Příšerná bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 16:27
Příšerná bolest zad

Ahoj, potřebuji poradit

Ráno jsem se probudila, nebo mě spíše probuila nehorázná bolest dole v zádech. Nejsem stará (25 let).Zkoušela jsem si na to dát teplý obklad a mslím, že se to stále horší. Mám malou dceru, přes den si musím tahat, kolikrát mám i strach, že jí upustím. V klidu je to v pohodě, teda ne tak hrozný bolesti, ale jakmile se prudce otočím, vyheknu bolestí. Můžete mi prosím říct, co by pomohlo na bolest?

Reakce:
 
Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 28.08.18 16:55

Jak je dcera stará? Vystřeluje ti to do hýždí a nohou? Hele to je na Dr. To můžou být esíčka, plotýnka a to je na injekci a klid. Zkus fastum gel,Ibalgin a suché teplo,ale hlavně potřebuješ ležet,jinak se nehnes. Zkus povolat někoho na pomoc a bez ke své Dr. Znám to od sebe a dobře to nedopadlo.

 
Lalelale
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 28.08.18 17:01
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poraditRáno jsem se probudila, nebo mě spíše probuila nehorázná bolest dole v zádech. Nejsem stará (25 let).Zkoušela jsem si na to dát teplý obklad a mslím, že se to stále horší. Mám malou dceru, přes den si musím tahat, kolikrát mám i strach, že jí upustím. V klidu je to v pohodě, teda ne tak hrozný bolesti, ale jakmile se prudce otočím, vyheknu bolestí. Můžete mi prosím říct, co by pomohlo na bolest?

Tohle nevypadá dobře, mohla sis s něčím hnout, plotýnka… Taková bolest nevypadá na běžné přetažení. Jdi k doktorovi a nečekej. Pokud to tak hrozivě jen vyznívá a jen tě víc bolí namožená záda, tak mě pomáhá horká vana, kde si odpočinu. Svaly se tím uvolní.

 
Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 28.08.18 17:07

Na záda Horká vana ne,to je to nejhorší. Suchý teplo. A pokud to jde,dceru nenos.

 
Verun83
Echt Kelišová 8757 příspěvků 33 inzerátů 28.08.18 17:56

Muze to byt jen skriply nerv, blokly obratel. To by posoudil fyzioterapeut, ktery by to i uvolnil.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:56
@Ariadne píše:
Jak je dcera stará? Vystřeluje ti to do hýždí a nohou? Hele to je na Dr. To můžou být esíčka, plotýnka a to je na injekci a klid. Zkus fastum gel,Ibalgin a suché teplo,ale hlavně potřebuješ ležet,jinak se nehnes. Zkus povolat někoho na pomoc a bez ke své Dr. Znám to od sebe a dobře to nedopadlo.

Můžu se zeptat, co znamená, že to dobře nedopadlo? Mam bolesti jaké popisuješ, tak mě to zajímá. U doktora jsem s tím ještě nebyla, mám trochu strach z toho, co mi řekne

 
Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 28.08.18 20:58

U mě to byla vyhřezla plotynka. Dokud jsem nelehla úplně jakože mi praskla a vytekla,tak mi nikdo u Dr nevěřil a na neurologii byly dlouhé čekací doby. Jenže pak jsem se prostě jednoho rána nezvedla a doma rocni a 3lete dítě. Po 2letech od téhle příhody mám po porodu třetího mimca a před operací,ptz jsem měla od té doby asi 3 akutní stavy a už to prostě bez operace nepůjde.

Pokud to tak máš,fakt klid a povolej pomoc a sežeň si buď fyzioterapeuta nebo jdi k obvodní a otravuj se zadankou na neurologii nebo na rehabku.

 
Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 28.08.18 20:59

Jo a ještě chci říct,že ono se mi to vždy trochu objevilo jakože mě bolely záda,hýždě,nohy a pak zase dobrý,ale to už byly náznaky pozdějšího průšvihu

 
Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 28.08.18 21:01

Snažila jsem se to zachránit jogou,ale tou jsem si to úplně dodělala.

 
nozu
Extra třída :D 11673 příspěvků 28.08.18 21:53

me takhle jednou chytla zada a skoncila jsem na pohotovosti na kapackach. nemohla jsem se ani narovnat. ale leky pomohly, bylo to jen namozene. bohuzel jsem diky nim nemohla kojit a dite mi odmitalo celych 12 hodin, nez to vyprchalo, lahev. no bylo to vesele…

 
Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 28.08.18 22:41

Jj já taky tehdy kvůli injekcím přestala kojit,ale úplně. Týden jsem je měla a synovi už byl rok a kojení stejně vázlo,tak mě to tak netrapilo.

 
AnnaNuvoletta07
Kecalka 402 příspěvků 28.08.18 22:56

Přítel míval neskutečné bolesti zad (též dole) z práce; řídí autobus a ještě k tomu se hrbí jak pytel brambor. Tak jsem mu ukázala pár cviků na posilnění zádových svalů co si zacvičí třeba 3× týdně a párkrát do týdne mu ty záda namasíruju a má to už v pohodě. Zkuste si sehnat maséra ale specialistu - pošle vás k obvodnímu, ten zase na vyšetření aby se zjistilo o co se jedná a poté masér zvolí správný způsob masáží. Pokud nejde vyloženě o nějaký zdravotní problém tak zkuste též ty cviky, dbejte na rovná záda při chůzi i sezení, vhodnou matraci na posteli, polštář a mohlo by se to zlepšit. Ale bez vyšetření se to spíše zhorší - opravdu si zajděte k tomu doktorovi. Páteř vám nikdo už novou nedá tak by bylo dobré to nenechávat jen tak. ;)

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >