Problém se stolici na UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simona67
Stálice 96 příspěvků 10.01.19 21:40
Problém se stolici na UM

Ahoj holky, mám problém malému je měsíc od 3 týdne jsme na UM a máme problém stolici má ji tuhou že začátku se vykadil sám teď už to bez pomoci nedá používáme Sunar doktorka řekla abych mu dávala pít že to pomůže pomohlo to jen jeden den to bylo předevčírem ale teď už zase prdlacky občas i ublinkava a dnes měl ve stolici nitky krve prosím co stim? Je pořád uplakany ač se mu snažím pomocí probiotiky kapickami na prdiky nic nezabírá :/ zzra jdu k dr jen mě zajímá. Jestli měl někdo stejný problém

Reakce:
Staworowski
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 1 inzerát 10.01.19 22:00

Taky jsme měli problém s UM. Zkusili jsme bebu, bebu optipro a nutriton. Malý teda hodně blinkal, ale to se zpravivaz věkem a měl právě i zácpu(takže ar mléka proti blikání nemohl, ještě víc ucpavaji). Po probitikach
(biogaja) to bylo ještě horší. Nakonec nám pomohl Hipp bio combiotic. Po něm kaka krásně každý den, máme ho do teď (syn má 9m)

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 1 inzerát 10.01.19 22:01

Taky jsme měli problém s UM. Zkusili jsme bebu, bebu optipro a nutriton. Malý teda hodně blinkal, ale to se zpravivaz věkem a měl právě i zácpu(takže ar mléka proti blikání nemohl, ještě víc ucpavaji). Po probitikach
(biogaja) to bylo ještě horší. Nakonec nám pomohl Hipp bio combiotic. Po něm kaka krásně každý den, máme ho do teď (syn má 9m)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 10.01.19 22:16

Zkuste jinou znacku UM. Poradte se s dr kdy menit. U nas na nic Nutrilon, Beba Ha, byla fine v zacatcich. Pak jsem pokracovala s klasickou c. 2

Uživatel je onlineKaci89
Kecalka 316 příspěvků 11.01.19 07:59

Maleho zacpavali vsechny „drahe“milaka.bez easy laxu se mi nevykadil.pomohlo az um z dm babylove,po tom kadi krasne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >