Problémy během HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikolaQuial
Nováček 6 příspěvků 11.04.19 17:21
Problémy během HA

Dobré poledne přeji
Ráda bych se zeptala, včera jsem dobrala poslední tabletu z druhého platíčka.. (Je to moje první antikoncepce)
Nějakou dobu mě pobolívají prsa, mám takový bílý řidký výtok, a cca 3 dny zpět mi začali příznaky jako u MS… (Bolení zad atd…) Teď jsem antikoncepci dle předpisu na 7 dní vysadila (Dnes je to den první) Lehounce mě bolí v podbříšku, a jsem taková zmožená, prsa bolí stále..
Myslíte že je to vpořádku?

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
Nora2
Kecalka 198 příspěvků 11.04.19 17:48

Ano

Eliška2221
Nováček 9 příspěvků 11.04.19 19:04
Antikoncepce

Ahoj
nevim kde zacit. Je mi 16 let. Beru antikoncepci od srpna a od te doby taky se svym pritelem spime. Nikdy jsem nemela zadny problem. Od pondeli me ale boli bricho jak kdybych to mela dostat. V levem podbrisku citim takovy divny obcasny tlak a nekdy me uvnitr pochvy pichne. Jsem i takova vic podrazdena a lehce se nastvu. Bojim se ze jsem tehotna tak jsem si pred dvemi dny delala tehotensky test a byl negativni. Co myslite, jsem tehotna? Nebo muzu mit takovehle „menstrucni/ovulacni bolesti“ ikdyz beru antikoncepci? Byla bych rada za odpoved. Dekuju :)

Váš příspěvek
Reklama