Problémy s přítelem v 37tt

Anonymní
10.4.20 07:49

Problemy s pritelem 37tt

Potrebuji si spis postezovat, nez hledat rozhreseni. S pritelem jsme spolu 3 roky a jsem ve 37 tydnu tehotenstvi, miminko bylo planovane. Od listopadu jsem sla na rizikove tehotenstvi - penize nic moc uz pred tim, delala jsem na urade, takze nemocenska nouze s bydou. Pritel ma dobrou praci a nabral si jakoby 3 uvazky v jednom oboru. Od ty doby co jsem doma jsem pojala roli sluzky, pritel uz neni schopny si po sobe umyt ani hrnecek. Vstavam s nim v 6 hodin abych mu nachystala snidani, udelala svacinu do prace, nandala obed, potom jdu se psem, uklizim, prijede - udelam jidlo, pripravim jidlo na dalsi den do prace a takhle to je kazdy den.. Jak rikam, me to nevadi. Vsechno je vlastne v poradku dokud mi nezacne neco vadit. Vcera jsem rozlila sklenicku s pitim a dostala jsem servano co jako delam. Sla jsem si lehnout do loznice, protoze to neni poprve co na me vyjizdi a rve kvuli jedny kravine ktera se mi nepovede. Rano zase kolobeh - snidane, pes atd… Když jsem myla nadobi, tak jsem proste dostala zachvat breku, prisel co mi je - rikam mu ze me mrzi ze tu delam vsechno, snazim se jak krava a pak dostanu servano za vylitou sklenicku. Zacal rvat ze me nikdo nenuti, ze nemusim nic delat, ze plati ucty, ze kdyby se mel hroutit z toho co ma v praci tak se posre. Ze me odveze na charitu abych videla jak vypadaj zensky co maji neco za sebou a ze teda jestli ja takhle na nej, tak spolu nebudem, ze mu rozesirm den a delam to schvalne. Ja uz jsem tu jen hystericky brecela a rikala, ze by me zajimalo kolik chlapu rve takhle na svy tehotny zeny.. neni to poprve, tyhlety sceny kvuli kravinam tu zazivam furt, uz jsem unavena a nevim co mam delat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10140
10.4.20 08:00

Nechápu, proč jste si pořizovali dítě, když musí mít protějšek tři úvazky, aby bylo možno vyjít.
Tabulky úředníků znám, není to žádná sláva, ale existuje spousta profesí, které jsou na tom hůř. Asi máte nepřiměřené výdaje.
Pokud jde o chování přítele, tak těžko říct, zda je přetažený nebo je to prostě jen nadřazený magor. Spíš obojí najednou.
Jsou totiž věci, které člověk dělá automaticky, jako třeba uklizení hrnku.
Hodně štěstí ve vztahu služka-pán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
10.4.20 08:06

Zaprvé vůbec nechápu proč mu děláš služku. Snídani a svačinu zvládne sám ne? To že si doma neznamená že budeš otrok. Zvykl si.Ty si možná i přecitlivělá ale on se k tobě nechová dobře. Přestaň dělat služku, promluvte si co koho štve a nějaké řešení. Když nic je to blb. Až se mimčo narodí bude to horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
10.4.20 08:14

Takhle se nechová dobrý partner.
Kort teď, když jsi těhotná. Má hodně práce asi je toho na nej moc, ale tak proč plánované miminko, když se z toho teď hroutíte? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9798
10.4.20 08:14

No na to, že má mít 3 úvazky, tak je nějak moc doma ne? Není to spíš tak, že si do normální pracovní doby vybírá práci ze 3 oborů? Každopádně může být přetažený, mít nervy z práce a taky to může být prostě magor. To musíte vědět vy, jak se choval předtím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
10.4.20 08:16
@GirlsNick píše:
Takhle se nechová dobrý partner.
Kort teď, když jsi těhotná. Má hodně práce asi je toho na nej moc, ale tak proč plánované miminko, když se z toho teď hroutíte? :(
Že jsem tak smělý, co znamená slovo KORT?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34797
10.4.20 08:17

Začala bych tím, že bych vstávala, až bude potřeba jít se psem. Snídani a svačinu si zvládne udělat sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34797
10.4.20 08:17
@Kadet Biegler píše: Že jsem tak smělý, co znamená slovo KORT?

To neřeš. To je emiminismus. Používá se tu i kord.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
10.4.20 08:18

@Kadet Biegler
Je to nespisovné. Kladu na to větší důraz. Zařadila bych to do nářečí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 08:19

@Russet jenze to je prave ono, on radsi nebude zrat nez aby si to pripravil a pak bude hnusnej na me, protoze bude mit hlad a bude protivnej.

• Citovat
  • Nahlásit
816
10.4.20 08:21
@Russet píše:
To neřeš. To je emiminismus. Používá se tu i kord.

Něco jak HOLD? Josef Jungmann zvyšuje v hrobečku otáčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
10.4.20 08:23
@Anonymní píše:
@Russet jenze to je prave ono, on radsi nebude zrat nez aby si to pripravil a pak bude hnusnej na me, protoze bude mit hlad a bude protivnej.

A to je tak od začátku? Jestli ano a ty kmitaš takhle pořád je pozdě to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
10.4.20 08:23

A proc se stavis do role sluzky? Promin, tvuj manzel je blb a honi si na tobe ego, ale ty si to taky delas sama. Uvarit mu a vyprat ponozky, kdyz jsi doma je ok, ale skakat ve vsech případech, jak piska, uz ne. Az se za chvili narodi mimino, budes chovat, kojit, prebalovat a milostpan na tebe bude rvat, ze jsi neuklidila hrnky od snidane? Na me by tohle chlap doma zkusil jenom jednou a jel by, ze by nestacil pocitat schody.. A to jsem normalne klidná a nekonfliktní povaha.

Příspěvek upraven 10.04.20 v 08:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 08:24

Driv to bylo jiny, nebo aspon to tak vnimam. Tim ze jsem chodila do prace a nebylo to tam zrovna jednoduchy (urad prace - pro coz taky nemel pochopeni, ze tam po me klienti hazi tuzky a papiry a nadavaji mi do rasistickych mrdek), tak jsem se jakoby nebala mi rict „heled tohle uklid, pojd mi pomoct a tak..“ ted si rikam jsem doma, nemuzu mu rict tohle udelej, kdyz toho ma v praci hodne..

• Citovat
  • Nahlásit
4312
10.4.20 08:26
@Anonymní píše:

A teď není protivnej? Nic bych mu nechystala, on pokud je takovej bude to vyžadovat i po porodu a to se z toho teprv potento. Není to děcko, ale dospělej chlap, tak se k němu tak chovej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat