Reklama

Problémy s vlasy?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olkipe
Povídálka 20 příspěvků 29.08.18 12:21
Problémy s vlasy?!

Ahojte mám dlouhodobý problém a ten je Že já nosím vlasy na mikádo, chodín každé 3 měsice na ostříhání konečku Hodně jsem si barvila vlasy na tmavo chemickymi barvami. A stalo se že mi vlasy začali vypadávat. A na hlavě tvořit šupiny takové mokré krvavě žluté I s lupy svědí mě a hrozně pálí, používala jsem H& shoulders.Ale lupy byli stejně Dermatoložka mi poradila Uriage gelový šampon na zklidněni pokožky, ale nepomáhá. Furt svědí a palí. Bylo mi řečeno, že je to infekce, ale nevim jestli ta seborea nebo plíseň. Mate stímhle zkušenosti, co byste poradili díky

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 29.08.18 12:28

Chemické barvy mi také způsobily vypadávání vlasů, musela jsem s tím skončit a vrátit se na hennu. Jsou značky, které barví dobře, jsou to ty dražší - Voono, Khadí, je jich více.

Na lupy, které nevím, jak se mi to přihodilo, ale po změně šamponu byly, mi pak pomohlo NODÉ DS, což nevím, zda ještě existuje. Myslím, že to obsahovalo kyselinu citronovou, a po jednom použití bylo skoro vyřešeno. Ale až tak vělký problém jsem neměla, pokud však se jedná o seborrheu, tak by to mohlo pomoci. Na plíseň nevím, na tu ale nějak moc nevěřím, že bys měla.

Ale head and shoulders způsobil mému manželovi uschlou krustu na hlavě, která odpadávala v cárech kůže i s vlasy. Je to šunt, přitom to mělo reklamu v TV jako … víš co. Ale to už je hodně let zpět.

luca241
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 29.08.18 12:33
@Olkipe píše:
Ahojte mám dlouhodobý problém a ten je Že já nosím vlasy na mikádo, chodín každé 3 měsice na ostříhání konečku Hodně jsem si barvila vlasy na tmavo chemickymi barvami. A stalo se že mi vlasy začali vypadávat. A na hlavě tvořit šupiny takové mokré krvavě žluté I s lupy svědí mě a hrozně pálí, používala jsem H& shoulders.Ale lupy byli stejně Dermatoložka mi poradila Uriage gelový šampon na zklidněni pokožky, ale nepomáhá. Furt svědí a palí. Bylo mi řečeno, že je to infekce, ale nevim jestli ta seborea nebo plíseň. Mate stímhle zkušenosti, co byste poradili díky

Ty jo a neříkala ,že je to seborea?dle žlutých šupin bych tipovala toto.zkus konopný šampon nebo jakýkoliv přírodní.muzes zkusit koupit arganový olej,vetřít večer do pokožky hlavy a vlasu a ráno umýt šetrným šamponem.zkouseni šamponu bude asi běh na delší trať.ja už s tím bojuju 5 let ,a v podstatě doteď zkouším další a další šampony ,i když už mám 4 osvědčené,ktere točím pořád dokola.a ten arganový olej je za mě super.tim nic nepokazis.

free333
Neúnavná pisatelka 19200 příspěvků 29.08.18 12:34

@Olkipe

Jestli by nepomohl oplach octovou vodou anebo kopřivovým odvarem?

Jinak já mám ráda od Timotei šampon Čistota - je bez silik., parab. a hodně ho ředím v mističce s vodou.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 29.08.18 12:37

Ja na vypadavani vlasu beru Biosil (vitaminy) a uplne super. Jo a normalne se meju H&S a zadny problemy nemam.

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 29.08.18 12:47
@Olkipe píše:
Ahojte mám dlouhodobý problém a ten je Že já nosím vlasy na mikádo, chodín každé 3 měsice na ostříhání konečku Hodně jsem si barvila vlasy na tmavo chemickymi barvami. A stalo se že mi vlasy začali vypadávat. A na hlavě tvořit šupiny takové mokré krvavě žluté I s lupy svědí mě a hrozně pálí, používala jsem H& shoulders.Ale lupy byli stejně Dermatoložka mi poradila Uriage gelový šampon na zklidněni pokožky, ale nepomáhá. Furt svědí a palí. Bylo mi řečeno, že je to infekce, ale nevim jestli ta seborea nebo plíseň. Mate stímhle zkušenosti, co byste poradili díky

Ja mela ekzem v kuzi vlasove taky svedilo krvacelo supiny pak vypadavali vlasy mela jsem velke kola po hlave mista kde jsem nemela vubec ani vlas. Hrozne obdobi. Do ted nevim proc a co bylo pricinou. Je tomu 12let ale ten pocit beznadeje jeste pamatuji.Delala jsem olejove zabaly. Sampon biodermu zeleny a ruzne gely maste ktere jsem mazala na bolestive mista. Trvalo to +-pulroku nez se kuze znormalizovala. Vlasy jsem nemela barvene. Pride mi ze uz tak krasne vlasy co jsem mela predtym uz mit nikdy nebudu,ale to je i vekem.Preji at se to co nejdriv vyleci. Uzdrav kuzi a vlasy budou krasne rust.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 13:23

Tak hlavně jestli máš na hlavě svedive mokvave strupy tak bacha. Ex je měl taky a pak musel brát antibiotika(nějakou vodičku) protože mu zčervenala celá pokožka na hlavě a hrozila mu otrava krve… Měl jen citlivější kůži a ve svém povolání jako truhlář tomu moc nepřidalo. Hlavně nechodit spát z mokrou hlavou…to se zapaří raz dva. Mazala bych na kožní…není to sranda.

tasa
Echt Kelišová 8999 příspěvků 31.08.18 23:05

Hydrokortizon.,ale ne,kdyz je to do krve nebo to mokva.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >