Proč chlapi neřeší antikoncepci?

Anonymní
20.10.19 22:30

Proč chlapi neřeší antikoncepci?

Ahoj, už delší dobu mi vrtá hlavou, jestli mám tu zkušenost jen já, nebo to tak je dneska globálně. Snažím se najít partnera pro vztah, je to celkem oříšek. Občas se stane, že s kandidátem na partnera proběhne sex. Většinou teda jen jeden, protože třeba zjistím, že to nefunguje, nebo prostě už jen ten přístup chlapa k ochraně mě strašně zklame a nemám v něj pak důvěru. Stalo se mi to teď podruhé, předtím jsem měla delší vztahy. Teď ale během půl roku dvakrát sex a ani jednou pánové dopředu neřešili, zda se nějak chráním, případně zda by se měli chránit oni. Vlastně ten první u sebe kondom alespoň měl, i když se do použití nehnal, ten druhý neřešil vůbec. Většinou svorně tvrdí, že s kondomama je jim to nepříjemný. Mám zkušenosti různé, jen málokterýmu chlapovi jsem mohla věřit, že přerušovanou soulož zvládne ohlídat. Prášky brát nechci, těhotenství neplánuju, kondomy nechtějí chlapi, bohužel ten poslední nesnese asi žádný gel, tudíž spermicidní gely atd nepřipadaj v úvahu…tak jen takové zamyšlení, jestli je to tak všude, nebo mám jen smůlu, že chlapi tohle moc neřeší…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

SAJ
4679
20.10.19 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj, už delší dobu mi vrtá hlavou, jestli mám tu zkušenost jen já, nebo to tak je dneska globálně. Snažím se najít partnera pro vztah, je to celkem oříšek. Občas se stane, že s kandidátem na partnera proběhne sex. Většinou teda jen jeden, protože třeba zjistím, že to nefunguje, nebo prostě už jen ten přístup chlapa k ochraně mě strašně zklame a nemám v něj pak důvěru. Stalo se mi to teď podruhé, předtím jsem měla delší vztahy. Teď ale během půl roku dvakrát sex a ani jednou pánové dopředu neřešili, zda se nějak chráním, případně zda by se měli chránit oni. Vlastně ten první u sebe kondom alespoň měl, i když se do použití nehnal, ten druhý neřešil vůbec. Většinou svorně tvrdí, že s kondomama je jim to nepříjemný. Mám zkušenosti různé, jen málokterýmu chlapovi jsem mohla věřit, že přerušovanou soulož zvládne ohlídat. Prášky brát nechci, těhotenství neplánuju, kondomy nechtějí chlapi, bohužel ten poslední nesnese asi žádný gel, tudíž spermicidní gely atd nepřipadaj v úvahu…tak jen takové zamyšlení, jestli je to tak všude, nebo mám jen smůlu, že chlapi tohle moc neřeší…

Tenhle materiál nebrat, začít lovit mužské s mozkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
20.10.19 22:39

Pilulka pro muže už je na spadnutí, takže to bude osvobození pro ženy. I pro tebe. Do té doby s ním praktikuj pouze necky a pecky. To vám musí stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
20.10.19 22:43

Tak kondom je taky hlavně proti pohlavním nemocem. Takže ti co je nechtějí tak nebrat, kdo ví co můžeš od nich chytit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6242
20.10.19 22:45

Hele já nevím, mám za sebou dva vážné vztahy a třetího jsme si vzala. A ani jeden neměl na začátku problém s použitím kondomu a měli ho všichni u sebe, když se k něčemu schylovalo. Jeden mi dokonce ukazoval výsledky testů na pohlavní nemoci asi na třetím rande. Dneska mi to tedy přijde směšné, ale tenkrát jsem si ho za to strašně vážila. Respektive, směšná mi přijde ta situace, ne to, že byl tak spolehlivý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 22:49

Vybíráš si špatnej materiál a navíc s tím hned lezeš do postele. Kdo ví, kam už ho strkali, když jim kondom nevoní, možná si skoč pro sichr na testy.
Já mám zkušenost opačnou, všichni mí partneři zodpovědní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
20.10.19 22:49

Tak jako v první řadě by mělo jít o to nedostat nějakou pohlavní nemoc… ja bych s cizím chlapem bez kondomu nikdy nespala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39493
20.10.19 23:21

Moje nové „lásky“ vždy kondom použili. Jinak bych do toho nešla :think:. Bála bych se co vše můžu chytnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20242
20.10.19 23:27

Ber to jako dalsi filtr, co si pustit a nepustit do zivota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.19 23:30

To jsem fakt jedinej mimoň, kterej se nechá vždy zblbnout bez kondomu? Opravdu co pamatuju, tak se do toho nikdy extra nehnali, ti zodpovědnější ho alespoň měli u sebe, ale do používání se jim stejně nechtělo.
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
39493
20.10.19 23:39
@Anonymní píše:
To jsem fakt jedinej mimoň, kterej se nechá vždy zblbnout bez kondomu? Opravdu co pamatuju, tak se do toho nikdy extra nehnali, ti zodpovědnější ho alespoň měli u sebe, ale do používání se jim stejně nechtělo.
Zakl.

Mám 2 takové kamarádky, které to neřeší a jednoho kamaráda, nemůže mít děti a nemocí se nebojí. Sama v tom nejsi, ale jâ bych do toho fakt nešla a rozhodně jsem nebyla žádné neviňátko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
20.10.19 23:39
@Anonymní píše:
Zakl.

Ty spis s clovekem, ktereho znas par dni/tydnu bez kondomu a bez jakekoliv ochrany? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 23:45

Bez kondomu bych na sebe po kratkodobe znamosti nenechala vubec sáhnout 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 23:45
@Kaileee píše:
Tak jako v první řadě by mělo jít o to nedostat nějakou pohlavní nemoc… ja bych s cizím chlapem bez kondomu nikdy nespala

Tak když si dáte pusu a představité se navzájem, tak už nejste cizí. A nějaká ta akce jako večeře nebo kino před tím jistě proběhla. ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
20.10.19 23:52
@Anonymní píše:
Zakl.

Jako sichr bych na Tvém místě zkusila spermicidní globule na zavádění, nám se osvědčili a není to jako gel, skoro nejde poznat že se tam neco rozpustilo… A můj přítel automaticky používal vždy kondom až jsem po X letech zjistila, že mu to s kondomem není příjemné ale má rozum a ani jednou na mě nezkousel, že bychom to zkusili bez. Tak jsme zkusili spermicidy a teď stridame kondomy a spermicidy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama