Reklama

Střídavý průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:02
Střídavý průjem

Ahoj, poslední 4 dny mám takový „střídavý“ průjem. Začala jsem brát živočišné uhlí, které mi vždycky pomohlo, ale teď to v praxi vypadá tak, že mám průjem, potom jdu jednou na velkou, kdy mám normální stolici, ale potom zase průjem, přičemž se cítím nafouklá a divný pocit ve střevech, jakoby větry, zkoušela jsem mátový čaj, který mi při tomhle taky pomáhal ale nic.
Jsem měsíc po operaci kolena, takže jsem byla doma, tak nevím kde bych něco chytla. Léky na bolest neberu už přes dva týdny a antibiotika jsem dobrala taky nějak před 2-3 týdny, což se mi zdá jako dlouhá doba. Ve čtvrtek asi zajdu k doktorce, ale máte podobné zkušenosti, popř. vyzkoušeno jak to zastavit? Probiotika mám strach brát, protože v rodině vždycky z toho měli ještě větší průjem. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama