Reklama

Lichořeřišnice, urologické problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.09.11 10:17
Lichořeřišnice, urologické problémy

Ahoj, od rána pociťuji častější nutkání na záchod a pociťuji mírné dráždění. Moč je čistá, nepáchne. Tak raději jsem si vzala jednu tabletu urovalu a ještě čajík z brusinek. Ale te´d jsem si přečetla článek o účincích lichořeřišnice, že je to přírodní atb a působi proti stafylokokům, e-coli. Tak zvažuji, zda nebude lepší než brusinka, pokud se rozvíjí nějaký zánět, chtěla bych to uchytit na začátku ať opět neskončím na atb. Za tento rok už by to byly třetí. Akorát nevím, zda se může při kojo, ale kojím už jenom v noci a občas přes den na žízeň. Máte zkušensti s lichořeřišnici? Bude stačít si udělat jenom čaj z jejich listí nebo účinnější bude tinktura?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 04.09.11 10:21

Zkušenosti mám, brala jsem ji dlouhodobě, je krom močových i na dýchací cesty. A myslím, že je dobrá. Jak je to s kojením ti ale nepovím, nemám ještě děti a teď v těhotenství problémy nemám, takže jsem nepotřebovala. Ať to máš brzo z krku, je to faakt vopruz.

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 04.09.11 10:22

jo a já koupila kapičky, s čajem jsem se nesetkala.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.09.11 10:23

Saroyo a které kapičky?

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 04.09.11 10:29
Andrejka1 píše:
Saroyo a které kapičky?

zkusím google, počkej, už si to přesně nepamatuju a už doma nemám ten obal

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 04.09.11 10:32

měla jsem tyhle a asi tyhle od Grešíka. Já ale moc neřešila jaké, na trhu je jich hodně druhů, prostě jsem šla do lékárny a když měli, tak jsem koupila.

Rose-k 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.11 11:26

Já přesně tuhle od Grešíka zrovna užívám je super. Ale píšou,že není vhodná pro těhotné a kojící ženy :think: :nevim:

edevira
Kecalka 479 příspěvků 04.09.11 12:08

Ahoj,
já jsem brala Lichořešišnici na doporučení mé kamarádky, která se bylinkám věnuje. Potřebovala jsem posílit imunitní systém a celkově nějak se dát dohromady. Pomohlo mi to. Měla jsem kapičky a kupovala jsem je v lékárně.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.09.11 12:18

No já bych to potřebovala i na imunitu, jednak jsem měla atb chvíli po sobě, jsem často nemocná, často záněty močáku a blíží se podzim, tak už bych to brala na obojí problémy, akorát zda opravdu to může kojící.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.09.11 12:19

No a přemýšlím, zda by to mohl brát i můj tříletý syn,nastoupil do školky a také je často nemocný.

Rose-k 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.11 12:24

Andrejko tak na imunitu je taky dobrá krom jinýho,ale fakt tam píšou,že není vhodná pro děti,a kojící ženy asi díky tokmu,že v těch kapičkách je líh.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.09.11 12:29

Tak pokud by to bylo tím lihem, že to nesmí kojící, tak možná já bych to mohla co, když kojím jenom v noci kolem jedné hodiny a brala bych to přes den, to by se už z těla mohlo odbourat co?

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.09.11 12:30

Možná to není vhodné pro ty, co kojí celý den :think:

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.09.11 12:31

Tak já sjedu do lekárny a poptám se, zda se nevyrábějí nějaké tinktury bez alkoholu. Já právě uvažuji, zda lichořeřišnice jako bylinka sama o sobě je vhodná pro děti?

Rose-k 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.11 12:44

Tak má se to brát dvakrát denně, a lékárnice mi říkala,že při akutních stavech aj každou hodinu deset kapek tak stím odbouráváním by to byla asi horší. Ale třeba ti v lékárně doporučej něco bez líhu,nebo aspon ten čaj,ale na ten jsem ještě nenarazila..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >