Problematický KET

269
18.5.18 18:51

Problematický KET

Ahoj holky, jste tady některá, která měla problém při zavedení katetru u nativního KETu a přesto jste otěhotněla? Já měla před pár dny KET s hrozným zážitkem, jiná doktorka, nešlo jí to vůbec zavést, musela katetr s embryem vytáhnout a dát zpět embryoložce do tepla, pak se to snažila nějak zprůchodnit. No očistec. Večer jsem se z toho zážitku a nejistoty, co to udělalo s embryem, samozřejmě složila… A pořád se bojím, co z toho bude. Ach jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4841
18.5.18 19:15

@La moinelle já.. ale vytahovat jej nemusela.
U čípku bylo zřejmě něco, jako srůst.
Nakonec se zadařilo.

Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
18.5.18 19:43

@Efka2015 Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4841
18.5.18 20:21

@La moinelle divila se tomu i doktorka, když jsem byla na UTZ pro potvrzení srdíčka.
Prostě mu věř :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2740
21.5.18 15:10

@La moinelle Ja mela srusty v celym cipku a jeste i za nim. Transfer trval asi 45 minut. Malem mi prasknul mocak, jak se postupne doplnil a z vrchu na nej tlacili. Doktorka uz byla rozhodnuta, ze mi daji cipek na uvolneni a pusti me vycurat. Nakonec se zadarilo a katetr se „procpal“ az na misto. Embryo museli taky vratit do inkubatoru a katetr musela doktorka jednou menit za uzsi.
A dneska jsem 26+1tt… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
22.5.18 23:29

@radka.vos No, tak to jsme měly podobné. Děkuji moc za sdilení a dodaní naděje ;-). Ať se daří! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2740
23.5.18 08:54

@La moinelle drzim pesti. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu