Problém s penězi během koronaviru

Anonymní
9.4.20 17:29

Problém s penězi během koronaviru

Zdravím

Mám na Vás všechny otázku, ještě než začala tady ta aféra s koronavirem jsem normálně chodil do práce jako brigádník do restaurace, problém je že jsme měli volno a náhle nastal koronavirus, a jelikož toho mám na placení celkem dost nevím jak v této době si vydělat peníze, neměli byste někdo nějaké návrhy na to jak si v této době vydělat alespoň nějakou korunu, abychom mohli zaplatit telefony atd.? Prosím o někoho kdo by o něčem věděl byl bych Vám neskutečně vděčný. :think: :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

39234
9.4.20 17:32

Tam, kde to funguje-obchody, rozvoz jidla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18876
9.4.20 17:32

Do krámu, ldn, nemocnice, domovy důchodců, zemědělci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
9.4.20 17:37

Supermarkety berou stále, potřebují každou ruku navíc, když máte různé platby, tak jste neměl čekat až do teď, ale shánět další práci hned jak zavřela restaurace. A pro příště, dělat si rezervy na nenadálé výdaje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 17:46
@elan píše:
Supermarkety berou stále, potřebují každou ruku navíc, když máte různé platby, tak jste neměl čekat až do teď, ale shánět další práci hned jak zavřela restaurace. A pro příště, dělat si rezervy na nenadálé výdaje.

Právě že jsem hledal od začátku té karantény jenže nikdo nikde nikoho nechtěl prý že měli plné šťávy a sami měli málo penez.
Samozřejmě že od začátku co zavřeli restauraci zkouším najít nějaké misto. A výdaje nedělám naštěstí jsem něco ještě měl takže jsem vše zaplatil ale v těchto chvílích se dá celkem obtížné vydělat, děkuji.
Jinak děkuji Vám všem za návrhy moc dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
16099
9.4.20 18:08

Tak restaurace tezko, ale supermarkety, balikove sluzby typu pplko berou ridice, pošta, nemocnice, fabriky některé taky nabiraji (pritel zrovna minuly tyden sehnal v jedné novou práci), zemedelci maji zozfalr malo lidí. Je toho dost, ale takove ty „podradnejsi“ prace, nad kterymi lidi ohrnuji nos :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5313
9.4.20 18:09

Třeba sklady eshopů…nejsou lidi, nestíhají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1645
9.4.20 18:17

Nevim odkud jste, ale vim, ze nabory jsou do amazonu a ten ma svozaky i z Teplic :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6731
9.4.20 18:21

Rozvozy jídla jako Rohlík, Košík atd. jsou rádi za vše co má ruce, nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22851
9.4.20 19:33

Rizvozy jídla, kurýři - to by šlo asi i na kole, sklady e-shopu. Zkusila bych i agentury, spousta firem shání lidí přes ně, ne přímo kmenové zaměstnance. Taky bych koukla po obchodech typu Lidl, Penny, Kaufland. Pokud máš řidičák tak to bude ještě jednodušší. Teď mi někdo říkal, že se shání i třeba malíři, dělají se rekonstrukce, maluje se v podnicích, když už je zavřeno. Zemědělství je taky určitě možnost.. Ale samozřejmě záleží na lokalitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22851
9.4.20 19:35

A Každopádně se prihlas na pracák ;) i kdyby jen soc-zdrav. A třeba ti něco najdou… :P a nebo to bude příležitost k nějaké rekvalifikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13038
9.4.20 20:06

Poptej se v potravinách, jestli máš řidičák tak jako řidič pro doručovací služby všeho druhu, zeptej se na místo lapiducha v nemocnici.

určitě chybí lidi v zemědělství a na práci v lese.

Nejspíš budou brát i callcentra.

Dej se k PČR a nebo měšťákům, armáda taky bude brát, pokud máš fyzičku a dostaneš se přes psychotesty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.20 03:03
@Anonymní píše:
Právě že jsem hledal od začátku té karantény jenže nikdo nikde nikoho nechtěl prý že měli plné šťávy a sami měli málo penez.
Samozřejmě že od začátku co zavřeli restauraci zkouším najít nějaké misto. A výdaje nedělám naštěstí jsem něco ještě měl takže jsem vše zaplatil ale v těchto chvílích se dá celkem obtížné vydělat, děkuji.
Jinak děkuji Vám všem za návrhy moc dekuji.

Rozumím, jsem v hodně podobné situaci. Potraviny mají full, rozvozy jako Rohlik - buď taky plno, nebo chtějí živnosťák, a to nevím, jestli je dobrý nápad :nevim: práce ve skladu, to chce fyzickou zdatnost, která mi s mými ani ne padesáti kily tak trochu chybí. Zajímala by mě práce v nemocnici, hledají třeba semináře, ale nemám kurz, nevíte, co by tam ještě potřebovali za práci? Budu ráda za informace.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama