rozhození. Úplně standardní to sice není, ale nevíš jestli to je výjimka právě v tomto cyklu.
A to, proč k lékaři jsem myslela na tu slabou menstruaci, ne další krvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
10.2.21 09:55

Krvácení mimo MS (pokud nejde o ovulační krvácení) normální sice není, ale řeší se to obvykle až když se to opakuje. Dřív to nemá smysl. U všech závažných důvodů by se to totiž opakovalo. Takže bych počkala na další cyklus. Ono je možné, že se vám prostě tenhle jen rozhodil a proto se to stalo. V tom případě dál to bude zase ok a není vůbec třeba to řešit na gynekologii…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 13:01

@DeeDee.518 Díky. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 21:09

Taky mám tento měsíc nějaký menstruační výkyv. Nevím čím by to mohlo být. Menstruaci jsem dostala na termín 12.2. a jako vždy, tři dny spinim a pak se menstruace spustí naplno. Ta trvala do 19.2. jenže jsem začala hned ten den špinit a spinim doteď i když už jen slabě. Celkem to je tedy 11 dní co krvácím. Ještě se mi to nestalo. Včera jsem byla na gynde a vyšetření je ok, těhotenství a zánět vyloučeno z krve. Ale pořád mám tlak v podbřišku, je mi nevolno, bolí mě záda. Na moc si musím do čtvrtka pockat. Naposled jsem sex měla v premenstruačním špinění… Mohlo by se i tak jednat o těhotenství i když krev ukázala, že jsem negativní? Nebo se jeden měsíc prostě pobouřili hormony?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat