Problemy z přítelem

22
1.12.20 10:14

Problemy z přítelem

Zdravím, mám takový problém. Přítel me znasilnuje takřka ve spani. Beru antidepresiva i prášky na spaní. Takže jsem v noci v limbu. Netusim co mam dělat poradi mi někdo děkuji uz jsem zoufalá. Řešila jsem ti s nim ale on se mi porad jen za to omlouva a ja uz mu proste nevěřím. Řešila jsem to i z jeho matkou. Nic zatím nepomáhá. Cítím se zneužita. Jsem po autonehodě a přišla jsem o fenku pro me je to šílena ztráta. A on mi dělá tohle. Z psychikou jsem takřka na dně. Pomůže mi někdo nebo ma s tím někdo zkušenosti děkuji :(. Z přítelem jsem pul roku mam ze sebou rozchod po 8 letech porad se z mým ex přítelem se stykam porad tam ty city po tolika tech tělech budou par krat jsem se svým ex přítele něco měla. Ale porad nevidím důvod proč tohle dělá. Není to proste poprvé. Není důvod ze sebe dělat hračku.

Příspěvek upraven 01.12.20 v 10:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20116
1.12.20 10:15

Rozchod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
1.12.20 10:18

Ho opust…to neni moc normalni a jeste kdyz se tak trapis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6000
1.12.20 10:20

Strč mu do zadku násadu od koštěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10158
1.12.20 10:24

@Nicka13 Rozejdi se s ním. K čemu být s někým koho nezajímá jak ti je a dělá co dělá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
1.12.20 10:40

Panebože a proč žiješ s takovým nějakým?,Jste spolu pár měsíců, vděčíš mu snad za záchranu života, nebo máte kupu dětí, které sama neuživíš, nebo se nechceš vzdát paláce s kurtama a bazénama v kterém díky němu bydlíte, nebo proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14880
1.12.20 10:53

No pokud tě znásilnuje, tak je to násilník, ne partner. To že se omlouvá je naprosto irelevanntí. Pokud někdo není schopnen partnerského sexu - tedy takového. se kterým oba souhlasí a oba jsou s ním spokojení, tak je to fakt psychoat a ještě násilnický. Není pro to žádná omluva. A nezlepší se to. Pro svoji vlastní bezpečnost - buď ho vyhod a vyměn zámky, pokud bydlíte u tebe, nebo uteč co nejrychleji.

Když bereš takové množství léků - jsi v psychoterapii, aby ses naučila fungovat i s tím, co si musela prožít a nebo jen otupuješ bolest léky?

Vstup do psychoterapie, vyber si terapetuku ženu a pročisti si všechny ty rány v duši co máš. Dost to pomůže ti i s případným řešením konce vztahu s tím násilníkem, kterého sis bohužel pustila do života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
1.12.20 11:00

Rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
1.12.20 11:09

@Nicka13
Rozhodně s ním nebuď. Jen trochu nechápu technicky, jak ho může zcela nefungující žena přitahovat. Oblblá prášky na spaní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4195
1.12.20 11:20

No co asi bys měla dělat :think: opustit přítele, udat ho za znásilnění, přestat spát s expřítelem. To mě jen tak nahonem napadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
1.12.20 11:27
@Ou píše:
No pokud tě znásilnuje, tak je to násilník, ne partner. To že se omlouvá je naprosto irelevanntí. Pokud někdo není schopnen partnerského sexu - tedy takového. se kterým oba souhlasí a oba jsou s ním spokojení, tak je to fakt psychoat a ještě násilnický. Není pro to žádná omluva. A nezlepší se to. Pro svoji vlastní bezpečnost - buď ho vyhod a vyměn zámky, pokud bydlíte u tebe, nebo uteč co nejrychleji.

Když bereš takové množství léků - jsi v psychoterapii, aby ses naučila fungovat i s tím, co si musela prožít a nebo jen otupuješ bolest léky?

Vstup do psychoterapie, vyber si terapetuku ženu a pročisti si všechny ty rány v duši co máš. Dost to pomůže ti i s případným řešením konce vztahu s tím násilníkem, kterého sis bohužel pustila do života.

Jsem s nim lo nehodě pri tom mi umrela 5 léta fenka blbě to nesu. On mi nijak neublížuje. Jen si myslím ze zneužívá situace protože ted beru antidepresiva a prášky na spaní jen kvůli tomu. Netusim co mam dělat nestalo se to proste poprvé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25408
1.12.20 13:19

A jak to vypadá, on se s tebou v noci vyspí, ale ty si to nepamatuješ, nebo u toho spíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6000
1.12.20 13:23

Neublizuje ti, jen tě znasilnuje. Tak to potom jo :zed: :zed: :zed:. Nevím co je pro ženu horší ublížení než být znasilnovana někým komu věříš. A ta jeho mamka ti na to řekla co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
1.12.20 13:27

Tak já tě litovat nebudu, zaprvé pro to, že nemáš chodit s někým, s kým nechceš mít sex, zadruhé využivat druhého člověka jako zaplatu na vztah s ex. A to práse ještě chce se mnou ve vztahu spat, hnus, na to mám ex přece. Zamysli se nad sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
1.12.20 14:19

Nějak nepobírám, proč tu poslední dobou má každá druhá potřebu se stýkat se svými ex. Proč to děláš ty? Pro tebe by bylo nejlepší být chvilku sama, bez vztahu, protože sex prostě do vztahu patří a ty ho teď nejsi schopna. Až se ti vyhojí duše a dáš se trošku do kupy, rozhlédni se kolem sebe a třeba nějaký vhodný partner bude stát opodál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat