Problém s vyprazdňováním

26.11.15 11:56

Problém s vyprazdňováním

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit? Jsem již 2,5 měsíce po porodu a cca před měsícem se mi objevily potíže při vyprazdňování. Normálně na velkou stranu chodím, ale neuvěřitelně mě to bolí. Přemýšlím, že bych s tím šla k lékaři, ale cítím se velice trapně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56925
26.11.15 12:00

@88monika proč trapně? řeš to, dokud je čas.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.15 12:03

Me se po porodu objevily hemeroidy. Nemuze to byt taky to? radeji anonym :? nemusi to kazdy vedet

• Nahlásit
  • Citovat
2174
26.11.15 12:27

Rekla bych, že to po porodu není nic výjimečného, taky jsem po prvním porodu měla docela bolesti, zácpu… Užívala jsem po porodu aktiferin a ten tomu nasazoval korunu. Vysadila jsem. Jinak zkus rozpustnou vlákninu, hodně pít, hodně ovoce, event. Lactulosu. Kdyby to přetrvávalo, šla bych k lekari. Není to trapné, je to prostě zdravotní problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
26.11.15 12:52

Já jsem teda ještě nerodila, ale když se mi ze dne na den, nejspíš z nové práce, zastavilo zažívání a měla jsem pocit, že jsem si občas utřela trochu krve, tak jsem, trapnost-netrapnost, šla k praktikovi, na lehátku na něj vystrčila zadek a pro jistotu mě poslal na kolonoskopii. Tam na nic naštěstí nepřišli. Jen chci říct, že je někdy lepší trapnost hodit za hlavu, doktoři jsou na to zvyklí, a jít řešit svůj problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 12:59

Určitě se nestyd..ale nejdrive zkus klasicke veci jako kefíry, jogurty, kompot ze švestek..me osobne pomaha Psyllium..nedokazu si bez nej zivot predstavit, beru ho delsi dobu kazdy vecer a rano pravidelna pohoda…změkčuje to stolici, zkus to, a ani to není drahé…přeji at se uleví :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
26.11.15 13:34

Jsem 4 a půl měsíce po porodu a vím moc dobře, o čem je řeč… Za sebe můžu jen doporučit lněné semínko, vitamíny pro kojící a kojící čaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 16:33

Můžeš mít trhlinu, zajdi si na proktologii a res to, ja si myslela, ze to vyjogurtuju a co jsem si zazila, ani nebudu psat. Fakt to res, neni to zadna ostuda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 18:12

Moc děkuji všem za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie