Problém - spolknutí

Anonymní
8.9.11 16:59

Problém - spolknutí

Dneska jsem jedla rohlík, a jak jsem ho hltala v rychlosti, tak se mi zdálo, že v něm něco bylo, jako nějaký předmět. Stalo se vám to někdy? Mám strach co jsem snědla … jestli to třeba nebylo ostré a tak … poraďte

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35689
8.9.11 17:07

Nic se nedeje, nejspis, i ostre predmety vyjdou bez poraneni, strevo si pry dokonce dokaze jehlu otocit ouskem napred aby prosla. Krom toho hadam, ze bys to asi pri polykani citila, nebo by to bylo fakticky male. No jestli se bojis, tak sup na RTG, ale snad to nebyla baterka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.9.11 17:11

Pudli:no to víš že se bojím, možná to byl nerozžvýkaný kus rohlíku, já nevím … začínám být z toho nbervózní. Nebo jestli to byl velký kus skla nevím. víš co, člověk si pak domýšlí všechno :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
5misa6
8.9.11 17:15

Mohla to být ostrá kůrka z rohlíku,ale prý pokud se sní nějaký ostrý předmět tak se má sníst zelí:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.9.11 17:17

zelí proč?
právě přemýšlím co bych snědla, nebo vypila…
No a když něco sním, tak kdy to vyjde ze mě? Třeba kdyby tam byla krev…

• Nahlásit
  • Citovat
8286
8.9.11 17:25

teda já bych asi jela na utz, jak bych se bála

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5misa6
8.9.11 17:25

Zelí ti prej obalí ten předmět a pak půjde lehce ven.Slyšela jsem to hodněkrát,i v TV to bylo:-) bylo tím myšleno kysané krouhané zelí.

• Nahlásit
  • Citovat
8286
8.9.11 17:31

http://www.pralek.cz/…te_predmety/
tady se podívej snad to pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.9.11 17:39

Zanetko děkuji: tak teoreticky by se nemělo nic stát :wink:
Možná by mě to bolelo ještě někde po spolnutí ne?
Už jsem snědla dva krajíce chleba…

• Nahlásit
  • Citovat
5misa6
8.9.11 17:48

Tak příště pomalu,a kdyby něco tak bež rohlík reklamovat:-DDD snad to bude v pořádku,ale kdyby něco tak zajdi k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.9.11 17:51

jo příště pomalu, ale budu se bát i usnout :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.9.11 19:01

holky a jak bych poznala, že tam mám to sklo například? Bolelo by mě něco? Mám fakt strach :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2458
8.9.11 19:07

jestli ti to neporanilo jicen, tak zaludek si to uz prebere, a streva jsou o dost sirsi nez jicen,takze kdyz to proslo vrchem projde to i spodem. Neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
8.9.11 19:10

A neříká se, že nejdůležitější je, aby to prošlo hrtanem? Že tam je velké nebezpečí poranění? A že jak je to v žaludku, tak si s tím poradí jednak žaludeční kyseliny a ve střevech už to prochází „obalené“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2458
8.9.11 19:15
Wiolla píše:
A neříká se, že nejdůležitější je, aby to prošlo hrtanem? Že tam je velké nebezpečí poranění? A že jak je to v žaludku, tak si s tím poradí jednak žaludeční kyseliny a ve střevech už to prochází „obalené“?

Myslelas hltanem ne?:-) hrtan slouzi k dychani myslim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama