Probudit z neklidného spánku?

1317
8.8.13 08:39

probudit z neklidneho spanku?

Ahoj maminky, mam dotaz. Mam 9titydenni holcicku, plne na UM, dosud nocni spanek bez problemu, posledni krmeni 21-21.30, uspavani 5-10 minut, pri boleni briska i vic jak pul hodiny, ale to je max. 2× tydne, budila se mezi pul patou a pul sestou. Poslednich nekolik dni se sice budi az pred pul sedmou, ale posledni hodinu az hodinu a pul spi velmi neklidne, v intervalevh 5-10 minut se intenzivne chruje, mava rucickams, nozickama, heka, nekdy az breci, ale oci ma zavrene. Obecne zastavam nazor nebudit, ale nevim, jestli tento neklidny spanek ma pro Lucku vubec nejaky vyznam, nehlede na to, ze jak ma postylku vedle me, tak me to nervuje, mam nachystane mliko a cekam, kdy se probere, spat se u toho taky neda :roll:
Diky za naxory a rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2816
8.8.13 08:43

Ona se takhle může protahovat a vyhánět prdy :) malej mi taky heká a vydává různé pazvuky :D Jinak večer čekám kdy se probere na jídlo, a mele se tam cca od 23 hod, když tam dojdu, spí. Max o půlnoci ho prostě vytáhnu :nevim:.
Jí bych jí asi z postýlky vzala a nakrmila, případně si jí jen vzala do postele :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2406
8.8.13 09:08

Já teda nebudím. Jsem taky jak na trní a vyčkávám, ale nebudím. Buďto se prcek vzbudí sám nebo se to srovná a chrupe dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
8.8.13 09:38

Taky nebudím a čekám co z toho bude…občas spí dál, občas ho to samotnýho vzbudí…někdy řve tak, jako by ho ve snu někdo vraždil :roll: jojo, spát se u toho nedá, takže vyčkávám..

• Nahlásit
  • Citovat
515
8.8.13 10:10

Když má zlý sen, vždycky ho zachranim, vzbudim, chlacholim, vždy hned zase usnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20349
8.8.13 10:41

Já takhle čekám s kojením, ale nebudím. Udělala jsem to dvakrát a moc smysl to nemělo, stejně pak moc nechtěl jíst a usínal u prsa. Většinou s sebou takhle mele když má prdíky, navíc má zatím dost tvrdý spaní a tímhle způsobem je schopný se postupně „probouzet“ i hodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4257
9.8.13 07:39

@Svistice nám jsou 3 týdny, a malá se kroutí a protahuje a máchá ručičkama třeba taky tu hodinu než se vzbudí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
14.8.13 22:17

Cetla jsem nekde ze jsou dva druhy spanku! Jeden je ten naprosto klidny který trva 20 min a pak je ten druhy typ, při kterém děti vypadají jako neklidné a vůbec to tak není! jen mají takový typ spanku, uz si nepamatuju jak to bylo napsane, ale vůbec se toho bát nemusíš a nech ji samovolně probudit! Moje malá spí takto skoro celou noc:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16567
16.8.13 22:11
@vrtulka78 píše:
Ahoj maminky, mam dotaz. Mam 9titydenni holcicku, plne na UM, dosud nocni spanek bez problemu, posledni krmeni 21-21.30, uspavani 5-10 minut, pri boleni briska i vic jak pul hodiny, ale to je max. 2× tydne, budila se mezi pul patou a pul sestou. Poslednich nekolik dni se sice budi az pred pul sedmou, ale posledni hodinu az hodinu a pul spi velmi neklidne, v intervalevh 5-10 minut se intenzivne chruje, mava rucickams, nozickama, heka, nekdy az breci, ale oci ma zavrene. Obecne zastavam nazor nebudit, ale nevim, jestli tento neklidny spanek ma pro Lucku vubec nejaky vyznam, nehlede na to, ze jak ma postylku vedle me, tak me to nervuje, mam nachystane mliko a cekam, kdy se probere, spat se u toho taky neda :roll:
Diky za naxory a rady

ja teda nebudim ani jsem nikdy nebudila… a to mala taky hekala, mlaskala, nekdy i kricela… jen jsem sedela u postylky a cekala, jestli se vzbudi, ale za chvili to preslo a spala dal jako drevo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama