Problémy po rozchodu, co si myslet?

10
22.4.16 20:07

Problemy po rozchodu,co si myslet ?

Ahoj všem.

Mam takovy problem a nevim co s nim, co si myslet.
Jsem cca půl roku po rozchodu s partnerem, byly jsme spolu dva a půl roku. Hlavní důvod byl ten, ze si našel jinou, nejspíš jeste v době, kdy jsme byli spolu. Rekla jsem, ze nemá smysl v tom pokračovat. No nijak se nebránil a tak jsme to skončili, od te doby je s ni, je to jeho kamarádka a zároveň kolegyně. Krátce po rozchodu začaly pomluvy a tak. Býka jsem dokonce na jedné akci kde jsem potkala jeho kamarády, který znám jen od viděni, a byla jsem někým jiným upozorněna, ze po me pořad koukají a neco si říkají, ze by náhoda? Taky mluvil s mým kamarádem kterého varoval at ode mne uteče, ze ho semnou nic dobrého nečeká, a ze on byl pi*a ze semnou byl. Od nového roku zase slyším, ze jeho a žru novou údajně pronasleduju. Ve skutečnosti je to tak, ze jsme s kamarádem byli fotit na stejném místě kde oni, které jsme ale měli výhlidnute uz dřív, a potkali jsme se společně na jedné akci, tot vše. Naposledy za nim šla moje známa a vrátila mu nějaké veci a dodala, ze je rada ze uz je to peklo za námi a ze pevné doufá, ze uz se k době my dva nevrátime. Pry se naštval a ze mi ma vyřídit, ze ho teda nemám nijak kontaktovat, a ze nemám chodit na místa kde jsou oni! Kamarád ho pry potom viděl sedět na stole s rukama v dlanich. Kdyz jsme se v březnu potkali na stejně akci, tak na konci ona byla vysmata, on seděl na stole a koukal do země, zdrcenej výraz. Jinak se bavil, to jen kdyz jsem kolem nej při odchodu přicházela..
Nevim co to vsechno ma znamenat.. Prala bych si klid, jenže to nepřestava. O tom, ze me jeho přítelkyně nemůže vystat a dela mi problemy ani nemluvím.

Omlouvám se ta slohovku. Co myslíte Vy co by za tim mohlo byt? Ma nekdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.4.16 20:18

Úplně jednoduše, vyměnil tě jako kus za kus, a pak si uvědomil, že udělal blbost (ta hlava v dlaních a koukal do blba).
Za mě - vykašli se na něj a najdi si pořádného přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
22.4.16 20:22

Za mě : řešíš kraviny a dáš moc na pomluvy, drby a „známá říkala“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8055
22.4.16 20:51

Mě osobně je takových lidí, jako oni dva, upřímně líto… Neřešila bych to, žij dál po svým a jeho vypusť z hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
22.4.16 21:08

Spíš bych řekla, že ty se v tom moc nimras, kde máš jistotu, že to, co,,jedna kamarádka povídala" je vážně pravda? Že ti kluci pomlouvali údajně tebe a jen ses jim nezdála třeba podvědoma a prostě si te jen všimli? Upřímně, ex jako ty má manžel taky - dokonce od ní tehdy odešel ke mě, najednou jsme ji potkávali na místech kam nechodila nikdy, ale podle fotek na fb a řečí spol kamarádů věděla, že tam budeme, mě byla ukradena, jemu taky a pak nam chodili anonymní sms,,,přátelská upozornění" jak se k sobě nehodime, jak by se měl vrátit k X, že vedle mě nevypadá šťastně. V pondělí máme první výročí svatby, čekáme druhé dítě a anonymní sms přišla naposledy ve středu :-D

Neřeš ho, pokud nejsi paranoidní a opravdu se v tom plácá on a lituje výměny,,kus za kus", tak by to už stejně asi neklapalo ne? V tom případě na to kašli a žij si svůj život, na upozornění,,jedna kamarádka povídala" odpovidej že te to nezajímá, že je to za tebou a je to. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
22.4.16 21:15

Mas svuj zivot? Tak ho zij a prestan se pitvat v pomluvach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
22.4.16 21:21

Můj názor je, že jsi moc mladá, i když vůbec netuším kolik Ti je 8).Když jsem byla ještě tele, byla jsem to samé a teď bych si za to radši utrhla hlavu.Pro jedno kvítí slunce nesvítí a až si najdeš někoho jiného, na něj si ani nevzpomeneš. Když s někým máš být-budeš s ním, když ne, tak prostě ne a neřeš to :hug: V životě jsou důležitější věci než tohle, i když vím, že Ti to vůbec nepomůže a budeš stejně dál řešit, co řešíš. Ale zbytečně se nikde nezesměšňuj tím jak to furt řešíš…tady je to v pořádku, tady Tě nikdo nezná. Přeji Ti, ať se z toho co nejdřív dostaneš a ať je to už za Tebou. :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.4.16 21:22

Holky dekuju za názory. Ta známa byla osoba z rodiny, ale protoze nechci psát o koho jde, pisu jen,,známa". Ona s nimi pracuje, a její informace jsou pravdive. Jsou spolu pořad, i kdyz tomu co mezi nimi je nikdo nevěří, respektive nevěří jemu, ona je do nej zamilovaná.
Taky jsem si rikala jestli si to nenalhavam, ale ne. Tu dotyčnou znám i z práce, a co říkají Ti co ji znají, neni o co stát.
Jen me štve, Te chodí s dela mi problemy kde muze ( ona ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49226
22.4.16 21:24
@jakanas píše:
Za mě : řešíš kraviny a dáš moc na pomluvy, drby a „známá říkala“…
ámen..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34044
22.4.16 21:26

Zdrcenej výraz? Možná nesehnal náhradní díly na převodovku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.4.16 21:29

@Burj Chalifa No ono to tak opravdu vypadalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
22.4.16 21:29

@Burj Chalifa můžou v tom sehrát svou roly i zaražené prdy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34044
22.4.16 21:31
@Anoti píše:
@Burj Chalifa můžou v tom sehrát svou roly i zaražené prdy :mrgreen:

nebo byl zaražený, že je pustil :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.4.16 21:34

Nevim cim to bylo, ale az me to zarazilo. Ona se pry smála a neco mu ukazovala ( nevim, nedivala jsem se po ni, kamarád ano ), no a on koukal do země.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
22.4.16 21:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie