Proč jsou chlapi zbabělci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 10:53
Proč jsou chlapi zbabělci?

Milé maminky, jdu se sem asi jen vypovídat, hrozně mě to žere. Do května jsem chodila s mužem, 46 let, já 38 let. Oba rozvedení, po jednom dítěti každý. Byli jsme spolu rok a půl, ale nežili spolu. Už od začátku tohoto roku to bylo takové nijaké, pořád neměl čas, ale zprávy se srdíčky posílal, vyznával lásku, říkal že mu chybím. Ale šlo to od desíti k pěti. Nehádali jsme se, bylo mi s ním moc hezky. Jen prostě upadal jeho zájem, byl takový chladný, choval se prostě jinak. V květnu tedy konec. A já koukám, na FB má jedna z jeho kamarádek společné fotky s ním už od ledna. Výlety, koncerty, akce u něj doma, káva se srdíčkem, statusy o osudových setkáních. Proč mi nebyl schopen říct už v tom lednu, že je na obzoru jiná a že tedy se mnou končí? Doteď jsem si myslela, že je to moc fajn čestný člověk a jen nám to prostě nevyšlo. A ono ne. Teď jsem vztekle vyházela všechna přáníčka a sušené květiny, hrníček od něj, co jsem měla v práci a stejně to nepomáhá.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 8810 příspěvků 26.07.18 10:57

No prostě chtěl mít větší výběr. Zejména rozvedení pánové po 40 jsou jako utržení ze řetězu. Netrap se tím, není to tvoje chyba. :kytka: Ale sprosté to od něj je, ne že ne.

g.sandova
Závislačka 3793 příspěvků 26.07.18 10:59

Chce to čas. Jo, občas jsou to pekni srabi. Víš, asi jsi nebyla ta pravá. Jenže důležité teď je, že víš!!!! Že on není ten pravý pro tebe. Neboj, přijde jinej. Taky jsem rozvedená a holt to trvá, než najdeš toho pravého.

Do-not-touch
Závislačka 2846 příspěvků 26.07.18 10:59

Z toho se dá asi usuzovat, že zprávy se srdíčky a slova slova slova nejsou u chlapů (vždy) projev skutečného citu. Podstatné je, jak se chová, a to za moc nestálo, cítilas to sama. Buď ráda, že to netrvalo dýl, i když chápu, že je těžký se z toho oklepat, zvlášť když máš už za sebou rozvod.
A FB je mor :zed:

zoidberg
Extra třída :D 11900 příspěvků 26.07.18 11:00

Byl naopak příliš statečný a chtěl to táhnout na dvě strany, což chce opravdu kus odvahy.

Katydr
Kecalka 309 příspěvků 26.07.18 11:01
@zoidberg píše:
Byl naopak příliš statečný a chtěl to táhnout na dvě strany, což chce opravdu kus odvahy.

tak tak, hrdinové ještě nevymřeli :palec:

Emimin7
Echt Kelišová 9276 příspěvků 26.07.18 11:02
@zoidberg píše:

Problém tím pádem je, že srabem nebyl. Ona vlastně sraba chce. :think:

zoidberg
Extra třída :D 11900 příspěvků 26.07.18 11:05
@Emimin7 píše:
Problém tím pádem je, že srabem nebyl. Ona vlastně sraba chce. :think:

Pleteš se příteli, je to žena, ona neví co chce ;)

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16801 příspěvků 26.07.18 11:06

Čeká, až to samo odehnije. Nějaký čas má dvě a čeká, která bude mít lepší nervy. Kdyby ta druhá byla o hodně lepší, než ty, tak už by to s tebou skončil dříve. Je to útěcha? Kolik chlapů by bylo doma, kdyby jim partnerka nepřišla na milenku a nevyrazila je? Skoro každý. Sami nic řešit nebudou, počkají si, aby mohli říct, že oni rodinu nerozbili. Jen chtěli žít v harému. A ženské pro to většinou nemají pochopení. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21425 příspěvků 26.07.18 11:06
@Anonymní píše:
Milé maminky, jdu se sem asi jen vypovídat, hrozně mě to žere. Do května jsem chodila s mužem, 46 let, já 38 let. Oba rozvedení, po jednom dítěti každý. Byli jsme spolu rok a půl, ale nežili spolu. Už od začátku tohoto roku to bylo takové nijaké, pořád neměl čas, ale zprávy se srdíčky posílal, vyznával lásku, říkal že mu chybím. Ale šlo to od desíti k pěti. Nehádali jsme se, bylo mi s ním moc hezky. Jen prostě upadal jeho zájem, byl takový chladný, choval se prostě jinak. V květnu tedy konec. A já koukám, na FB má jedna z jeho kamarádek společné fotky s ním už od ledna. Výlety, koncerty, akce u něj doma, káva se srdíčkem, statusy o osudových setkáních. Proč mi nebyl schopen říct už v tom lednu, že je na obzoru jiná a že tedy se mnou končí? Doteď jsem si myslela, že je to moc fajn čestný člověk a jen nám to prostě nevyšlo. A ono ne. Teď jsem vztekle vyházela všechna přáníčka a sušené květiny, hrníček od něj, co jsem měla v práci a stejně to nepomáhá.

Co naděláš. :nevim:
Tohle dělají i ženské.

Do-not-touch
Závislačka 2846 příspěvků 26.07.18 11:09
@zoidberg píše:

utkvělá představa líného mužského mozku. :hug:

rokris
Kelišová 6250 příspěvků 26.07.18 11:10

Sraby z mužů dělají i samy ženy.

jege
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 26.07.18 11:11
@zoidberg píše:

Ale nepřestane, dokud to nedostane! :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 11:15

Jsem dost stará na to, abych věděla že vztahy nejsou jak z pohádky. Prostě to někdy nevyjde, to se stává. To bych i pochopila, vzpomínala na něj jako na fajn chlapa. Ale takhle jsem hrozně naštvaná, smutná, zklamaná. On tohle vždy odsuzoval a stejně to udělal.

malá_holka
Kelišová 5351 příspěvků 26.07.18 11:15

ja si spíš myslím, že nechtěj hysterickou scénu no :roll: vyhožování smrtí, propíchaním gum u auta atd :nevim: ovšem! :lol: :lol: takhle by to u mě bylo jestě horší. takže vlastně si tak škodí víc. :think: a dělaj to i baby, vesele si louskaj s jiným/a a hroooozně neví jestli se s ofiko borcem rozejít :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >