Novorozenec a dusno v bytě

68
7.8.13 14:34

Novorozenec a dusno v bytě

Ahoj, maminky, jak zvládáte momentální horka se svými miminky? mám doma tří týdenní holčičku a v bytě již 31 stupnů a již nyní se děsím, že to máme trpět ještě minimálně zítra.. :zed: btw, v noci teplota na teploměru vůbec neklesá, jsem z toho docela nervozní, aby to mimi nějak neublížilo, jak to zvládáte vy ostatní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

chatwenna
7.8.13 14:36

Maly byl dneska uz trikrat ve vane, mam zatemnene, zavrene okna, pusteny vetrak :)

Vecer chodime na prochazku za barak, je tam stinek a trochu pofukuje…

• Nahlásit
  • Citovat
9092
7.8.13 14:36

@babette.13 zkus rozvěsit po bytě mokré pleny, dělá to lepší vzduch…a jinak samozřejmě kojit jak si malá řekne, popř. jestli dáváš UM, tak přidat i jiné tekutiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
7.8.13 14:37

No my tu máme taky hic, i když jsme na baráku, takže malá je v košíku v koupelně a mám puštěnou ledovou vodu a „sprchuju“ kachličky → super vlhkej vzduch a ochlazení proti zbytku bytu docela příjemný… :nevim: Jinak teploty moc dobře nezvládá, je taková protivná, i když jinak je to nejhodnější mimino pod sluncem :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
7.8.13 14:38

Ahoj, jsme na tom stejně. malému jsou 4 týdny a je to nepříjemné. chce se hodně chovat, jenže o to je mu pak větší vedro a poslední dny celé odpol brečí a večer nechce spát. snažím se hodně větrat, pouštět větrák, zatahovat závěsy apod. za pár dnů se ale už má konečně ochladit, tak to musíme vydržet. myslím, že jím to neuškodí. hlavně hodně kojím, at má dost tekutin…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
7.8.13 14:39

Nas maly ma sice uz 4 mesice, nicmene v byte mame 31 stupnu a resim to tak, ze vetram a delam pruvan, tim, ze se hybe vzduch, tak pocitova teplota je krapet nizsi a je tu lepe, nez kdybych mela v byte zabedneno! A cas od casu maleho otru mokrou plinkou, nebo mu nad postylku povesim mokrou plinku. Horko je umorny, ale zvladame to na jednicku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981

No malou nechavam v bodycku a nebo jen v plince nebo nahatou ;) je to hnus!!!pod strechou je to mazec zatim to zvlada tuk tuk tuk a to v nedeli mame 4 tydny jen casteji kojim jinak dobry…to s tema kachlickama to je dobry ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68

Právě malá je z toho taky protivná, jinak plně kojím, chvílema i co půl hodky, jakou má malá žízen :( pak z toho až ublinkává.. mokré pleny vyzkouším, jinak je to fakt děs, přijde mi to nekonečné :zed: větrák tady u nás jede, ale člověk už o něm skoro ani neví :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
7.8.13 14:41
@michee píše:
Nas maly ma sice uz 4 mesice, nicmene v byte mame 31 stupnu a resim to tak, ze vetram a delam pruvan, tim, ze se hybe vzduch, tak pocitova teplota je krapet nizsi a je tu lepe, nez kdybych mela v byte zabedneno! A cas od casu maleho otru mokrou plinkou, nebo mu nad postylku povesim mokrou plinku. Horko je umorny, ale zvladame to na jednicku :palec:

No my máme okna v jedné rovině, tudíž u nás nejde udělat průvan, už jsem to zkoušela, takže nezbývá, než nechat zabedněné hold, aby nepřicházelo ještě větší dusno z venku :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
7.8.13 14:42

@babette.13 Zkus misto kojeni fenyklovy caj nebo prevarenou vodu do strikacky… Mala nebude blinkat.

Doporucuji to v takovych vedrech i pediatri…

• Nahlásit
  • Citovat
4737

Taky, brzo ráno vyvětráme, pak všude zavřu okna, ať teplo nejde dovnitř, kde do oken svítí slunko jsou všude zadělané žaluzie. Hodíme se máčet do bazénu, nebo do sprchy. Ale je to už neúnosné, pt. starší má pořád zvýšené teploty, obě děcka v noci kašlou, my s manžou dobrali antibiotika, hnisají nám oči… Fakt krása…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092

@babette.13 taky už mi to přijde nekonečné, mám teplo ráda ale tohle už je prostě moc, celý den dřepíme doma, jen občas vyběhnem na chvilku ven do bazénu, nechce se mi s malou nikde lítat, protože ona nevydrží v klidu sedět, na hlavě si klobouček nenechá, takže je to o hubu…jsme z jihu Moravy, na zítřek hlásí ještě vyšší teploty ale pak se má ochladit, tak snad to tak bude a už se tyhle hice nevrátí, 25 je ideál :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
7.8.13 14:43

@babette.13 aha, tak to je blbe :( a co nejaky vetrak? Umistit tak, aby miminku nevadil a aby se alespon hybal vzduch a pred ten vetrak umistit treba susacek s mokrou plinkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
7.8.13 14:45

@chatwenna Já právě neměla odvahu m alé něco jiného dát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
7.8.13 14:46

@Verca1989 právě jsme taky z Moravy a jak sleduji předpovědi, tak chytám kopřivku! :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama