Jsem ta špatná já?

Anonymní
18.8.20 09:23

Problem ve mne nebo v partnerovy

Dobry den mam takovy dotaz jesli jsem spatna ja a nebo muj partner? Mam odejit ci zustat?
Je mi 21 let s pritelem mam 3 deti a jsem tehotna doma to po pravdde moc nestiham ppritel je porad v praci a neda se s nim o nicem mluvit prijde za mnou jen kdyz neco chce doma my s nicim nepomuze porad se hadame a ja uz nevim kudy kam ocenuji to ze nas zivi ale ted my prijde ze penize mu jsou přednější na deti si poradne ani nevspomene uz nekolikrat jsem ho zadala zda nechce zustat aspon hodinu doma s deti aby si s nimy hral a do dnes ni jsme spolu 5 let poradte my prosim co mam delat :) :D :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24934
18.8.20 09:27

Je ti 21, jste spolu 5 let a ty čekáš 4. dítě? 8o boha jeho :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
18.8.20 09:29

Prosím??? Není to překlep, ty číslice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18666
18.8.20 09:29

No zacla bych tim, ze bys měla psat trochu srozumitelně, tohle rozlustit byl fakt oříšek. Nicmene co jako chceš delat? Zustat sama na 4 deti, živit je z alimentu a rodicaku? Az budes uplne sama, tak budes jako stihat vic? A kdy jsi ve svem veku stihla 3× porodit a znovu otehotnet? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
18.8.20 09:30

Aby nemyslel jen na peníze, když má tolik hladových krků…
Těžko říct, kdo je ten špatný. Z popisu - nehraje si s dětmi a nepomáhá - toho moc nezjistíme. Třeba na to jen nemá čas, protože vydělává peníze, aby vás uživil :nevim: Je toho na tebe moc. Ale na něj taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24934
18.8.20 09:32

Tak ale na pr. c mají čas evidentně pořád :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27485
18.8.20 09:33
@Anonymní píše:
Dobry den mam takovy dotaz jesli jsem spatna ja a nebo muj partner? Mam odejit ci zustat?
Je mi 21 let s pritelem mam 3 deti a jsem tehotna doma to po pravdde moc nestiham ppritel je porad v praci a neda se s nim o nicem mluvit prijde za mnou jen kdyz neco chce doma my s nicim nepomuze porad se hadame a ja uz nevim kudy kam ocenuji to ze nas zivi ale ted my prijde ze penize mu jsou přednější na deti si poradne ani nevspomene uz nekolikrat jsem ho zadala zda nechce zustat aspon hodinu doma s deti aby si s nimy hral a do dnes ni jsme spolu 5 let poradte my prosim co mam delat :) :D :,( :,(

Tak otec se musí asi hodně otáčet. Najdi si brigádu a přidej do rozpočtu. A zaplať si pak účinnou antikoncepci. Budeš mít hned o problém méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15808
18.8.20 09:34
@Anonymní píše:
Je mi 21 let s pritelem mam 3 deti a jsem tehotna doma to po pravdde moc nestiham ppritel je porad v praci a neda se s nim o nicem mluvit prijde za mnou jen kdyz neco chce doma my s nicim nepomuze porad se hadame a ja uz nevim kudy kam ocenuji to ze nas zivi ale ted my prijde ze penize mu jsou přednější na deti si poradne ani nevspomene uz nekolikrat jsem ho zadala zda nechce zustat aspon hodinu doma s deti aby si s nimy hral a do dnes ni jsme spolu 5 let poradte my prosim co mam delat :) :D :,( :,(

tvůj přítel je svatej muž, na co asi má myslet jinýho než na prachy, když jsi pořád březí, to budete jíst trávu nebo spolíhat na dávky? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7212
18.8.20 09:34

Se 4 detma bez vzdelani? No to jsi v pekne pasti, bez pritele pujdes pod most?
Vis, my ostatni jsme netehotnely v nacti, na spoustu veci jsme si musely nechat zajit chut :lol:,makaly jsme na vzdelani a praxi, abychom nebyly tam, kde ted ty. Ale tebe neobvinuju, nejspis te to nenaucili doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
18.8.20 09:36
@Russet píše:
Tak otec se musí asi hodně otáčet. Najdi si brigádu a přidej do rozpočtu. A zaplať si pak účinnou antikoncepci. Budeš mít hned o problém méně.

Brigádu se třemi malými dětmi a čtvrtým na cestě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27485
18.8.20 09:39
@prokr píše:
Brigádu se třemi malými dětmi a čtvrtým na cestě?

Tak co ji poradit jiného? Aspoň nebude tolik času a energie na sex. Může si najít práci v době, kdy chlap opravdu doma je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3740
18.8.20 09:43

Tak tomu nevěřím ani náhodou. V tomto případě, jak říká s oblibou @Zumpa je to troll jak vyšitý.

Příspěvek upraven 18.08.20 v 09:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
18.8.20 09:44

Jak jsi stihla v 21 letech 4 děti? Pokud to není výmysl, tak upřímně lituji děti, tebe i manžela. Pravopis hrůza, takže asi místo školy, predpokladam :? Prvně jsi měla dodělat školu a pak si najít práci a stabilní zázemí, aby sis pak nemusela pokládat takové otázky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10431
18.8.20 09:46

Písemný projev na úrovni propadlika páté tridy, prázdniny, venku prší…Co z toho vyplývá? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30218
18.8.20 09:46

@berusa.m Taky si myslím, že je to troll. I když existují takové rodiny. Ale že by měly propojení na internet? Nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama