Reklama

Problémový ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 16:22
Problemovy ex

Prosím poradite ex mi chce vzít děti do své plné péče, ospod a sociální pracovnice ho v tom nepodpoří není důvod aby mi byli děti odebrány! Ale otec si určil rozšířený styk z dětmi a děti nechtějí k otci tak částo chodit, měli být i soudní znalci ale to bylo dnes u případné konference zrušeno poradite co mám dělat prosím ex dlužil na alimentech už má uhrazeno má exekuci na plat, nezajímá se o hrazení na vic na děti nic a jen dělá peklo mi v životě a má 18 exekucí. Mohu tomu nějak zabránit co udělat děkuji pokud klidně i do sz děkuji. Nedá pokoj a už to podal po druhé tu žádost o svěření děti do péče a jíž podruhé bude stahovat nebo není důvod aby mi ty děti byli odebrány.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 16:26

Je daný návrh na úpravu či co? Tvůj příspěvek je dost chaotický.. exekuce nejsou rozhodující v určení péče.. máte úpravu styku soudně či dohodou či jak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 16:29

@martina.se bude se to dávat na soud a už na to nemám sílu :,( furt dělá problémy

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 16:33
@Anonymní píše:
@martina.se bude se to dávat na soud a už na to nemám sílu :,( furt dělá problémy

tak to dej k soudu sama, neasi :nevim: pokud nemáte upravený styk, je to na dohodě, má stejná práva jako ty :nevim:

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 12.12.17 17:44

On si sám určil rozšířený styk? Nějak moc tomu nerozumím, je to hrozně chaotické. Proč k němu děti nechtějí chodit? Jinak do jeho výhradní péče mu je nedají, pokud nejsi alkoholička, feťačka a já nevím co ještě. Na styk s dětmi ale má plné právo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 10 inzerátů 12.12.17 17:44

Buď v klidu. Pokud tvoje péče funguje, není důvod ji měnit. Navíc, když on si to podává a stahuje a neplatil výživné, tak dává najevo, že skutečný zájem nemá.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >