Problém s pitím miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
378
20.6.22 22:22

Problem s pitim miminka

Prosim poradte mi. Syn ma 1 mesiac, posledny tyzden ma problemy s jedenim. Zobudi sa, ze je hladny po 1,5 -2 hod, par krat potiahne a zakruci mu v zaludku a uz sa len kruti, prska, place, vresti, potiahne zase par krat z mlieka, zakruci mu v zaludku, zase vresti, zase trochu potiahne, zase vresti, prska, vyteka mu z ust. Snazim sa ho utisit aj dat odrihnut ale nepomaha to, opakuje sa to iste. Uz som aj vymenila cumliky na flaske za take s mensou dierkou ( pred tym s nou nemal problem). Niekedy v noci, alebo rozospaty sa vie najest uplne normalne. Netusim od coho to zavisi. Vsimli sme si, ze vela prdka, aj ked ho davame odrihnut pocas jedla, po jedle a pouzivame sab simplex ( pripadne espumisan), polohu na tigrika, spinkanie na brusku. Zvykne mu vyskocit kyselinka a potom place. Uz sme skusali aj Gastrotuss aj drzime vo vertikalnej polohe dlhsie. Nic nepomaha, uz sme zufali. Flasky pouzivame Avent natural. Prosim poradte mi co mam robit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1211
20.6.22 22:34

Babycalm kapky nám pomohly nejvíc. Jinak potáhne z mlika jako z umělého mlika? Zkoušeli jste vyměnit mliko? Není moc teplé nebo studené? Mě malá nevypila chladnější mléko :nevim: ani teď čaj, pokud je studený 7mesicu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
835
20.6.22 23:11

Miminka kdyz boli brisko tak moc nepapaj nektery

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.22 08:05

Zkuste AR mléko. Nám hodně pomohlo. Také se nám u mléka strašně kroutil a brečel.

• Citovat
  • Nahlásit
16206
21.6.22 10:25

Zkus ho po jídle delší dobu držet ve vertikální poloze, i když si odrihne, než se to mléko trochu vstřebá. Mě druha dcera strašně blinkala, kojila jsem..a musela jsem i 10× za den převlékat. Na bolení bříška jediné kapičky, masáže, snažit se, aby nepolykal vzduch, ale to jde těžko..možná zkusit jiné mléko. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.6.22 10:52

Dcera mi to dělala taky. Přešlo to úplně až s příkrmy. Nevím, co za tím bylo, můžu si jen domýšlet. Doktorka říkala, že to může být tím, jak začne pít, tak začne bříško pracovat a to bolí. Bříško si zkrátka zvyká.
U nás pomohl jen čas. Žádný probiotika a ani kapky nepomohly.
Každopádně pokud se ti to nezdá, tak to konzultuj s doktorkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat