Problémy se spaním, usínáním

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 23:01
Problémy se spaním, usínáním

Přítel má hrozný problém usnout když jde na ranní směnu, jde kolem desáté do postele a nemůže usnout tak do jedné do rána i když je unavený. Nějaká rada co by mu mohlo pomoct? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 29.08.18 23:10

Jít si před spaním zaběhat.
Teplý mlíko s medem, říkávala babička.
Proč anonym?

Souhym
Stálice 98 příspěvků 29.08.18 23:23

@Aillet No někdy navečer chodím běhat,pak jsem příjemně unaven to je fakt :palec: Anebo třeba pivko a dobrou noc :) -člověk spí jako mimino :D

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 29.08.18 23:25
@Aillet píše:
Jít si před spaním zaběhat.
Teplý mlíko s medem, říkávala babička.
Proč anonym?
Asi jsem na to jen vadně klikla :lol:
Přítel na sporty není
sucuba
Kecalka 220 příspěvků 29.08.18 23:26

Zkus takové ty cvičení na usínání… Třeba v mysli IS máš představit prupisku, úplně do detailu, jak vypadá, jak je velká, kde se leskne jak vypadá tam kde se drží, u toho máš mít zavřené oči, a potom co jí máš v mysli pořádně prohlédnutí tak si představit že s ní píšeš něco na papír, pomalu, no a tak se vlastně uklidňujes až usnes :D.. Zkus to mě to párkrát pomohlo a to nemám se spankem nějaký problém :))

Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 29.08.18 23:26

@Souhym
Taky bych chodila běhat, ale jsem líná :mrgreen:
Ale pivko si dám ráda, to zas jo.

Souhym
Stálice 98 příspěvků 29.08.18 23:26
@xMikku píše:
Asi jsem na to jen vadně klikla :lol:
Přítel na sporty není

Anebo si před spaním v posteli řádně spolu užít.. :D :kytka: -samozřejmě myšleno z legrace :palec:

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 29.08.18 23:27
@Souhym píše:
@Aillet No někdy navečer chodím běhat,pak jsem příjemně unaven to je fakt :palec: Anebo třeba pivko a dobrou noc :) -člověk spí jako mimino :D

Má náročnou práci na psychiku, pivo nevím jestli by pil každej večer, je hodně zvyklej na kávu :roll: Jak říkám, na sporty není, pro mě bylo těžký vytáhnout ho na kolečkový brusle :lol:

Mango_Lassi
Extra třída :D 14166 příspěvků 29.08.18 23:29

Nechte si předepsat trittico. Je perfektní

Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 29.08.18 23:30

@xMikku kolik vypije kafí? Jestli ono to nebude tím?

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 29.08.18 23:31
@Souhym píše:
Anebo si před spaním v posteli řádně spolu užít.. :D :kytka: -samozřejmě myšleno z legrace :palec:

Nebydlíme společně a většinou bych ho k tomu večer ani nedostala,únavou je rád že leží, když naspí u ranních tak 3-4 hodiny :?
Už kolikrát nevím co s ním když vypadá jak chodící mrtvola :roll:

Souhym
Stálice 98 příspěvků 29.08.18 23:33
@Aillet píše:
@xMikku kolik vypije kafí? Jestli ono to nebude tím?

Tak já si dám třeba po noční kafčo a za chvílí spím jako zabitý.. :)

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 29.08.18 23:33
@sucuba píše:
Zkus takové ty cvičení na usínání… Třeba v mysli IS máš představit prupisku, úplně do detailu, jak vypadá, jak je velká, kde se leskne jak vypadá tam kde se drží, u toho máš mít zavřené oči, a potom co jí máš v mysli pořádně prohlédnutí tak si představit že s ní píšeš něco na papír, pomalu, no a tak se vlastně uklidňujes až usnes :D.. Zkus to mě to párkrát pomohlo a to nemám se spankem nějaký problém :))
@Aillet píše:
@xMikku kolik vypije kafí? Jestli ono to nebude tím?

Moc ne, do té doby než jsme se dali dohromady měl v oblibě energy drinky :D Většinou kávu pije po odpolední a říkal že se mu pak spí dobře, taky jsem mu říkala ať je zkusí přestat pít a to nepomáhá :nevim:

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 29.08.18 23:35
@Souhym píše:
Tak já si dám třeba po noční kafčo a za chvílí spím jako zabitý.. :)

Po noční, taky to tak dělá, po odpolední a noční :lol: Dělají mu problémy usnout na ranní, vstává kolem 5.

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 29.08.18 23:37
@Mango_Lassi píše:
Nechte si předepsat trittico. Je perfektní

Pokud prášky tak potřebuje mít jistotu že vstane na ranní :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >