problémy s pletí

2923
14.3.05 15:13

problémy s pletí

Po návratu cyklu po porodu se mi docela zhoršila pleť.Je mi jasné,že to bude neustáleným hormonovým koktejlem,ale co s tím? Zkouším různé přípravky a nic…
Nemáte někdo zkušenost s krémem Vichy pro pleť s akné? Tuším,že ta řada se jmenuje Normaderm. Je drahá,ale kdyby to zabralo…
Malina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1128
14.3.05 15:27

Krém používám od vánoc (přinesl mi ho Ježíšek, je fakt docela drahej) a jsem s ním vcelku spokojená, myslím že pomáhá. Jen ho nemůžu používat na celý obličej ale jen na tzv. T-zónu. Zbytek obličeje mi strašně vysušoval. Bude to ale možná tím že problematická místa mám opravdu jen tam. Teď mám pleť celkem dobrou, měla jsem problémy hlavně v těhotenství ( prý to bude holčička, ha ha ), takže se mi po porodu pleť výrazně zlepšila. Koupím si ho asi znova. Kdysi jsem používala nějaký od L´orealu byl možná o krapet levnější a byl taky celkem dobrý, bohužel nevím už název. Ahoj Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.3.05 15:43

Ahoj, řešila jsem úplně stejný problém co ty a dokonce jsem také už psala na emimino. Bylo mi doporučeno vše možné, ale nic mi nepomohlo.
Vyzkoušela jsem i právě krém od Vichy, ale moc mi to nepomohlo.
Před otěhotněním jsem měla díky antikoncepci Diana pleť hladoučkou už několik let, ale jakmile jsem vy:,–(ila, tak ouvej…
Trvá to až do teďka. Mám 7m holčičku a nebýt jedné řady doporučené kosmetičkou, budu pupínkovatá do dneška.

Řada, která mi 200% pomohla se jmenuje BIODROGA . :wink:
Myslím, že je levnější nebo stejné drahá jako Vichy, ale vyplatí se.
Mám od ní pleťovou vodu a krém. Působí už ze vnitř a je velice příjemná. Nejdříve, ale ta biodroga vše vyčistí a vytáhne, tak se nelekni, ale pak už to jen vše ustupuje. Mám ji teď 4 měsíc a po akne, ani známka. A to jsem měla ty větší boláčky :cry:
Chodím i na občasné čištění pleti biodrogou a před vánocemi i na leaser proti akné. Je to levné.
Co se týče mé kožařky, krém z lékarny vůbec nepomáhal a ještě k tomu v době kojení nedoporučovala.. 8O

Tak to rozhodni zkus a měj trpělivost. Stojí to za to.

Držím palečky
Irena

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.3.05 15:46

… ještě něco.
Je to řada Puran formula a krém: 24 stunden( 24hod kůra) za cca 450Kč.
Iri

• Nahlásit
  • Citovat
240
14.3.05 18:06

Re: problémy s pletí

Ahoj Vrony, ja som tiez pouzivala Normaderm, a myslim ze to neuskodi, ale ani nepomaha :roll: Je pravda ze cistiaci gel pouzivam stale, ale od kremu som upustila. Po dlhsom pouzivani som mala na pleti az supinky. Na akne mi pomohla HA, teraz som 3. mesiac bez, tak cakam kedy mi co vyrasi :lol: Pokial to mas sposobene hormonalnymi zmenami, ziadny krem ti nepomoze, to mozem potvrdit z vlastnej skusenosti. Tisice som minula na rozne kozmeticke produkty (hlavne tie najdrahsie) a nic mi nepomohlo az HA. Drzim palce nech sa ti tvaricka co najskor dostane do normalu.
Majki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
14.3.05 19:30

:roll: Ahoj Vrony,
ja mam take problemy s pleti a vyzkousela jsem krem od Vichy na problematickou plet a v te dobe mi pomohl,pak jsem vyzkousela Vichy Normaderm cistici gel a tonikum a to mi vubec nepomohlo taky jsem mela tu tycinku Vichy co tim pokryjes vyrasky,ale nepomohlo mi to.Tak jsem na doporuceni kamaradky vyzkousela nalev z NATE PRESLICKY timto vyluhovanym cajem si potiram celou plet 2× denne,rano a vecer na odlicenou plet.Nalev se pripravi podle davkovani na obale a musim rict,ze po vyzkouseni kde ceho a vyhozeni spousty penez za drahe kremy mi tohle pomaha a take pouzivam pripravky od Karla Hadka,coz je vse prirodni a lacinejsi a pomalicku se mi to zlepsuje,Neni to jeste super,ale o 80%lepsi za vyzkouseni nic nedas a caj sypany stoji asi kolem 50Kc.Nejsem si jista cenou!!Tak hodne zdaru a dej vedet co ti pomohlo.Taky je dobre pit caj koprivy :P :lol: na vycisteni krve.Misa 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
14.3.05 19:39

Jeste jsem chtela rict,ze kdyz si zajdes do herby a zeptas se na caje na problematickou plet tak by ti meli neco doporucit.Teda jestli by jsi mela zajem.Vim ze existuje tento caj a ma prave nazev problematicka plet tak nejak a tenhle se pije.Misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
19.3.05 17:57

Díky moc všem za rady, :P
za Vichy teda utrácet nebudu a zkusím něco z vašich zkušeností. Doufám,že se pleť spraví dřív než se dostanu k HA (ještě pořád kojím).

Vrony

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama