Střídavý průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:02
Střídavý průjem

Ahoj, poslední 4 dny mám takový „střídavý“ průjem. Začala jsem brát živočišné uhlí, které mi vždycky pomohlo, ale teď to v praxi vypadá tak, že mám průjem, potom jdu jednou na velkou, kdy mám normální stolici, ale potom zase průjem, přičemž se cítím nafouklá a divný pocit ve střevech, jakoby větry, zkoušela jsem mátový čaj, který mi při tomhle taky pomáhal ale nic.
Jsem měsíc po operaci kolena, takže jsem byla doma, tak nevím kde bych něco chytla. Léky na bolest neberu už přes dva týdny a antibiotika jsem dobrala taky nějak před 2-3 týdny, což se mi zdá jako dlouhá doba. Ve čtvrtek asi zajdu k doktorce, ale máte podobné zkušenosti, popř. vyzkoušeno jak to zastavit? Probiotika mám strach brát, protože v rodině vždycky z toho měli ještě větší průjem. Děkuji za odpovědi.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Hofmann z Mostu!: Chanov už není divočina, komparz je tam snadnější

Kdyby dal na svoji matku, je z něj lékař a možná dokonce dobrý, protože má... číst dále >

Dámy, čtěte: Povinných 5 P, bez kterých se žena slavného sportovce neobejde

Těžko říct, co tím manželka Milana Baroše (37) Tereza (32) sledovala, když se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >