Reklama

Zvláštní potíže při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:03
Zvlastni potize pri menstruaci

Mam treti den MS..po obede jsem zacla byt hodne unavena, ted mam takovy pocit na omdleni, zvraceni, takovy zvlastni pocit v hlave, unava, napeti..myslite te to muze byt spojene s MS? :nevim:

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 27.08.18 21:04
@Anonymní píše:
Mam treti den MS..po obede jsem zacla byt hodne unavena, ted mam takovy pocit na omdleni, zvraceni, takovy zvlastni pocit v hlave, unava, napeti..myslite te to muze byt spojene s MS? :nevim:

Může a nemusí. Těžko říct.

hapolda
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 27.08.18 21:11

V puberte jsem to tak mela bezne

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 27.08.18 21:14

Spíš ne

Uživatel je onlinebarabrambora
Kecalka 372 příspěvků 27.08.18 21:25

Nemůže to být úzkost?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:26
@barabrambora píše:
Nemůže to být úzkost?

Je pravda ze trpim uzkostmi, ale takovy zvlastni pocit v hlave jsem jeste nemela .

Kecalka 372 příspěvků 27.08.18 21:30

To já mívám pravidelně před každou MS a i během ní. Jak mi haprují hormony, tak se různě úzkost objevuje. Dám si krizovky Bachovy kapky a je to trošku lepší.

Kecalka 372 příspěvků 27.08.18 21:33

Nejsi třeba vyčerpaná, unavená? Já když se blbě vyspím, tak to bývá horší.

NInaL.
Kecalka 103 příspěvků 27.08.18 21:44

Tohle může být z čehokoliv a je možné, že MS tomu nepomáhá. Piješ dostatek vody?

Helen123456
Povídálka 32 příspěvků 27.08.18 21:45
@barabrambora píše:
Nejsi třeba vyčerpaná, unavená? Já když se blbě vyspím, tak to bývá horší.
@barabrambora píše:
Nejsi třeba vyčerpaná, unavená? Já když se blbě vyspím, tak to bývá horší.

Je pravda ze mam horsi spani v posledni dobe a jake mas ty priznaky?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:45
@NInaL. píše:
Tohle může být z čehokoliv a je možné, že MS tomu nepomáhá. Piješ dostatek vody?

Vody piju dost prave

Kecalka 372 příspěvků 27.08.18 21:51

No příznaky nevím jak popsat. Takový divný pocit v hlavě, jsem nervózní, protivná i sama sobě, unavená. Když vlezu třeba do obchodu, tak mě polije horko a mám pocit, že odtud musím okamžitě utéct.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama