Střídavý průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:02
Střídavý průjem

Ahoj, poslední 4 dny mám takový „střídavý“ průjem. Začala jsem brát živočišné uhlí, které mi vždycky pomohlo, ale teď to v praxi vypadá tak, že mám průjem, potom jdu jednou na velkou, kdy mám normální stolici, ale potom zase průjem, přičemž se cítím nafouklá a divný pocit ve střevech, jakoby větry, zkoušela jsem mátový čaj, který mi při tomhle taky pomáhal ale nic.
Jsem měsíc po operaci kolena, takže jsem byla doma, tak nevím kde bych něco chytla. Léky na bolest neberu už přes dva týdny a antibiotika jsem dobrala taky nějak před 2-3 týdny, což se mi zdá jako dlouhá doba. Ve čtvrtek asi zajdu k doktorce, ale máte podobné zkušenosti, popř. vyzkoušeno jak to zastavit? Probiotika mám strach brát, protože v rodině vždycky z toho měli ještě větší průjem. Děkuji za odpovědi.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >