Problém s přihlášením

Anonymni
14.9.09 21:21

problém s přihlášením

dobrý den mám problém s registrací když zadám jmeno email a heslo tak mi vyjede že jsem byla uspěšně přihlášená ale při prvním přihlášení to padne a nejde to vůbec přihlásit Eva

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23505
14.9.09 21:23

Re: problém s přihlášením

Anonymni píše:
dobrý den mám problém s registrací když zadám jmeno email a heslo tak mi vyjede že jsem byla uspěšně přihlášená ale při prvním přihlášení to padne a nejde to vůbec přihlásit Eva

Napiš adminům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
15.9.09 08:31

Janine, napsala do sekce: " Dotaz pro adminy". Takže jim napsala, ne? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
15.9.09 08:48

Myslela jsem mailem, ale nevadí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
15.9.09 08:49

Já vim. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.9.09 10:14

Ahojte :-)
mám problém s přihlášením - většinou se po ukončení diskusí neodhlašuji a druhý den prostě na emimino najedu a pokračuji v tlachání. Dnes jsem to chtěla udělat jako obvykle, ale byla jsem odhlášena, nemůžu se tudíž dostat pod svým nickem do diskusí a vůbec se nedostanu k přečtení SZ. Zadala jsem svou přezdívku a heslo, ale píše mi to, že zadané údaje jsou nesprávné, snažila jsem se tedy o zaslání přístupového kodu na můj mail, ale i když to opakovaně zkouším kod nepřichází. Můžete mi prosím poradit jak tento problém rychle a snadno vyřešit?
Děkuji.

Papaya

• Nahlásit
  • Citovat
Amálky
3.2.12 15:06

odhlašeni jmena

pěkný den, potřebuji radu, jsme u vas zaregistrovana asi tak měsic a ted mě to odhlasilo a nechce mě to vzit muj meil, že prý neexistuje, nevite co mam dělat a nebo aspon se dostat na svoje zpravy na jmene Nicolečka?? ted jsem po novem jmenem a ted nejsem ani v ždne skupině nic:-( diky

• Nahlásit
  • Citovat
5misa6
3.2.12 15:10

Napiš adminovi z tohoto profilu,třeba ti pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
Amálky
3.2.12 15:29

ale ja se na ten profil nedostanu na ty nicolečku

• Nahlásit
  • Citovat
12982
3.2.12 16:22

Napiš SZ, vyřešíme to.

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.12 18:53

Admin, jsi zlata, jsem zde, chyba byla u mě - u meilu jsem zapoměla napsat e, takže misto vesela jsem měla vesla. zkusim si to opravit :-) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihlasena zizinka
15.4.12 21:58

ahoj, mam problem s prihlasenim z mobilu samsung galaxy mini pres prohlizec opera mini. donedavna vse ok. mam svuj tel v opravne a nevim jak dlouho bez emimina vydrzim :) zadam nick nebo email a heslo. dam prihlasit. stranka se nacita a po nacteni jsem stale na formulari prihlaseni. chtela jsem napsat adminum sz ale ani to se nedari.

• Nahlásit
  • Citovat
12982
16.4.12 00:14
@neprihlasena zizinka píše:
ahoj, mam problem s prihlasenim z mobilu samsung galaxy mini pres prohlizec opera mini. donedavna vse ok. mam svuj tel v opravne a nevim jak dlouho bez emimina vydrzim :) zadam nick nebo email a heslo. dam prihlasit. stranka se nacita a po nacteni jsem stale na formulari prihlaseni. chtela jsem napsat adminum sz ale ani to se nedari.

To je obvykle problém nepovolených cookies v prohlížeči. Zkus se podívat do nastavení a případně je zapnout.

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama