Problémový ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 16:22
Problemovy ex

Prosím poradite ex mi chce vzít děti do své plné péče, ospod a sociální pracovnice ho v tom nepodpoří není důvod aby mi byli děti odebrány! Ale otec si určil rozšířený styk z dětmi a děti nechtějí k otci tak částo chodit, měli být i soudní znalci ale to bylo dnes u případné konference zrušeno poradite co mám dělat prosím ex dlužil na alimentech už má uhrazeno má exekuci na plat, nezajímá se o hrazení na vic na děti nic a jen dělá peklo mi v životě a má 18 exekucí. Mohu tomu nějak zabránit co udělat děkuji pokud klidně i do sz děkuji. Nedá pokoj a už to podal po druhé tu žádost o svěření děti do péče a jíž podruhé bude stahovat nebo není důvod aby mi ty děti byli odebrány.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 12.12.17 16:26

Je daný návrh na úpravu či co? Tvůj příspěvek je dost chaotický.. exekuce nejsou rozhodující v určení péče.. máte úpravu styku soudně či dohodou či jak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 16:29

@martina.se bude se to dávat na soud a už na to nemám sílu :,( furt dělá problémy

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 12.12.17 16:33
@Anonymní píše:
@martina.se bude se to dávat na soud a už na to nemám sílu :,( furt dělá problémy

tak to dej k soudu sama, neasi :nevim: pokud nemáte upravený styk, je to na dohodě, má stejná práva jako ty :nevim:

arinecka
Závislačka 4510 příspěvků 12.12.17 17:44

On si sám určil rozšířený styk? Nějak moc tomu nerozumím, je to hrozně chaotické. Proč k němu děti nechtějí chodit? Jinak do jeho výhradní péče mu je nedají, pokud nejsi alkoholička, feťačka a já nevím co ještě. Na styk s dětmi ale má plné právo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 12.12.17 17:44

Buď v klidu. Pokud tvoje péče funguje, není důvod ji měnit. Navíc, když on si to podává a stahuje a neplatil výživné, tak dává najevo, že skutečný zájem nemá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama