Reklama

UPLNĚ NOVÉ Poděkování adminům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 05.09.09 10:31
UPLNĚ NOVÉ Poděkování adminům

Ahoj, chtěla bych tímto poděkovat tvůrcům těchto stránek za to, že NEMAŽOU NOVÁ TÉMATA která sice už tisíckrát byla založena, ale pro zakladatelku jsou „jiná“.

Takové jsme prostě my, ženy. Stokrát řečené totěž není nikdy totéž protože každičká zkušenost je jiná.

Díky, snad vám ty servry neprasknou

:lol: :lol:

Za mě díky hlavně Lesině, mamince jedničkářky, tu potkávám nejčastěji.

:potlesk:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 05.09.09 10:59

No fuj, tolik sarkasmu skoro po ránu… :roll: :lol:

Tím myslíš to téma, o příznacích těhotenství co tu v době založení tvého příspěvku bylo půl hodiny? Já teda nevím, jak to mají admini rozdělené, ale nepředstavuju si, že tu sedí se sirkama v očích 24 hodin denně a číhají na duplicitní téma.

Tímto stylem si myslím, že bysme už pomalu mohli celé téma Těhotenství zamknout, protože jsem přesvědčena, že jednou tu už bylo řečeno skoro vše… :wink:

Neříkám, že by si neměl člověk, co zakládá novou diskuzi nejdřív projet ty stávající, já to tak třeba dělám, ale když lidi odpovídají, tak je to snad neobtěžuje…

Mně mnohem víc vadí, že se nedaří dostatečně rychle odchytávat ty „klikací“ nebo komerční diskuze - např. boty Essi - ale aspoň zas vím, jaké boty si nikdy nekoupím :lol: Ale jak říkám, představuju si adminy jako osoby z masa a kostí, které taky občas vedou vlastní život :lol: :lol: :lol:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 05.09.09 11:04

Ještě doplním, že jsem mnohem radši, že to funguje takto, než aby to fungovalo jako v jedné nejmenované psí poradně. Tam jsem vložila dotaz, čekala jsem, až ho schválí admin, který mi ho sice teda jako nakonec schválil, ale nezapomněl mě po mailu sprdnout za to, že je to úplně špatně položený dotaz (prostě z nedostatku zkušeností - které kdybych měla, tak se neptám, že jo…) a že ho teda jako nakonec nechává, kvůli jednomu bodu, ke kterému by se teoreticky mohl někdo vyjádřit a přesunuje mě do úplně jiné rubriky, kde dotaz samozřejmě našli asi jenom 2 lidi :roll: Takže se tam zase příště na něco zeptám :wink:

Tudy bych nerada, aby se eMimino ubíralo… :wink:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 05.09.09 13:13
Angua píše:
No fuj, tolik sarkasmu skoro po ránu… :roll: :lol:

Tím myslíš to téma, o příznacích těhotenství co tu v době založení tvého příspěvku bylo půl hodiny? Já teda nevím, jak to mají admini rozdělené, ale nepředstavuju si, že tu sedí se sirkama v očích 24 hodin denně a číhají na duplicitní téma.

ne, myslela jsem to obecně. Myslela jsem to tak, že pokud na druhém serveru na který příspívám napíšu něco, co už v tématu bylo, je nové téma uzamčeno - a jsem odkázána na již existující téma . Nebyla to reakce na žádný v tu chvíli založený okruh.

Prostě se mi tak líbí a tak jsem to chtěla napsat. Nebyla v tom ani špetka sarkasmu.

Uživatel je onlinevulpes
Kelišová 5009 příspěvků 05.09.09 16:13
Angua píše:
Ještě doplním, že jsem mnohem radši, že to funguje takto, než aby to fungovalo jako v jedné nejmenované psí poradně. Tam jsem vložila dotaz, čekala jsem, až ho schválí admin, který mi ho sice teda jako nakonec schválil, ale nezapomněl mě po mailu sprdnout za to, že je to úplně špatně položený dotaz (prostě z nedostatku zkušeností - které kdybych měla, tak se neptám, že jo…) a že ho teda jako nakonec nechává, kvůli jednomu bodu, ke kterému by se teoreticky mohl někdo vyjádřit a přesunuje mě do úplně jiné rubriky, kde dotaz samozřejmě našli asi jenom 2 lidi :roll: Takže se tam zase příště na něco zeptám :wink:Tudy bych nerada, aby se eMimino ubíralo… :wink:

Anguo, nemohla bych vědět, o jakou jde psí poradnu? O ničem takovém na webu nemám přehled, třeba bych se tam i něco dozvěděla… :wink:
(pochopitelně klidně SZ…) Dík

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 05.09.09 16:35
vulpes píše:
Angua píše:
Ještě doplním, že jsem mnohem radši, že to funguje takto, než aby to fungovalo jako v jedné nejmenované psí poradně. Tam jsem vložila dotaz, čekala jsem, až ho schválí admin, který mi ho sice teda jako nakonec schválil, ale nezapomněl mě po mailu sprdnout za to, že je to úplně špatně položený dotaz (prostě z nedostatku zkušeností - které kdybych měla, tak se neptám, že jo…) a že ho teda jako nakonec nechává, kvůli jednomu bodu, ke kterému by se teoreticky mohl někdo vyjádřit a přesunuje mě do úplně jiné rubriky, kde dotaz samozřejmě našli asi jenom 2 lidi :roll: Takže se tam zase příště na něco zeptám :wink:Tudy bych nerada, aby se eMimino ubíralo… :wink:
Anguo, nemohla bych vědět, o jakou jde psí poradnu? O ničem takovém na webu nemám přehled, třeba bych se tam i něco dozvěděla… :wink:
(pochopitelně klidně SZ…) Dík

Snad nevadí, když to dám takto… http://www.psycholog-psu.com/ Ono jako dozvědět se tam dá, ale mám pocit, že jak nejsi zkušený psovod, tak z tebe udělají blbce :(

Uživatel je onlinevulpes
Kelišová 5009 příspěvků 05.09.09 16:44

Děkuju Anguo. Jukla jsem - toho pána znám z TV. Jinak ty stránky se tváří tak chladně profesionálně pojaté, bez registrace ani ránu… Čekala jsem spíš nějaké otevřenější a vřelejší diskuzní stránky, jako tady. Ale za odkat ještě jednou děkuji, alespoň vím :)

Omlouvám se za vpadnutí mimo téma této diskuze.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 05.09.09 16:50

Jo jo, taky jsem čekala, že to bude vřelejší a né že mě tam hned sprdnou :lol: :lol: :lol: Sory zakladatelce za OT :wink:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.09.09 17:11

Jéé, holky děkuju!!!

Já si moc dobře pamatuju, jak jsem byla sama dokonale vyplašená, ač jsem měla teoreticky nastudováno - a pokaždé si to připomenu, když se chytám startovat :)

Jsem moc ráda, že se vám tu líbí :) :oops:

L.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 05.09.09 17:17
janac píše:
Angua píše:
No fuj, tolik sarkasmu skoro po ránu… :roll: :lol:

ne, myslela jsem to obecně. Myslela jsem to tak, že pokud na druhém serveru na který příspívám napíšu něco, co už v tématu bylo, je nové téma uzamčeno - a jsem odkázána na již existující téma . Nebyla to reakce na žádný v tu chvíli založený okruh.

Prostě se mi tak líbí a tak jsem to chtěla napsat. Nebyla v tom ani špetka sarkasmu.

Jo, to jsem ještě chtěla - tak to mě mrzí, že jsem to nepochopila, nějak mi to tak prostě v tu chvíli vyznělo, ani nevím proč :roll: Tak se omlouvám… hlavně že se nám tu líbí, že jo… :lol: :lol: :lol:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 05.09.09 23:39
Lesina píše:
Jéé, holky děkuju!!!

Já si moc dobře pamatuju, jak jsem byla sama dokonale vyplašená, ač jsem měla teoreticky nastudováno - a pokaždé si to připomenu, když se chytám startovat :)

L.
Mě se tu líbí moc :lol: .vždycky mrknu i k sousedum a doufám že se tu nikoho nedotknu,ale hned po pár otevření diskuzí letim zpátky jsem domu. :wink:

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 05.09.09 23:53

Anguo, Vulpes - zkuste tohohle chlapíka http://www.psiskolafalco.cz/ Poradnu má strašně obsáhlou (doporučuju prostudovat, než se na něco zeptáte. Na duplicitní dotazy je docela háklivej:(, jinak je celkem vstřícný, sice blázen do psů, ale ne tak moc pošahanej, jako ten, co tu už na něj byl odkaz… Pořádá i soustředění pro lidi a psy, i individuální konzultace. Kdysi jsem o tom uvažovala … ale odradila mě cena a taky vzdálenost (chlapík je z Liberce)

Jinak já nad naším hafanem už zlomila hůl, ono s 6ti letým panem Psem už se dá těžko něco pořídit…

beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 06.09.09 08:15
Kamča.dalmatinka píše:
Lesina píše:
Jéé, holky děkuju!!!

L.
Mě se tu líbí moc :lol: .vždycky mrknu i k sousedum a doufám že se tu nikoho nedotknu,ale hned po pár otevření diskuzí letim zpátky jsem domu. :wink:

Mám to naopak :D Ale je tu taky dobře, myslím, že Lessina a její „pravé ruce“ to tady taky vedou srcem :-)

medvidek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.09 09:10

Ahojky.
Zasebe píšu-líbí se mi tu víc jak na BC,možná proto,že tu není tolik lidí a přijde mi to tu víc domácí,cítím se tak,že jsem zapadla,ikdyž nejsem v žádném deníčku přímo doma…
Jo vlastně jo Samá máma,nebo táta…viď Majčus :lol: :lol: .

Lesi já jsem tak napnutá na nové Emimino,ufff kdy to bude :lol: :lol: :lol: :lol: ??
snad mě pochopíte… :?: :!

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 07.09.09 09:17
medvidek píše:
Ahojky.
Zasebe píšu-líbí se mi tu víc jak na BC,možná proto,že tu není tolik lidí a přijde mi to tu víc domácí,cítím se tak,že jsem zapadla,ikdyž nejsem v žádném deníčku přímo doma…
Jo vlastně jo Samá máma,nebo táta…viď Majčus :lol: :lol: .Lesi já jsem tak napnutá na nové Emimino,ufff kdy to bude :lol: :lol: :lol: :lol: ??
snad mě pochopíte… :?: :!

Už jsme měl několikrát termín kdy ukážeme, ale pokaždé ještě dodáváme nové části a funkce… Holky, ono jen udělat aby to fungovalo a vypadalo je hodně náročné, to programátorům nelze upřít.

L.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >