Reklama

Proč jsou chlapi zbabělci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 10:53
Proč jsou chlapi zbabělci?

Milé maminky, jdu se sem asi jen vypovídat, hrozně mě to žere. Do května jsem chodila s mužem, 46 let, já 38 let. Oba rozvedení, po jednom dítěti každý. Byli jsme spolu rok a půl, ale nežili spolu. Už od začátku tohoto roku to bylo takové nijaké, pořád neměl čas, ale zprávy se srdíčky posílal, vyznával lásku, říkal že mu chybím. Ale šlo to od desíti k pěti. Nehádali jsme se, bylo mi s ním moc hezky. Jen prostě upadal jeho zájem, byl takový chladný, choval se prostě jinak. V květnu tedy konec. A já koukám, na FB má jedna z jeho kamarádek společné fotky s ním už od ledna. Výlety, koncerty, akce u něj doma, káva se srdíčkem, statusy o osudových setkáních. Proč mi nebyl schopen říct už v tom lednu, že je na obzoru jiná a že tedy se mnou končí? Doteď jsem si myslela, že je to moc fajn čestný člověk a jen nám to prostě nevyšlo. A ono ne. Teď jsem vztekle vyházela všechna přáníčka a sušené květiny, hrníček od něj, co jsem měla v práci a stejně to nepomáhá.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 8117 příspěvků 26.07.18 10:57

No prostě chtěl mít větší výběr. Zejména rozvedení pánové po 40 jsou jako utržení ze řetězu. Netrap se tím, není to tvoje chyba. :kytka: Ale sprosté to od něj je, ne že ne.

g.sandova
Závislačka 3638 příspěvků 26.07.18 10:59

Chce to čas. Jo, občas jsou to pekni srabi. Víš, asi jsi nebyla ta pravá. Jenže důležité teď je, že víš!!!! Že on není ten pravý pro tebe. Neboj, přijde jinej. Taky jsem rozvedená a holt to trvá, než najdeš toho pravého.

Do-not-touch
Závislačka 2649 příspěvků 26.07.18 10:59

Z toho se dá asi usuzovat, že zprávy se srdíčky a slova slova slova nejsou u chlapů (vždy) projev skutečného citu. Podstatné je, jak se chová, a to za moc nestálo, cítilas to sama. Buď ráda, že to netrvalo dýl, i když chápu, že je těžký se z toho oklepat, zvlášť když máš už za sebou rozvod.
A FB je mor :zed:

zoidberg
Extra třída :D 11459 příspěvků 26.07.18 11:00

Byl naopak příliš statečný a chtěl to táhnout na dvě strany, což chce opravdu kus odvahy.

Katydr
Kecalka 297 příspěvků 26.07.18 11:01
@zoidberg píše:
Byl naopak příliš statečný a chtěl to táhnout na dvě strany, což chce opravdu kus odvahy.

tak tak, hrdinové ještě nevymřeli :palec:

Emimin7
Echt Kelišová 8067 příspěvků 26.07.18 11:02
@zoidberg píše:

Problém tím pádem je, že srabem nebyl. Ona vlastně sraba chce. :think:

zoidberg
Extra třída :D 11459 příspěvků 26.07.18 11:05
@Emimin7 píše:
Problém tím pádem je, že srabem nebyl. Ona vlastně sraba chce. :think:

Pleteš se příteli, je to žena, ona neví co chce ;)

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 26.07.18 11:06

Čeká, až to samo odehnije. Nějaký čas má dvě a čeká, která bude mít lepší nervy. Kdyby ta druhá byla o hodně lepší, než ty, tak už by to s tebou skončil dříve. Je to útěcha? Kolik chlapů by bylo doma, kdyby jim partnerka nepřišla na milenku a nevyrazila je? Skoro každý. Sami nic řešit nebudou, počkají si, aby mohli říct, že oni rodinu nerozbili. Jen chtěli žít v harému. A ženské pro to většinou nemají pochopení. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 20923 příspěvků 26.07.18 11:06
@Anonymní píše:
Milé maminky, jdu se sem asi jen vypovídat, hrozně mě to žere. Do května jsem chodila s mužem, 46 let, já 38 let. Oba rozvedení, po jednom dítěti každý. Byli jsme spolu rok a půl, ale nežili spolu. Už od začátku tohoto roku to bylo takové nijaké, pořád neměl čas, ale zprávy se srdíčky posílal, vyznával lásku, říkal že mu chybím. Ale šlo to od desíti k pěti. Nehádali jsme se, bylo mi s ním moc hezky. Jen prostě upadal jeho zájem, byl takový chladný, choval se prostě jinak. V květnu tedy konec. A já koukám, na FB má jedna z jeho kamarádek společné fotky s ním už od ledna. Výlety, koncerty, akce u něj doma, káva se srdíčkem, statusy o osudových setkáních. Proč mi nebyl schopen říct už v tom lednu, že je na obzoru jiná a že tedy se mnou končí? Doteď jsem si myslela, že je to moc fajn čestný člověk a jen nám to prostě nevyšlo. A ono ne. Teď jsem vztekle vyházela všechna přáníčka a sušené květiny, hrníček od něj, co jsem měla v práci a stejně to nepomáhá.

Co naděláš. :nevim:
Tohle dělají i ženské.

Do-not-touch
Závislačka 2649 příspěvků 26.07.18 11:09
@zoidberg píše:

utkvělá představa líného mužského mozku. :hug:

rokris
Kelišová 5741 příspěvků 26.07.18 11:10

Sraby z mužů dělají i samy ženy.

jege
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 26.07.18 11:11
@zoidberg píše:

Ale nepřestane, dokud to nedostane! :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 11:15

Jsem dost stará na to, abych věděla že vztahy nejsou jak z pohádky. Prostě to někdy nevyjde, to se stává. To bych i pochopila, vzpomínala na něj jako na fajn chlapa. Ale takhle jsem hrozně naštvaná, smutná, zklamaná. On tohle vždy odsuzoval a stejně to udělal.

malá_holka
Závislačka 4976 příspěvků 26.07.18 11:15

ja si spíš myslím, že nechtěj hysterickou scénu no :roll: vyhožování smrtí, propíchaním gum u auta atd :nevim: ovšem! :lol: :lol: takhle by to u mě bylo jestě horší. takže vlastně si tak škodí víc. :think: a dělaj to i baby, vesele si louskaj s jiným/a a hroooozně neví jestli se s ofiko borcem rozejít :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama