Strach z návštěv

Anonymní
9.4.20 16:22

Zase koronavir

Ahoj všem, jsem tak vytočena, že to musím napsat sem a taky mě zajímá, co si to tom myslíte - týká se to koronaviru ????. Máme 3 letého kluka a mimco. Já se momentálně s nikým, kromě babiček nestýkam a nikdo nechodí k nám…až na včerejšek. Chlap si přitáhl domů kámoše, samozřejmě bez umytých pracek a roušky! Seděli u stolu..já jsem sla s dětmi ven, pak jsem všechno vydezinfikovala. Byla jsem pěkně naštvaná, tak se omluvil, že ho to nenapadlo…hm, ok. Dneska vezme mimino v kočárku na zahradu ke kámošovi. Je to normální?? Hrotim to, že mám strach?? Přesně, kvůli takovým blbeckum se to pak šíři. Ještě, když máme malé děti. Idiot

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1579
9.4.20 16:24

A takhle budete žít do konce léta, do Vánoc, než děti dospějí, na věky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
9.4.20 16:29

Rozvolnuji se opatreni. Ja mam tedy taky strach a dezinfikuji, stykam se jen s nejblizsimi a to minimalne, ale zase neda se tak zit vecne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
9.4.20 16:29

No já bych nenavštěvoval hlavně ty babičky, tam je riziko, že se jim něco stane největší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11729
9.4.20 16:30

A o babičky se nebojis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 16:32

O babičky se bojím, ale jelikož nechodím nikam, tak jsem v klidu, ale mám teď strach kvůli němu…že vymeta. Fakt nevím do kdy, taky mě to štve

• Nahlásit
  • Citovat
24834
9.4.20 16:37
@Anonymní píše:
O babičky se bojím, ale jelikož nechodím nikam, tak jsem v klidu, ale mám teď strach kvůli němu…že vymeta. Fakt nevím do kdy, taky mě to štve

My máme babičku už jen jednu a starší, takže se opatrně stýkáme hlavně s ní… Ale kámoše si domů nezveme. Počítám, že jestli otevřou v červnu školku, budu už pomalu zase trochu jezdit někam ven, na výlet. Jestli teda bude nouzový stav ukončen. O prázdninách doženeme rodinné oslavy a setkání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5942
9.4.20 16:38

Matko, klid. Buď ráda, že ti vyveze kočárek ;)

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
9.4.20 16:39

No stalo se, ja bych se teda vic bala navstevovat babicky. A dite v kočárku na zahradě by mi nevadilo uz tuplem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58672
9.4.20 16:40
@Anonymní píše:
Ahoj všem, jsem tak vytočena, že to musím napsat sem a taky mě zajímá, co si to tom myslíte - týká se to koronaviru ????. Máme 3 letého kluka a mimco. Já se momentálně s nikým, kromě babiček nestýkam a nikdo nechodí k nám…až na včerejšek. Chlap si přitáhl domů kámoše, samozřejmě bez umytých pracek a roušky! Seděli u stolu..já jsem sla s dětmi ven, pak jsem všechno vydezinfikovala. Byla jsem pěkně naštvaná, tak se omluvil, že ho to nenapadlo…hm, ok. Dneska vezme mimino v kočárku na zahradu ke kámošovi. Je to normální?? Hrotim to, že mám strach?? Přesně, kvůli takovým blbeckum se to pak šíři. Ještě, když máme malé děti. Idiot

Hrotis to, úplně zbytečně.. Riziková kategorie je 60 plus, nepředpokládám, že je tolik mimcu.. A že ho chlapův kámoš olyzoval, nebo na něj prskal atd.. Uvažuji trochu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19381
9.4.20 16:44
@Anonymní píše:
O babičky se bojím, ale jelikož nechodím nikam, tak jsem v klidu, ale mám teď strach kvůli němu…že vymeta. Fakt nevím do kdy, taky mě to štve

Manžel nepracuje? Pokud někdo z vás chodí do práce, do obchodu, tak klidně můžete být nakažení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 16:55

Tak nejde o mimco, to bylo bokem, ale mohl teoreticky chytit něco on…i při mluvení se může nakazit, ne? A chytit to můžou i děti… @martina.se
@vokishka teď je doma, jinak chodí do práce i obchodu, ale tam mají všichni roušky

• Nahlásit
  • Citovat
179
9.4.20 16:58

Nehrotis to. Chova se nezodpovedne. Stale je nouzovy stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10555
@Anonymní píše:
Ahoj všem, jsem tak vytočena, že to musím napsat sem a taky mě zajímá, co si to tom myslíte - týká se to koronaviru ????. Máme 3 letého kluka a mimco. Já se momentálně s nikým, kromě babiček nestýkam a nikdo nechodí k nám…až na včerejšek. Chlap si přitáhl domů kámoše, samozřejmě bez umytých pracek a roušky! Seděli u stolu..já jsem sla s dětmi ven, pak jsem všechno vydezinfikovala. Byla jsem pěkně naštvaná, tak se omluvil, že ho to nenapadlo…hm, ok. Dneska vezme mimino v kočárku na zahradu ke kámošovi. Je to normální?? Hrotim to, že mám strach?? Přesně, kvůli takovým blbeckum se to pak šíři. Ještě, když máme malé děti. Idiot

No tak s jednim blbeckem zijes a mas s nim deti. Tak se s tim smir.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6279

Mne by to taky vadilo, umiraji i mladsi lidi, bohuzel vyjimecne i deti, ale nevidim duvod, proc to riskovat. My se teda nevidame ani s rodicema a tuplem ne s prarodici.

Jako…idiotem bych ho asi nenazvala, ale kdybychom to resili jednou, tak by se to neopakovalo, coz spis u vas nechapu no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama