Problém s močením v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27
28.10.21 09:43

Problém s mocenim v těhotenství

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda z vás neprošla něčím podobným jako ja. Jsem 15+1 TT a už týden když vstanu ráno z postele jdu na WC (cítím že mám plný močový měchýř) a ono nic nebo málo. Nechce se mi spustit proud moči, tak jdu pryč z WC jdu do kuchyně udělám si čaj, napiju se (po celou dobu mě tlačí močový měchýř) tak cítím že to zkusím že by to šlo a to už jde, na 1-2× se ranní moč vyprázdní a proud teče sám. Nemusím tlačit. Pak celý den nemám problém s mocenim je to normální bez problemu. Co vám pomohlo aby jste se ráno vymočily? Je to normální v těhotenství? Doufám že se to srovná. Dřív jsem trpěla na záněty, teď žádný takový pocit nemám. Jen že se te moci chce i nechce ven. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26152
28.10.21 10:15

Já jsem 26tt a mám to už nějakou dobu taky, prostě mi mimco nějak zasedne mocak :D kolikrát se zvednu z WC, jdu si umýt ruce a než dojdu do vedlejší místnosti, tak se mi chce znovu, jak se dítě pohne :D me to teda netrápí jen ráno, ale průběžně, jak se zrovna mimco kam nacpe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
28.10.21 10:16

Tak to asi jen tak neodezni vypadá 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
28.10.21 10:23

Jsem 28tt a mám to samé. :mrgreen: Zajdu si na WC, odejdu do kuchyně a jdu zase na WC protože se mimino pohlo. 8) Za mě je to normální. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
28.10.21 10:37

Jsem taky v 16TT, a mám to úplně stejně. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2178
28.10.21 10:38

Mě z toho, že potřebuju, v noci docela dost tvrdne břicho. To jsem v prvním těhotenství neměla. Tam jsem chodila v noci až poslední měsíc. Teď jsem skoro v půlce a už několik týdnů chodím kvůli tomu tvrdnutí, aj to trochu bolí. :) Vzbudí mě to. No a blbě se pak čůrá. Taky chodím na několikrát. Ale je šance, že jak se pak vytáhne děloha, tak se to zase na pár týdnů zlepší než to váha mimča zase dorovná a bude to tam, kde bylo. :mrgreen:
Zkus se při čůrání trochu předklonit, měl by se pak prý močál líp vyprázdnit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 11:16

@masia tak ja mam od zacatku tehotenstvi uplne to stejny :D nekdy je to lepsi a nekdy horsi. Pokud to nejde, tak se kroutim do ruznych stran a nakonec najdu tu vhodnou polohu pri ktery to tece :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
98
28.10.21 12:18

@Kriss Tina mam to same :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.21 12:32

Dobrý den,
Trápí vás ještě něco? Třeba bolesti nebo tak něco v oblasti trupu, pánve?
Je možné, že to souvisí s pánevním dnem nebo tim kde leží miminko (není třeba hodně nízko)?

Krásný den, Nela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
29.10.21 21:33

Mam to taky a je to z pretizeni panevnich svalu, ze zmenenych pomeru v panvy.. Jak jsou stazene, aby to vsechno udrzely, tak dojde k tomu, ze jsou stazene az moc (nektere jsou zase oslabene, napr. zajimavy fenomen, ze se clovek nevycura kdyz chce/potrebuje ale ucvrnkne si kdyz treba kychne) no a pak to nejde uvolnit tak jak clovek potrebuje. Vyborne na to pomaha fyzio cviceni na uvolneni a posileni panevniho dna, uz druhy den po cviceni jsem se vycurala jak netehotna :lol: no akorat by to chtelo pevnou vuli a cvicit kazdy den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat